SIA "Intelway logistics" (reģ. Nr. 40203376008) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 348 096 EUR, peļņa 300 367 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 2,36 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā
| Reģistrācijas Nr. | 40203376008 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203376008 |
| Juridiskā adrese | Lāčplēša iela 53 - 35, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 348 096 EUR | 300 367 EUR | 858 375 EUR | 9 |
| 2024 | 4 273 383 EUR | 156 964 EUR | 727 666 EUR | 10 |
| 2023 | 3 592 108 EUR | 215 306 EUR | 476 306 EUR | 6 |
| 2022 | 1 690 127 EUR | 259 071 EUR | 437 508 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 69.06 | 6.63 | 13.77 | 10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 58.26 | 6.07 | 12.79 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 60.51 | 5.52 | 12.34 | 10 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 43.01 | 4.66 | 10.45 | 10 |
| 2024 | 162.55 | 22.82 | 42.81 | 10 |
| 2023 | 111.86 | 7.71 | 14.74 | 5 |
| 2022 | 26.26 | 0.86 | 1.40 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 346.44 | ~ 1 038.02 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 250.61 | ~ 974.13 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 206.61 | ~ 944.79 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 021.81 | ~ 811.36 |
| 2024 | 1 046.49 | ~ 807.25 |
| 2023 | 720.64 | ~ 599.01 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (42.81 * 1000) / 0.3409 ) / 10 / 12 = 1 046.49 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 046.49 * 0.105 = 109.88 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 289.81 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 046.49 - 109.88 - 289.81) * 0.2 ≈ 129.36 EUR
4. Neto alga: 1 046.49 - 109.88 - 129.36 = ~ 807.25 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 348 096 EUR | 4 273 383 EUR | 3 592 108 EUR | 1 690 127 EUR |
| Bruto peļņa | 556 289 EUR | 300 258 EUR | 364 352 EUR | 268 662 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 329 268 EUR | 185 239 EUR | 259 377 EUR | 259 071 EUR |
| UIN nodoklis | 28 901 EUR | 28 275 EUR | 44 071 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 300 367 EUR | 156 964 EUR | 215 306 EUR | 259 071 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 858 375 EUR | 727 666 EUR | 476 306 EUR | 437 508 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 734 863 EUR | 675 141 EUR | 451 098 EUR | 437 508 EUR |
| Pašu kapitāls | 547 636 EUR | 362 270 EUR | 314 377 EUR | 269 071 EUR |
| Īstermiņa saistības | 310 739 EUR | 365 396 EUR | 161 929 EUR | 168 437 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-10-04 – 2025-12-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,36 | 1,85 | 2,79 | 2,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,36 | 1,85 | 2,79 | 2,48 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,62 % | 3,67 % | 5,99 % | 15,33 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,99 % | 21,57 % | 45,20 % | 59,22 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
54,85 % | 43,33 % | 68,49 % | 96,28 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,57 | 1,01 | 0,52 | 0,63 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
154,43 | 339,65 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,23 | 5,87 | 7,54 | 3,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,52 % | 51,28 % | 82,51 % | 96,28 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,05 | 7,80 | 11,03 | 7,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Intelway logistics" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AVM Bunker Ltd SIA | 286 156 553 | 16 809 609 | 5,9 % | 1 | 286 156 553 | *** |
| 2 | SIA "DSV Air & Sea" | 53 945 812 | 257 746 | 0,5 % | 21 | 2 568 848 | 3 519 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DANIR 19" | 20 685 864 | 4 138 726 | 20,0 % | 14 | 1 477 562 | 3 825 (2026 Q3) |
| 4 | VILKS SIA | 18 757 786 | 359 036 | 1,9 % | 58 | 323 410 | 2 170 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Greencarrier Liner Agency Latvia | 9 428 249 | 530 126 | 5,6 % | 13 | 725 250 | 2 313 (2026 Q3) |
| 6 | JAS Worldwide Latvia SIA | 7 714 108 | 136 488 | 1,8 % | 22 | 350 641 | 2 759 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RMC Logistics" | 6 532 829 | 86 161 | 1,3 % | 11 | 593 894 | 2 212 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DALA TRANSPORTS" | 6 530 265 | 141 465 | 2,2 % | 6 | 1 088 378 | 1 827 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "CONSORT" | 6 393 854 | 302 918 | 4,7 % | 14 | 456 704 | 1 144 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "OCTOPUS SPEDITION" | 6 052 742 | 297 338 | 4,9 % | 6 | 1 008 790 | 1 812 (2026 Q3) |
