Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "15PARK"

SIA "15PARK" (reģ. Nr. 40203372044) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 20 661 EUR, peļņa 249 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,36 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju

Reģistrācijas Nr.40203372044
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-01-11
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV26ZZZ40203372044
Juridiskā adrese "Brikšņi" - 7, Dreiski, Nīcgales pag., Augšdaugavas nov., LV-5463

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 20 661 EUR 249 EUR 22 677 EUR 1
2024 20 252 EUR 68 EUR 12 306 EUR 1
2023 30 912 EUR 5 324 EUR 11 572 EUR 1
2022 17 133 EUR 2 800 EUR 6 332 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.81 0.04 0.77 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.59 0.08 0.51 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.39 0.19 1.19 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.07 0.14 0.92 1
2024 3.08 0.08 3.00 1
2023 2.31 0.00 2.31 1
2022 1.57 0.11 1.46 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 20 661 EUR 20 252 EUR 30 912 EUR 17 133 EUR
Bruto peļņa 20 661 EUR 18 654 EUR 30 912 EUR 17 133 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 249 EUR 68 EUR 5 324 EUR 2 800 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 249 EUR 68 EUR 5 324 EUR 2 800 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 22 677 EUR 12 306 EUR 11 572 EUR 6 332 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 22 677 EUR 12 306 EUR 11 572 EUR 6 332 EUR
Pašu kapitāls 11 240 EUR 10 991 EUR 10 924 EUR 5 600 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 1 315 EUR 648 EUR 732 EUR
Ilgtermiņa saistības 11 437 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
1 nodrošinājuma līdzeklis

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2023-09-28
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas
    Zvērināta tiesu izpildītāja

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
— 9,36 17,86 8,65
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
— 9,36 17,86 8,65
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
1,21 % 0,34 % 17,22 % 16,34 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,10 % 0,55 % 46,01 % 44,22 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
2,22 % 0,62 % 48,74 % 50,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,02 0,12 0,06 0,13
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,91 1,65 2,67 2,71
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
1,10 % 0,62 % 48,74 % 50,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,49 6,57 12,65 8,67

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "15PARK" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4933)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1563 uzņēmumi 618. vieta pēc apgrozījuma 409. vieta pēc peļņas Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SL BŪVE"4 958 28011 7080,2 %0——
2SIA "BAMAKO"1 115 70588 5897,9 %1574 3801 003 (2026 Q3)
3SIA "Delta Motors"769 760-166 457-21,6 %0——
4SIA "Miks BUS"699 81859 2748,5 %1449 987800 (2026 Q3)
5SIA "VARU AIZVEST LV"627 008121 24719,3 %969 6681 269 (2026 Q3)
6Star Express, SIA436 494-12 879-3,0 %1436 494***
7Capital Travel SIA240 888-9 646-4,0 %460 222—
8SIA "Auto Taxi"180 82350 89428,1 %0——
9SIA "Alps Drivers"166 2833 0891,9 %283 142***
10SIA "UPES PROJEKTS"145 6197 7995,4 %436 405134 (2026 Q3)
618SIA "15PARK" (šis uzņēmums)20 6612491,2 %120 661***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-19). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "15PARK"
4933 Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203372044 LV26ZZZ40203372044 SIA "15PARK" SIA 15PARK NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-01-11 NULL Augšdaugavas nov., Nīcgales pag., Dreiski, "Brikšņi" - 7 5463 119044410 100016462 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11244433 40203372044 2022-01-05 2022-01-11 11:36:25

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92876984 40203372044 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-11-09 2022-11-09 11:03:54

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2059905 34516419 40203372044 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-06 21:01:54.135
1750674 32525486 40203372044 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-11 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-03 03:46:46.052
1890303 33474480 40203372044 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-26 19:10:22.664
2248579 35389280 40203372044 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-20 17:15:59.857

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1750674 32525486 17133 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 17133 14099 234 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2800 0 2800 NULL 0 2800
1890303 33474480 30912 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 30912 25303 285 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 5324 0 5324 NULL 0 5324
2059905 34516419 20252 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1598 18654 18361 225 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 68 0 68 NULL 0 68
2248579 35389280 20661 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 20661 20276 116 0 20 0 0 0 0 0 NULL NULL 249 0 249 NULL 0 249

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1750674 32525486 5732 0 600 0 6332 0 0 0 0 6332 NULL 732 0 0 5600 6332
1890303 33474480 4277 0 7295 0 11572 0 0 0 0 11572 NULL 648 0 0 10924 11572
2059905 34516419 111 0 12195 0 12306 0 0 0 0 12306 NULL 1315 0 0 10991 12306
2248579 35389280 46 0 22631 0 22677 0 0 0 0 22677 NULL 0 11437 0 11240 22677

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91320701 40203372044 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas 2023-09-28 03266/065/2023-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203372044 SIA "15PARK" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4933 022540 Nīcgales pag. 3.08 0.08 3.00 1
40203372044 SIA "15PARK" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 022540 Nīcgales pag. 2.31 0.00 2.31 1
40203372044 SIA "15PARK" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 022540 Nīcgales pag. 1.57 0.11 1.46 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203372044 SIA "15PARK" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "15PARK" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Brikšņi" - 7, Dreiski, Nīcgales pag., Augšdaugavas nov., LV-5463.

Kāds bija SIA "15PARK" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 661 EUR, un peļņa bija 249 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "15PARK" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "15PARK" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 9,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,36.

Kāds ir SIA "15PARK" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,49, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "15PARK"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 080 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 3 000 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "15PARK" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "15PARK" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju — Augšdaugavas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Augšdaugavas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 618. no 1 563

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026