SIA "UEG Select" (reģ. Nr. 40203377249) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 55 922 EUR, zaudējumi 3 558 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203377249 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ40203377249 |
| Juridiskā adrese | Saulkrastu iela 1 - 2, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 922 EUR | -3 558 EUR | 10 077 EUR | 1 |
| 2024 | 54 260 EUR | -6 593 EUR | 12 947 EUR | 1 |
| 2023 | 69 604 EUR | 14 407 EUR | 22 941 EUR | 1 |
| 2022 | 41 822 EUR | 5 180 EUR | 9 239 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.49 | 0.47 | 1.34 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.82 | 0.47 | 1.33 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.23 | 0.48 | 1.33 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.16 | 0.50 | 1.32 | 1 |
| 2024 | 14.37 | 1.65 | 4.43 | 1 |
| 2023 | 9.27 | 0.61 | 3.16 | 1 |
| 2022 | 3.91 | 0.27 | 1.53 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 55 922 EUR | 54 260 EUR | 69 604 EUR | 41 822 EUR |
| Bruto peļņa | 35 409 EUR | 31 464 EUR | 41 272 EUR | 22 388 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 558 EUR | -2 146 EUR | 14 407 EUR | 5 180 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 4 447 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 558 EUR | -6 593 EUR | 14 407 EUR | 5 180 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 077 EUR | 12 947 EUR | 22 941 EUR | 9 239 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 732 EUR | 10 918 EUR | 21 333 EUR | 8 287 EUR |
| Pašu kapitāls | -7 351 EUR | -3 793 EUR | 20 587 EUR | 6 180 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 428 EUR | 16 740 EUR | 2 354 EUR | 3 059 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,50 | 0,65 | 9,06 | 2,71 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,47 | 0,63 | 8,96 | 2,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-6,36 % | -12,15 % | 20,70 % | 12,39 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-35,31 % | -50,92 % | 62,80 % | 56,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
48,40 % | 173,82 % | 69,98 % | 83,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,37 | -4,41 | 0,11 | 0,49 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-9,56 | -194,09 | — | 346,33 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,55 | 4,19 | 3,03 | 4,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,82 % | 56,29 % | 69,98 % | 84,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,13 | 3,00 | 10,01 | 8,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "UEG Select" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 1073 | SIA UEG Select (šis uzņēmums) | 55 922 | -3 558 | -6,4 % | 1 | 55 922 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377249 | LV44ZZZ40203377249 | SIA UEG Select | SIA | UEG Select | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-02 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Saulkrastu iela 1 - 2 | 2107 | 119396353 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11288223 | 40203377249 | 2022-01-31 | 2022-02-02 10:22:28 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203377249 | 2026-07-06 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UK Select" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92978469 | 40203377249 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-07-06 | 2026-07-06 15:34:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845261 | 33295522 | 40203377249 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-08 19:03:13.695 |
| 2025907 | 34410591 | 40203377249 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-20 19:01:21.941 |
| 2245518 | 35384494 | 40203377249 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-19 19:00:21.458 |
| 1464884 | 32263289 | 40203377249 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-02 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-31 17:21:27.921 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1464884 | 32263289 | 41822 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19434 | 22388 | 6723 | 10470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | NULL | NULL | 5180 | 0 | 5180 | NULL | 0 | 5180 |
| 1845261 | 33295522 | 69604 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28332 | 41272 | 12163 | 14704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14407 | 0 | 14407 | NULL | 0 | 14407 |
| 2025907 | 34410591 | 54260 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22796 | 31464 | 16831 | 16768 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | NULL | NULL | -2146 | 4447 | -6593 | NULL | 0 | -6593 |
| 2245518 | 35384494 | 55922 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20513 | 35409 | 20015 | 18648 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | 337 | NULL | NULL | -3558 | 0 | -3558 | NULL | 0 | -3558 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1464884 | 32263289 | 3987 | 0 | 3193 | 1107 | 8287 | 0 | 952 | 0 | 952 | 9239 | NULL | 3059 | 0 | 0 | 6180 | 9239 |
| 1845261 | 33295522 | 15154 | 0 | 5937 | 242 | 21333 | 0 | 1608 | 0 | 1608 | 22941 | NULL | 2354 | 0 | 0 | 20587 | 22941 |
| 2025907 | 34410591 | 4421 | 0 | 6112 | 385 | 10918 | 0 | 2029 | 0 | 2029 | 12947 | NULL | 16740 | 0 | 0 | -3793 | 12947 |
| 2245518 | 35384494 | 3360 | 0 | 4812 | 560 | 8732 | 0 | 1345 | 0 | 1345 | 10077 | NULL | 17428 | 0 | 0 | -7351 | 10077 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377249 | SIA UEG Select | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 14.37 | 1.65 | 4.43 | 1 |
| 40203377249 | SIA UEG Select | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 9.27 | 0.61 | 3.16 | 1 |
| 40203377249 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UK Select" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 3.91 | 0.27 | 1.53 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377249 | SIA UEG Select | ir | 24.02.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203377249 | SIA UEG Select | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saulkrastu iela 1 - 2, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 55 922 EUR, un zaudējumi bija 3 558 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UK Select"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,47.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,13, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 14 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 650 EUR un VSAOI 4 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026