SIA "Drinks And Media" (reģ. Nr. 40203371316) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 91 172 EUR, peļņa 799 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,47 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203371316 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ40203371316 |
| Juridiskā adrese | Matīsa iela 91 - 26, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91 172 EUR | 799 EUR | 34 395 EUR | 4 |
| 2024 | 0 EUR | -52 EUR | 1 154 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -137 EUR | 1 206 EUR | 0 |
| 2022 | 12 813 EUR | 1 283 EUR | 1 293 EUR | 10 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.33 | 0.6 | 1.93 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.17 | 1.15 | 1.97 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.34 | 0.52 | 0.76 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.12 | 2.07 | 3.21 | 1 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.08 | 0.00 | -0.07 | 0 |
| 2022 | 5.27 | 1.84 | 3.41 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 629.05 | ~ 559.69 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 481.57 | ~ 431.00 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | 277.86 | ~ 248.68 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 91 172 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 12 813 EUR |
| Bruto peļņa | 77 481 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 386 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 799 EUR | -52 EUR | -137 EUR | 1 283 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 799 EUR | -52 EUR | -137 EUR | 1 283 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 395 EUR | 1 154 EUR | 1 206 EUR | 1 293 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 28 878 EUR | 1 154 EUR | 1 206 EUR | 1 293 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 693 EUR | 1 104 EUR | 1 156 EUR | 1 293 EUR |
| Īstermiņa saistības | 19 702 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,47 | 23,08 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,03 | 23,08 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,88 % | — | — | 10,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,32 % | -4,51 % | -11,36 % | 99,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
5,44 % | -4,71 % | -11,85 % | 99,23 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,34 | 0,05 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,65 | 0,00 | 0,00 | 9,91 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,44 % | -4,71 % | -11,36 % | 99,23 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,58 | 10,63 | 1,18 | 14,54 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Drinks And Media" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 525 | Drinks And Media SIA (šis uzņēmums) | 91 172 | 799 | 0,9 % | 3 | 30 391 | 629 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203371316 | LV88ZZZ40203371316 | Drinks And Media SIA | NULL | Drinks And Media | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-06 | NULL | Rīga, Matīsa iela 91 - 26 | 1009 | 112859471 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11237259 | 40203371316 | 2021-12-15 | 2022-01-06 16:46:42 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203371316 | 2025-05-09 | SIA "MP Catering" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92963467 | 40203371316 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 12800 | EUR | 2025-11-04 | 2025-11-04 11:27:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773792 | 32688739 | 40203371316 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-06 | 2022-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2023-08-08 19:03:47.39 |
| 1928163 | 33592682 | 40203371316 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-17 19:02:07.418 |
| 2292103 | 35448918 | 40203371316 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:06:17.128 |
| 2016917 | 34378012 | 40203371316 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-14 03:01:07.976 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773792 | 32688739 | 12813 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11427 | 1386 | 0 | 0 | 0 | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1283 | 0 | 1283 | NULL | 0 | 1283 |
| 1928163 | 33592682 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 126 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -137 | 0 | -137 | NULL | 0 | -137 |
| 2016917 | 34378012 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -52 | 0 | -52 | NULL | 0 | -52 |
| 2292103 | 35448918 | 91172 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13691 | 77481 | 65393 | 10746 | 0 | 543 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 799 | 0 | 799 | NULL | 0 | 799 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1773792 | 32688739 | 1203 | 0 | 90 | 0 | 1293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1293 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1293 | 1293 |
| 1928163 | 33592682 | 975 | 0 | 231 | 0 | 1206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1206 | NULL | 0 | 0 | 50 | 1156 | 1206 |
| 2016917 | 34378012 | 975 | 0 | 179 | 0 | 1154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1154 | NULL | 50 | 0 | 0 | 1104 | 1154 |
| 2292103 | 35448918 | 7696 | 0 | 12660 | 8522 | 28878 | 0 | 5517 | 0 | 5517 | 34395 | NULL | 19702 | 0 | 0 | 14693 | 34395 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91399612 | 40203371316 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-07-28 | 07018/084/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203371316 | Drinks And Media SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203371316 | Drinks And Media SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 023401 | Ādažu pag. | -0.08 | 0.00 | -0.07 | 0 |
| 40203371316 | SIA "MP Catering" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 023401 | Ādažu pag. | 5.27 | 1.84 | 3.41 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203371316 | Drinks And Media SIA | ir | 05.06.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203371316 | Drinks And Media SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Matīsa iela 91 - 26, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 91 172 EUR, un peļņa bija 799 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "MP Catering"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,47 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,58, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026