SIA "BFAA Academy" (reģ. Nr. 40203378687) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 331 411 EUR, peļņa 40 252 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 26,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203378687 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV18ZZZ40203378687 |
| Juridiskā adrese | Audēju iela 15 - 4, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 331 411 EUR | 40 252 EUR | 600 383 EUR | 3 |
| 2024 | 317 418 EUR | 57 827 EUR | 560 018 EUR | 3 |
| 2023 | 308 096 EUR | 100 756 EUR | 516 912 EUR | 3 |
| 2022 | 183 895 EUR | 66 755 EUR | 411 479 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.36 | 2.8 | 4.25 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.86 | 2.37 | 4.17 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.53 | 2.28 | 4.08 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.13 | 2.66 | 3.99 | 2 |
| 2024 | 25.73 | 10.71 | 10.63 | 2 |
| 2023 | 47.94 | 9.98 | 15.26 | 2 |
| 2022 | 23.67 | 5.97 | 10.59 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 331 411 EUR | 317 418 EUR | 308 096 EUR | 183 895 EUR |
| Bruto peļņa | 130 858 EUR | 134 628 EUR | 178 551 EUR | 111 653 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 41 486 EUR | 57 827 EUR | 100 756 EUR | 66 891 EUR |
| UIN nodoklis | 1 234 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 136 EUR |
| Tīrā peļņa | 40 252 EUR | 57 827 EUR | 100 756 EUR | 66 755 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 600 383 EUR | 560 018 EUR | 516 912 EUR | 411 479 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 365 521 EUR | 264 034 EUR | 258 349 EUR | 135 344 EUR |
| Pašu kapitāls | 586 452 EUR | 546 200 EUR | 488 373 EUR | 387 617 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 931 EUR | 13 818 EUR | 28 539 EUR | 23 862 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
26,24 | 19,11 | 9,05 | 5,67 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
26,24 | 19,11 | 9,05 | 5,67 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,15 % | 18,22 % | 32,70 % | 36,30 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,70 % | 10,33 % | 19,49 % | 16,22 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
6,86 % | 10,59 % | 20,63 % | 17,22 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,03 | 0,06 | 0,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,55 | 0,57 | 0,60 | 0,45 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,07 % | 10,59 % | 20,63 % | 17,26 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
19,69 | 18,63 | 9,51 | 8,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BFAA Academy" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 66 | SIA BFAA Academy (šis uzņēmums) | 331 411 | 40 252 | 12,1 % | 1 | 331 411 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203378687 | LV18ZZZ40203378687 | SIA BFAA Academy | SIA | BFAA Academy | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-09 | NULL | Rīga, Audēju iela 15 - 4 | 1050 | 119320532 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11302480 | 40203378687 | 2022-01-27 | 2022-02-09 08:51:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92855853 | 40203378687 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 320862 | EUR | 2022-05-26 | 2022-05-26 13:14:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708785 | 32381255 | 40203378687 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-09 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:20:22.625 |
| 1912749 | 33532492 | 40203378687 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:40:13.07 |
| 2045745 | 34474261 | 40203378687 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-01 05:01:10.453 |
| 2139299 | 35163847 | 40203378687 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-03-15 17:00:30.179 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708785 | 32381255 | 183895 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 72242 | 111653 | 0 | 38661 | 0 | 6101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 66891 | 136 | 66755 | NULL | 0 | 66755 |
| 1912749 | 33532492 | 308096 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 129545 | 178551 | 0 | 72830 | 0 | 6945 | 0 | 0 | 1980 | 0 | 0 | NULL | NULL | 100756 | 0 | 100756 | NULL | 0 | 100756 |
| 2045745 | 34474261 | 317418 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 182790 | 134628 | 0 | 78234 | 4072 | 8772 | 0 | 0 | 6133 | 0 | 0 | NULL | NULL | 57827 | 0 | 57827 | NULL | 0 | 57827 |
| 2139299 | 35163847 | 331411 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 200553 | 130858 | 0 | 88578 | 0 | 6619 | 0 | 0 | 5825 | 0 | 0 | NULL | NULL | 41486 | 1234 | 40252 | NULL | 0 | 40252 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708785 | 32381255 | 40114 | 0 | 95230 | 0 | 135344 | 0 | 1413 | 274722 | 276135 | 411479 | NULL | 23862 | 0 | 0 | 387617 | 411479 |
| 1912749 | 33532492 | 221342 | 0 | 37007 | 0 | 258349 | 0 | 1833 | 256730 | 258563 | 516912 | NULL | 28539 | 0 | 0 | 488373 | 516912 |
| 2045745 | 34474261 | 240371 | 0 | 23663 | 0 | 264034 | 0 | 2368 | 293616 | 295984 | 560018 | NULL | 13818 | 0 | 0 | 546200 | 560018 |
| 2139299 | 35163847 | 308688 | 0 | 56833 | 0 | 365521 | 0 | 1241 | 233621 | 234862 | 600383 | NULL | 13931 | 0 | 0 | 586452 | 600383 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203378687 | SIA BFAA Academy | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 010091 | Centra rajons | 25.73 | 10.71 | 10.63 | 2 |
| 40203378687 | SIA BFAA Academy | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 010091 | Centra rajons | 47.94 | 9.98 | 15.26 | 2 |
| 40203378687 | SIA BFAA Academy | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 010091 | Centra rajons | 23.67 | 5.97 | 10.59 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203378687 | SIA BFAA Academy | ir | 24.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203378687 | SIA BFAA Academy | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Audēju iela 15 - 4, Rīga, LV-1050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 331 411 EUR, un peļņa bija 40 252 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 26,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 26,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 19,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 730 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 710 EUR un VSAOI 10 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026