SIA "Maple Services" (reģ. Nr. 40203377982) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-07. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 184 819 EUR, peļņa 306 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,45 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Citi transporta atbalsta pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203377982 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ40203377982 |
| Juridiskā adrese | Skolas iela 8 - 78, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 184 819 EUR | 306 EUR | 3 658 EUR | 1 |
| 2022 | 35 015 EUR | 625 EUR | 1 287 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -0.40 | 0.28 | 0.50 | 1 |
| 2023 | 1.87 | 0.38 | 0.63 | 1 |
| 2022 | 1.62 | 0.79 | 1.30 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 184 819 EUR | 35 015 EUR |
| Bruto peļņa | 13 047 EUR | 6 724 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 232 EUR | 625 EUR |
| UIN nodoklis | 1 926 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 306 EUR | 625 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 658 EUR | 1 287 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 658 EUR | 1 287 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 131 EUR | 825 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 527 EUR | 462 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,45 | 2,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,45 | 2,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,17 % | 1,78 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,37 % | 48,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
27,06 % | 75,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,23 | 0,56 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
50,52 | 27,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
197,35 % | 75,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
52,99 | 30,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Maple Services" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pro Logistic Services" | 84 076 243 | 1 067 252 | 1,3 % | 13 | 6 467 403 | 2 692 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ALPA Centrums" | 35 030 964 | -599 034 | -1,7 % | 25 | 1 401 239 | 1 617 (2026 Q3) |
| 3 | "sennder Baltic" SIA | 30 355 823 | -471 045 | -1,6 % | 42 | 722 758 | 3 191 (2026 Q3) |
| 4 | GlobeWay Trans, SIA | 26 384 299 | 1 282 425 | 4,9 % | 1 | 26 384 299 | — |
| 5 | "TRANSIT SERVICE AGENCY" SIA | 25 280 759 | 54 547 | 0,2 % | 22 | 1 149 125 | 2 137 (2026 Q3) |
| 6 | "DFDS" SIA | 21 706 389 | -880 945 | -4,1 % | 39 | 556 574 | 2 649 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "East-West Logistic" | 21 362 492 | 29 382 | 0,1 % | 4 | 5 340 623 | 719 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SONORA RW" | 20 454 597 | 89 796 | 0,4 % | 59 | 346 688 | 1 531 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DSV Road" | 19 198 355 | 250 352 | 1,3 % | 154 | 124 665 | 2 397 (2026 Q3) |
| 10 | Stark Shipping SIA | 19 133 474 | 166 804 | 0,9 % | 3 | 6 377 825 | 658 (2026 Q3) |
| 167 | "Maple Services" SIA (šis uzņēmums) | 184 819 | 306 | 0,2 % | 1 | 184 819 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377982 | LV41ZZZ40203377982 | "Maple Services" SIA | NULL | Maple Services | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-07 | NULL | Salaspils nov., Salaspils, Skolas iela 8 - 78 | 2121 | 114426508 | 100015485 | 100003575 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11296703 | 40203377982 | 2022-02-03 | 2022-02-07 09:33:50 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900326069 | 40203377982 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-06-06 | Valsts ieņēmumu dienesta 04.06.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/20126 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203377982 | "Maple Services" SIA | 04.06.2025 | 07.06.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92841394 | 40203377982 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 200 | EUR | 2022-02-07 | 2022-02-07 09:35:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756319 | 32536808 | 40203377982 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-07 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:15:02.996 |
| 1925034 | 33568013 | 40203377982 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-06 19:10:14.793 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756319 | 32536808 | 35015 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28291 | 6724 | 0 | 6099 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 625 | 0 | 625 | NULL | 0 | 625 |
| 1925034 | 33568013 | 184819 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 171772 | 13047 | 0 | 10815 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2232 | 1926 | 306 | NULL | 0 | 306 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756319 | 32536808 | 1067 | 0 | 220 | 0 | 1287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1287 | NULL | 462 | 0 | 0 | 825 | 1287 |
| 1925034 | 33568013 | 178 | 0 | 3480 | 0 | 3658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3658 | NULL | 2527 | 0 | 0 | 1131 | 3658 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91365310 | 40203377982 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-06-06 | 32.1/17.22.1/20126 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377982 | "Maple Services" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5226 | 045200 | Salaspils | -0.40 | 0.28 | 0.50 | 1 |
| 40203377982 | "Maple Services" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5229 | 045200 | Salaspils | 1.87 | 0.38 | 0.63 | 1 |
| 40203377982 | "Maple Services" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5229 | 045200 | Salaspils | 1.62 | 0.79 | 1.30 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203377982 | "Maple Services" SIA | nav | 23.02.2022 | nav | nav | 20.02.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203377982 | "Maple Services" SIA | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Skolas iela 8 - 78, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 184 819 EUR, un peļņa bija 306 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 1,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 52,99, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi transporta atbalsta pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi transporta atbalsta pakalpojumi · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026