SIA "G7 Aviation" (reģ. Nr. 40203372379) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 058 969 EUR, peļņa 229 153 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 5,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru gaisa transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203372379 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ40203372379 |
| Juridiskā adrese | Viļānu iela 9 - 4, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 058 969 EUR | 229 153 EUR | 571 624 EUR | 3 |
| 2024 | 5 559 680 EUR | 479 480 EUR | 708 725 EUR | 3 |
| 2023 | 1 824 638 EUR | 159 323 EUR | 317 548 EUR | 2 |
| 2022 | 2 121 073 EUR | 169 475 EUR | 175 999 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 17.47 | 3.22 | 5.43 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 43.92 | 3.12 | 5.29 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 23.49 | 3.24 | 5.45 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.74 | 3.26 | 5.45 | 3 |
| 2024 | 58.29 | 8.29 | 14.51 | 2 |
| 2023 | 36.33 | 5.94 | 10.66 | 2 |
| 2022 | 9.63 | 2.19 | 4.03 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 769.82 | ~ 1 320.33 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 724.19 | ~ 1 289.90 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 776.34 | ~ 1 324.67 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 776.34 | ~ 1 314.47 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 058 969 EUR | 5 559 680 EUR | 1 824 638 EUR | 2 121 073 EUR |
| Personāla izmaksas | 79 664 EUR | 55 649 EUR | 38 791 EUR | 17 703 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 293 852 EUR | 519 480 EUR | 199 323 EUR | 169 475 EUR |
| UIN nodoklis | 64 699 EUR | 40 000 EUR | 40 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 229 153 EUR | 479 480 EUR | 159 323 EUR | 169 475 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 571 624 EUR | 708 725 EUR | 317 548 EUR | 175 999 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 461 966 EUR | 561 990 EUR | 313 384 EUR | 173 299 EUR |
| Pašu kapitāls | 461 434 EUR | 491 078 EUR | 171 597 EUR | 172 275 EUR |
| Īstermiņa saistības | 78 111 EUR | 138 771 EUR | 79 850 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 32 079 EUR | 78 876 EUR | 66 101 EUR | 3 724 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,91 | 4,05 | 3,92 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,91 | 4,05 | 3,92 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,65 % | 8,62 % | 8,73 % | 7,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
40,09 % | 67,65 % | 50,17 % | 96,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,66 % | 97,64 % | 92,85 % | 98,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,24 | 0,44 | 0,85 | 0,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
124,11 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,10 | 7,84 | 5,75 | 12,05 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,03 % | 91,14 % | 83,86 % | 96,29 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,62 | 12,07 | 9,16 | 35,98 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "G7 Aviation" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Air Baltic Corporation AS | 775 297 000 | -43 178 000 | -5,6 % | 2 758 | 281 108 | 5 373 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SMARTLYNX AIRLINES" | 339 027 256 | 11 088 636 | 3,3 % | 1 | 339 027 256 | *** |
| 3 | AS "UNION AVIATION" | 28 981 165 | 290 178 | 1,0 % | 81 | 357 792 | 3 037 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LunaJets Latvia | 17 516 729 | 500 003 | 2,9 % | 18 | 973 152 | 2 201 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Airhub Training" | 11 778 701 | 4 234 | 0,0 % | 11 | 1 070 791 | 3 792 (2026 Q3) |
| 6 | "BALTIC MARINE TRAVEL" SIA | 5 341 269 | 211 500 | 4,0 % | 4 | 1 335 317 | 1 824 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "G7 Aviation" (šis uzņēmums) | 4 058 969 | 229 153 | 5,6 % | 3 | 1 352 990 | 1 770 (2026 Q3) |
| 8 | Norse Atlantic Airways Latvia SIA | 3 534 150 | 94 897 | 2,7 % | 113 | 31 276 | 2 813 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Promo Service Solution" | 1 575 305 | 93 565 | 5,9 % | 2 | 787 653 | *** |
| 10 | SIA "CLASSIC AIR" | 145 372 | -275 557 | -189,6 % | 1 | 145 372 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203372379 | LV02ZZZ40203372379 | SIA "G7 Aviation" | SIA | G7 Aviation | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-12 | NULL | Rīga, Viļānu iela 9 - 4 | 1003 | 113591433 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11247023 | 40203372379 | 2021-12-30 | 2022-01-12 10:42:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92838045 | 40203372379 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-01-12 | 2022-01-12 10:43:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1733307 | 32478880 | 40203372379 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-12 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-29 21:03:05.018 |
| 1850085 | 33322061 | 40203372379 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-16 19:07:01.412 |
| 2038851 | 34453919 | 40203372379 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-29 03:01:00.485 |
| 2269038 | 35419313 | 40203372379 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:18:51.473 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1733307 | 32478880 | 2121073 | 0 | 0 | 0 | 1923960 | 17703 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10578 | 0 | 0 | 643 | 0 | 0 | NULL | NULL | 169475 | 0 | 169475 | NULL | 0 | 169475 |
| 1850085 | 33322061 | 1824638 | 0 | 0 | 0 | 1586148 | 38791 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5394 | 0 | 0 | 5018 | 0 | 0 | NULL | NULL | 199323 | 40000 | 159323 | NULL | 0 | 159323 |
| 2038851 | 34453919 | 5559680 | 0 | 0 | 0 | 4967077 | 55649 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25416 | 0 | 0 | 7942 | 0 | 0 | NULL | NULL | 519480 | 40000 | 479480 | NULL | 0 | 479480 |
| 2269038 | 35419313 | 4058969 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79664 | 38381 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3645149 | 0 | 0 | 464 | 0 | 2387 | NULL | NULL | 293852 | 64699 | 229153 | NULL | 0 | 229153 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1733307 | 32478880 | 162578 | 0 | 10721 | 0 | 173299 | 0 | 2700 | 0 | 2700 | 175999 | NULL | 0 | 3724 | 0 | 172275 | 175999 |
| 1850085 | 33322061 | 254661 | 0 | 58723 | 0 | 313384 | 0 | 4164 | 0 | 4164 | 317548 | NULL | 79850 | 66101 | 0 | 171597 | 317548 |
| 2038851 | 34453919 | 252246 | 0 | 309744 | 0 | 561990 | 0 | 146735 | 0 | 146735 | 708725 | NULL | 138771 | 78876 | 0 | 491078 | 708725 |
| 2269038 | 35419313 | 262139 | 0 | 199827 | 0 | 461966 | 0 | 109519 | 139 | 109658 | 571624 | NULL | 78111 | 32079 | 0 | 461434 | 571624 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203372379 | SIA "G7 Aviation" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5110 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 58.29 | 8.29 | 14.51 | 2 |
| 40203372379 | SIA "G7 Aviation" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5110 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 36.33 | 5.94 | 10.66 | 2 |
| 40203372379 | SIA "G7 Aviation" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5110 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 9.63 | 2.19 | 4.03 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203372379 | SIA "G7 Aviation" | ir | 28.02.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203372379 | SIA "G7 Aviation" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Viļānu iela 9 - 4, Rīga, LV-1003.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 058 969 EUR, un peļņa bija 229 153 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,62, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 58 290 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 290 EUR un VSAOI 14 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru gaisa transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru gaisa transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026