SIA "BONO ENERGY" (reģ. Nr. 40203376277) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 598 302 EUR, peļņa 669 605 EUR, darbinieku skaits: 24. Kopējais likviditātes koeficients: 2,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203376277 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40203376277 |
| Juridiskā adrese | Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 598 302 EUR | 669 605 EUR | 3 802 639 EUR | 24 |
| 2024 | 18 048 284 EUR | 1 528 675 EUR | 4 495 174 EUR | 16 |
| 2023 | 14 256 219 EUR | 180 774 EUR | 3 181 377 EUR | 14 |
| 2022 | 45 202 EUR | -31 688 EUR | 46 744 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 37.02 | 17.68 | 33.39 | 26 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 32.46 | 19.20 | 36.66 | 25 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 40.48 | 17.97 | 34.23 | 25 |
| 2024 | 37.67 | 44.06 | 81.07 | 16 |
| 2023 | 76.56 | 38.44 | 72.15 | 14 |
| 2022 | 19.86 | 6.97 | 12.88 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 255.73 | ~ 977.54 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 433.85 | ~ 1 096.31 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 338.81 | ~ 1 022.73 |
| 2024 | 1 238.60 | ~ 930.02 |
| 2023 | 1 259.80 | ~ 943.57 |
| 2022 | 629.71 | ~ 507.90 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (81.07 * 1000) / 0.3409 ) / 16 / 12 = 1 238.60 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 238.60 * 0.105 = 130.05 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 215.92 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 238.60 - 130.05 - 215.92) * 0.2 ≈ 178.53 EUR
4. Neto alga: 1 238.60 - 130.05 - 178.53 = ~ 930.02 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 598 302 EUR | 18 048 284 EUR | 14 256 219 EUR | 45 202 EUR |
| Bruto peļņa | 1 516 031 EUR | 1 874 544 EUR | 423 265 EUR | 2 285 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 669 605 EUR | 1 533 828 EUR | 180 795 EUR | -31 683 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 5 153 EUR | 21 EUR | 5 EUR |
| Tīrā peļņa | 669 605 EUR | 1 528 675 EUR | 180 774 EUR | -31 688 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 802 639 EUR | 4 495 174 EUR | 3 181 377 EUR | 46 744 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 769 037 EUR | 4 481 678 EUR | 3 181 377 EUR | 46 744 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 350 166 EUR | 1 680 561 EUR | 151 886 EUR | -28 888 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 452 473 EUR | 2 814 613 EUR | 3 029 491 EUR | 75 632 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,59 | 1,59 | 1,05 | 0,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,67 | 1,10 | 0,46 | 0,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,92 % | 8,47 % | 1,27 % | -70,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,61 % | 34,01 % | 5,68 % | -67,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
28,49 % | 90,96 % | 119,02 % | 109,69 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,62 | 1,67 | 19,95 | -2,62 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,12 | 25,63 | 6,32 | -11,96 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,58 | 4,02 | 4,48 | 0,97 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
41,96 % | 94,97 % | 141,42 % | 101,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,01 | 5,94 | 4,78 | -2,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BONO ENERGY" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PATA" | 223 790 254 | -3 195 695 | -1,4 % | 250 | 895 161 | 2 565 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "OPTIMERA LATVIA" | 58 403 792 | 2 483 404 | 4,3 % | 119 | 490 788 | 2 255 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "IBIZA" | 52 301 743 | 1 331 491 | 2,5 % | 43 | 1 216 320 | 2 621 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "ACA Timber" | 44 569 438 | -103 084 | -0,2 % | 37 | 1 204 579 | 4 089 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "EVA-SAT" | 40 389 429 | 125 882 | 0,3 % | 172 | 234 822 | 1 842 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "BONO TRADE" | 37 052 854 | 496 047 | 1,3 % | 40 | 926 321 | 1 675 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "RĪGAS BŪVSERVISS" | 35 002 591 | 628 530 | 1,8 % | 78 | 448 751 | 1 532 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "REATON" | 28 859 883 | -1 409 750 | -4,9 % | 276 | 104 565 | 1 983 (2026 Q2) |