| 13 | SIA "Intelway logistics" (šis uzņēmums) | 5 348 096 | 300 367 | 5,6 % | 10 | 534 810 | 1 346 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376008 | LV86ZZZ40203376008 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intelway logistics" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Intelway logistics | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-27 | NULL | Rīga, Lāčplēša iela 53 - 35 | 1011 | 119225325 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11278065 | 40203376008 | 2022-01-17 | 2022-01-27 13:35:27 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376008 | 2025-12-11 | 4088.89 | AS "SEB banka" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | ac44fae2 |
| 40203376008 | 2025-04-01 | 888.89 | AS "SEB banka" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 9e019c22 |
| 40203376008 | 2025-02-18 | 1066.67 | AS "SEB banka" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 9e019c22 |
| 40203376008 | 2024-10-04 | 1066.67 | AS "SEB banka" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | bc7f29ea |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92840206 | 40203376008 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2022-01-27 | 2022-01-27 13:35:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1450821 | 32157987 | 40203376008 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-27 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-03 17:16:12.466 |
| 2068799 | 34537027 | 40203376008 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-06-09 19:00:50.759 |
| 1940784 | 33753557 | 40203376008 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-09-03 19:00:12.654 |
| 2232957 | 35360409 | 40203376008 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-05-13 17:04:24.442 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1450821 | 32157987 | 1690127 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1421465 | 268662 | 582 | 8319 | 217 | 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 259071 | 0 | 259071 | NULL | 0 | 259071 |
| 1940784 | 33753557 | 3592108 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3227756 | 364352 | 4273 | 78570 | 2591 | 24723 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 259377 | 44071 | 215306 | NULL | 0 | 215306 |
| 2068799 | 34537027 | 4273383 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3973125 | 300258 | 8365 | 111350 | 8150 | 2907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 547 | NULL | NULL | 185239 | 28275 | 156964 | NULL | 0 | 156964 |
| 2232957 | 35360409 | 5348096 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4791807 | 556289 | 10729 | 227209 | 18470 | 5407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2146 | NULL | NULL | 329268 | 28901 | 300367 | NULL | 0 | 300367 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1450821 | 32157987 | 22717 | 0 | 394791 | 20000 | 437508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 437508 | NULL | 168437 | 0 | 0 | 269071 | 437508 |
| 1940784 | 33753557 | 46952 | 0 | 404146 | 0 | 451098 | 16100 | 9108 | 0 | 25208 | 476306 | NULL | 161929 | 0 | 0 | 314377 | 476306 |
| 2068799 | 34537027 | 35906 | 0 | 639235 | 0 | 675141 | 18300 | 34225 | 0 | 52525 | 727666 | NULL | 365396 | 0 | 0 | 362270 | 727666 |
| 2232957 | 35360409 | 0 | 0 | 734863 | 0 | 734863 | 13800 | 109712 | 0 | 123512 | 858375 | NULL | 310739 | 0 | 0 | 547636 | 858375 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376008 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intelway logistics" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5231 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 162.55 | 22.82 | 42.81 | 10 |
| 40203376008 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intelway logistics" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5229 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 111.86 | 7.71 | 14.74 | 5 |
| 40203376008 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intelway logistics" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5229 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 26.26 | 0.86 | 1.40 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376008 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intelway logistics" | ir | 10.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203376008 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intelway logistics" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lāčplēša iela 53 - 35, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 348 096 EUR, un peļņa bija 300 367 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,36.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,05, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 046.49 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 807.25 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 162 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 22 820 EUR un VSAOI 42 810 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026