SIA "MTL INVEST" (reģ. Nr. 40203374100) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 71 034 EUR, peļņa 36 703 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 14,57 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203374100 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ40203374100 |
| Juridiskā adrese | Austrumu iela 17, Jaunolaine, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 034 EUR | 36 703 EUR | 60 327 EUR | 2 |
| 2024 | 56 777 EUR | -45 787 EUR | 29 667 EUR | 1 |
| 2023 | 85 796 EUR | -20 452 EUR | 68 474 EUR | 1 |
| 2022 | 84 437 EUR | 84 400 EUR | 89 895 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.68 | 0.72 | 1.07 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.01 | 0.71 | 1.06 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.47 | 0.70 | 1.05 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.25 | 0.68 | 1.02 | 2 |
| 2024 | 1.34 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 12.53 | 1.53 | 2.65 | 1 |
| 2022 | 8.88 | 0.84 | 1.21 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 71 034 EUR | 56 777 EUR | 85 796 EUR | 84 437 EUR |
| Bruto peļņa | 45 358 EUR | -40 251 EUR | -16 336 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | 5 565 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 703 EUR | -45 787 EUR | -20 452 EUR | 84 400 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 36 703 EUR | -45 787 EUR | -20 452 EUR | 84 400 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 60 327 EUR | 29 667 EUR | 68 474 EUR | 89 895 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 38 800 EUR | 12 017 EUR | 44 805 EUR | 87 959 EUR |
| Pašu kapitāls | 57 664 EUR | 20 962 EUR | 66 748 EUR | 87 200 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 663 EUR | 8 705 EUR | 1 726 EUR | 2 695 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
14,57 | 1,38 | 25,96 | 32,64 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,94 | 1,35 | 19,15 | 28,33 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
51,67 % | -80,64 % | -23,84 % | 99,96 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,84 % | -154,34 % | -29,87 % | 93,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,65 % | -218,43 % | -30,64 % | 96,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,42 | 0,03 | 0,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 42 201,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,18 | 1,91 | 1,25 | 0,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
63,65 % | -218,43 % | -30,64 % | 96,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
13,40 | -1,20 | 17,84 | 18,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MTL INVEST" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 953 | SIA "MTL INVEST" (šis uzņēmums) | 71 034 | 36 703 | 51,7 % | 2 | 35 517 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203374100 | LV95ZZZ40203374100 | SIA "MTL INVEST" | SIA | MTL INVEST | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-19 | NULL | Olaines nov., Olaines pag., Jaunolaine, Austrumu iela 17 | 2127 | 104708832 | 100016077 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11260882 | 40203374100 | 2022-01-07 | 2022-01-19 10:53:15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92838911 | 40203374100 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-01-19 | 2022-01-19 10:50:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1741731 | 32501618 | 40203374100 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-19 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-01 03:13:03.293 |
| 2241103 | 35376637 | 40203374100 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:06:37.53 |
| 1866707 | 33391960 | 40203374100 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-08 03:00:48.157 |
| 1981177 | 34249906 | 40203374100 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-10 19:00:46.286 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1741731 | 32501618 | 84437 | 0 | 0 | 69200 | 63612 | 5565 | 58 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | 84400 | 0 | 84400 | NULL | 0 | 84400 |
| 1866707 | 33391960 | 85796 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 102132 | -16336 | 2043 | 2073 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20452 | 0 | -20452 | NULL | 0 | -20452 |
| 1981177 | 34249906 | 56777 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 97028 | -40251 | 3300 | 2236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -45787 | 0 | -45787 | NULL | 0 | -45787 |
| 2241103 | 35376637 | 71034 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25676 | 45358 | 6862 | 1717 | 0 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36703 | 0 | 36703 | NULL | 0 | 36703 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1741731 | 32501618 | 74044 | 0 | 2315 | 11600 | 87959 | 0 | 1936 | 0 | 1936 | 89895 | NULL | 2695 | 0 | 0 | 87200 | 89895 |
| 1866707 | 33391960 | 13904 | 0 | 19150 | 11751 | 44805 | 0 | 23669 | 0 | 23669 | 68474 | NULL | 1726 | 0 | 0 | 66748 | 68474 |
| 1981177 | 34249906 | 1868 | 0 | 9879 | 270 | 12017 | 0 | 17650 | 0 | 17650 | 29667 | NULL | 8705 | 0 | 0 | 20962 | 29667 |
| 2241103 | 35376637 | 23311 | 0 | 13801 | 1688 | 38800 | 0 | 21527 | 0 | 21527 | 60327 | NULL | 2663 | 0 | 0 | 57664 | 60327 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203374100 | SIA "MTL INVEST" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 041400 | Olaines pag. | 1.34 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 40203374100 | SIA "MTL INVEST" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 12.53 | 1.53 | 2.65 | 1 |
| 40203374100 | SIA "MTL INVEST" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 8.88 | 0.84 | 1.21 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203374100 | SIA "MTL INVEST" | ir | 25.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203374100 | SIA "MTL INVEST" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Austrumu iela 17, Jaunolaine, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 71 034 EUR, un peļņa bija 36 703 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 14,57 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,94.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 13,40, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 340 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026