| 9 | prof.lv, SIA | 24 571 078 | 20 224 | 0,1 % | 0 | — | — |
| 10 | "SANISTAL" SIA | 23 554 884 | -597 718 | -2,5 % | 97 | 242 834 | 2 050 (2026 Q2) |
| 23 | SIA "BONO ENERGY" (šis uzņēmums) | 13 598 302 | 669 605 | 4,9 % | 26 | 523 012 | 1 256 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376277 | LV98ZZZ40203376277 | SIA "BONO ENERGY" | SIA | BONO ENERGY | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-28 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Beātes iela 5 | 4201 | 102053772 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11279935 | 40203376277 | 2022-01-26 | 2022-01-28 10:32:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92858801 | 40203376277 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-17 | 2022-06-17 14:19:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1757920 | 32540021 | 40203376277 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-28 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-06-04 23:08:07.05 |
| 1889406 | 33472664 | 40203376277 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2024-05-25 03:18:40.222 |
| 2028789 | 34419195 | 40203376277 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:02:20.971 |
| 2214850 | 35321556 | 40203376277 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2026-04-29 18:01:11.503 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1757920 | 32540021 | 45202 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42917 | 2285 | 0 | 31499 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2444 | NULL | NULL | -31683 | 5 | -31688 | NULL | 0 | -31688 |
| 1889406 | 33472664 | 14256219 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13832954 | 423265 | 0 | 206421 | 0 | 2049 | 0 | 0 | 2 | 0 | 34002 | NULL | NULL | 180795 | 21 | 180774 | NULL | 0 | 180774 |
| 2028789 | 34419195 | 18048284 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16173740 | 1874544 | 57598 | 183776 | 21262 | 58363 | 0 | 0 | 28 | 0 | 62269 | NULL | NULL | 1533828 | 5153 | 1528675 | NULL | 0 | 1528675 |
| 2214850 | 35321556 | 13598302 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12082271 | 1516031 | 137084 | 370679 | 3657 | 25956 | 0 | 0 | 142 | 0 | 316506 | NULL | NULL | 669605 | 0 | 669605 | NULL | 0 | 669605 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1757920 | 32540021 | 672 | 0 | 46072 | 0 | 46744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46744 | NULL | 75632 | 0 | 0 | -28888 | 46744 |
| 1889406 | 33472664 | 42893 | 0 | 1349326 | 1789158 | 3181377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3181377 | NULL | 3029491 | 0 | 0 | 151886 | 3181377 |
| 2028789 | 34419195 | 376156 | 0 | 2732750 | 1372772 | 4481678 | 0 | 13496 | 0 | 13496 | 4495174 | NULL | 2814613 | 0 | 0 | 1680561 | 4495174 |
| 2214850 | 35321556 | 43764 | 0 | 2378052 | 1347221 | 3769037 | 0 | 31407 | 2195 | 33602 | 3802639 | NULL | 1452473 | 0 | 0 | 2350166 | 3802639 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376277 | SIA "BONO ENERGY" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4683 | 054010 | Valmiera | 37.67 | 44.06 | 81.07 | 16 |
| 40203376277 | SIA "BONO ENERGY" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4673 | 054010 | Valmiera | 76.56 | 38.44 | 72.15 | 14 |
| 40203376277 | SIA "BONO ENERGY" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4673 | 054010 | Valmiera | 19.86 | 6.97 | 12.88 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203376277 | SIA "BONO ENERGY" | ir | 06.09.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203376277 | SIA "BONO ENERGY" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 598 302 EUR, un peļņa bija 669 605 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 24 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,67.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 238.60 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 930.02 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 37 670 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 44 060 EUR un VSAOI 81 070 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026