SIA "Preise Ināra-masiera prakse" (reģ. Nr. 40203373961) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 527 EUR, peļņa 3 227 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Fizioterapeitu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203373961 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV65ZZZ40203373961 |
| Juridiskā adrese | Poruka iela 13, Ogre, Ogres nov., LV-5001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 527 EUR | 3 227 EUR | 10 660 EUR | 1 |
| 2024 | 21 080 EUR | 395 EUR | 1 183 EUR | 1 |
| 2023 | 17 270 EUR | 603 EUR | 788 EUR | 1 |
| 2022 | 10 865 EUR | -434 EUR | 185 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.14 | 0.46 | 0.68 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.57 | 0.23 | 0.34 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.85 | 0.34 | 0.51 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.85 | 0.34 | 0.51 | 1 |
| 2024 | 3.30 | 1.25 | 2.05 | 1 |
| 2023 | 3.03 | 1.15 | 1.88 | 1 |
| 2022 | 2.86 | 1.09 | 1.77 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 527 EUR | 21 080 EUR | 17 270 EUR | 10 865 EUR |
| Bruto peļņa | 3 227 EUR | 395 EUR | 603 EUR | -434 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 227 EUR | 395 EUR | 603 EUR | -434 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 227 EUR | 395 EUR | 603 EUR | -434 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 660 EUR | 1 183 EUR | 788 EUR | 185 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 660 EUR | 1 183 EUR | 788 EUR | 185 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 792 EUR | 565 EUR | 170 EUR | -433 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 868 EUR | 618 EUR | 618 EUR | 618 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,33 % | 1,87 % | 3,49 % | -3,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,27 % | 33,39 % | 76,52 % | -234,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
85,10 % | 69,91 % | 354,71 % | 100,23 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,81 | 1,09 | 3,64 | -1,43 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,11 | 17,82 | 21,92 | 58,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
30,27 % | 33,39 % | 76,52 % | -234,59 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,30 | 20,33 | 25,27 | 49,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Preise Ināra-masiera prakse" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kinezis" | 1 218 197 | 115 328 | 9,5 % | 28 | 43 507 | 1 933 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Veselības meistars" | 1 158 063 | 92 194 | 8,0 % | 29 | 39 933 | 2 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "NIKA"" | 832 553 | 85 932 | 10,3 % | 24 | 34 690 | 1 918 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Veselības Vēstniecība | 566 662 | 20 944 | 3,7 % | 17 | 33 333 | 833 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Arho Medicīnas Serviss" | 475 744 | 19 846 | 4,2 % | 25 | 19 030 | 1 097 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kustību telpa" | 336 905 | 71 903 | 21,3 % | 8 | 42 113 | 1 679 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RAIVJA ARŠAUSKA VESELĪBAS CENTRS" | 289 636 | 19 403 | 6,7 % | 7 | 41 377 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Concordia LL" | 236 527 | 13 644 | 5,8 % | 9 | 26 281 | 1 255 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TVVT" | 197 242 | 11 392 | 5,8 % | 8 | 24 655 | 1 050 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SPARS" Fizioterapijas klīnika | 182 319 | 2 951 | 1,6 % | 12 | 15 193 | 980 (2026 Q3) |
| 56 | SIA "Preise Ināra-masiera prakse" (šis uzņēmums) | 22 527 | 3 227 | 14,3 % | 1 | 22 527 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203373961 | LV65ZZZ40203373961 | SIA "Preise Ināra-masiera prakse" | SIA | Preise Ināra-masiera prakse | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-18 | NULL | Ogres nov., Ogre, Poruka iela 13 | 5001 | 101363334 | 100016688 | 100003470 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11259399 | 40203373961 | 2022-01-12 | 2022-01-18 14:42:52 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92838948 | 40203373961 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-01-18 | 2022-01-18 14:44:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1917895 | 33542793 | 40203373961 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 06:08:45.262 |
| 1753279 | 32530701 | 40203373961 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-18 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 22:03:14.374 |
| 2064883 | 34526384 | 40203373961 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:00:40.479 |
| 2307368 | 35465974 | 40203373961 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-31 17:05:24.129 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1753279 | 32530701 | 10865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11299 | -434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -434 | 0 | -434 | NULL | 0 | -434 |
| 1917895 | 33542793 | 17270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16667 | 603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 603 | 0 | 603 | NULL | 0 | 603 |
| 2064883 | 34526384 | 21080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20685 | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 395 | 0 | 395 | NULL | 0 | 395 |
| 2307368 | 35465974 | 22527 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19300 | 3227 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3227 | 0 | 3227 | NULL | 0 | 3227 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1753279 | 32530701 | 185 | 0 | 0 | 0 | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 185 | NULL | 0 | 618 | 0 | -433 | 185 |
| 1917895 | 33542793 | 788 | 0 | 0 | 0 | 788 | 0 | 0 | 0 | 0 | 788 | NULL | 0 | 618 | 0 | 170 | 788 |
| 2064883 | 34526384 | 1183 | 0 | 0 | 0 | 1183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1183 | NULL | 0 | 618 | 0 | 565 | 1183 |
| 2307368 | 35465974 | 10660 | 0 | 0 | 0 | 10660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10660 | NULL | 0 | 6868 | 0 | 3792 | 10660 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203373961 | SIA "Preise Ināra-masiera prakse" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8695 | 040010 | Ogre | 3.30 | 1.25 | 2.05 | 1 |
| 40203373961 | SIA "Preise Ināra-masiera prakse" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 040010 | Ogre | 3.03 | 1.15 | 1.88 | 1 |
| 40203373961 | SIA "Preise Ināra-masiera prakse" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 040010 | Ogre | 2.86 | 1.09 | 1.77 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203373961 | SIA "Preise Ināra-masiera prakse" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Poruka iela 13, Ogre, Ogres nov., LV-5001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 527 EUR, un peļņa bija 3 227 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,30, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 250 EUR un VSAOI 2 050 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fizioterapeitu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Fizioterapeitu darbība · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026