SIA "Talsu mutes veselības kabinets" (reģ. Nr. 40203379339) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 64 284 EUR, peļņa 8 374 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 3,51 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203379339 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV68ZZZ40203379339 |
| Juridiskā adrese | Jaunā iela 23, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64 284 EUR | 8 374 EUR | 15 815 EUR | 3 |
| 2024 | 63 797 EUR | 4 560 EUR | 20 784 EUR | 2 |
| 2023 | 56 272 EUR | 4 EUR | 20 398 EUR | 2 |
| 2022 | 20 726 EUR | -13 749 EUR | 26 594 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.24 | 2.28 | 3.96 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.59 | 2.1 | 3.48 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.56 | 1.04 | 1.52 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.99 | 1.54 | 2.20 | 4 |
| 2024 | 15.68 | 5.76 | 9.91 | 3 |
| 2023 | 13.84 | 4.91 | 8.67 | 2 |
| 2022 | 3.51 | 1.27 | 2.23 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 968.03 | ~ 785.71 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 850.69 | ~ 707.47 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 371.57 | ~ 332.55 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 537.79 | ~ 481.32 |
| 2024 | 807.50 | ~ 654.52 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.91 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 807.50 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 807.50 * 0.105 = 84.79 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 381.73 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (807.50 - 84.79 - 381.73) * 0.2 ≈ 68.20 EUR
4. Neto alga: 807.50 - 84.79 - 68.20 = ~ 654.52 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 64 284 EUR | 63 797 EUR | 56 272 EUR | 20 726 EUR |
| Personāla izmaksas | 30 538 EUR | 36 018 EUR | 31 867 EUR | 11 358 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 374 EUR | 4 560 EUR | 1 254 EUR | -13 749 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 374 EUR | 4 560 EUR | 4 EUR | -13 749 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 815 EUR | 20 784 EUR | 20 398 EUR | 26 594 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 652 EUR | 7 654 EUR | 2 095 EUR | 3 245 EUR |
| Pašu kapitāls | -811 EUR | -4 185 EUR | -8 745 EUR | -8 749 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 2 178 EUR | 76 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 16 626 EUR | 22 791 EUR | 29 067 EUR | 35 343 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-12 – 2024-11-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 3,51 | 27,57 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 2,98 | 12,30 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13,03 % | 7,15 % | 0,01 % | -66,34 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
52,95 % | 21,94 % | 0,02 % | -51,70 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1 032,55 % | -108,96 % | -0,05 % | 157,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-20,50 | -5,97 | -3,33 | -4,04 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,46 | 2,61 | 1,37 | -5,63 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,06 | 3,07 | 2,76 | 0,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
74,45 % | 39,73 % | 22,71 % | -43,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,61 | 4,12 | 3,04 | -0,88 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Talsu mutes veselības kabinets" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 86 | 46 375 | 2 476 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 34 | 96 753 | 2 314 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 382 | SIA "Talsu mutes veselības kabinets" (šis uzņēmums) | 64 284 | 8 374 | 13,0 % | 4 | 16 071 | 968 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379339 | LV68ZZZ40203379339 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Talsu mutes veselības kabinets" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Talsu mutes veselības kabinets | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-10 | NULL | Talsu nov., Talsi, Jaunā iela 23 | 3201 | 101234601 | 100016390 | 100003630 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11307614 | 40203379339 | 2022-01-29 | 2022-02-10 16:26:11 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379339 | 2024-11-12 | 707.96 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 493501e1 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92842185 | 40203379339 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2022-02-10 | 2022-02-10 16:23:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1451560 | 32161398 | 40203379339 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-10 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-06 03:00:26.571 |
| 2186293 | 35253429 | 40203379339 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-08 17:05:43.868 |
| 1819970 | 33183723 | 40203379339 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:41:50.013 |
| 2004206 | 34338678 | 40203379339 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-07 23:02:52.213 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1451560 | 32161398 | 20726 | 0 | 0 | 0 | 7427 | 11358 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13616 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2074 | NULL | NULL | -13749 | 0 | -13749 | NULL | 0 | -13749 |
| 1819970 | 33183723 | 56272 | 0 | 0 | 0 | 5147 | 31867 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3362 | NULL | NULL | 1254 | 0 | 1254 | NULL | 1250 | 4 |
| 2004206 | 34338678 | 63797 | 0 | 0 | 0 | 8839 | 36018 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11548 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2832 | NULL | NULL | 4560 | 0 | 4560 | NULL | 0 | 4560 |
| 2186293 | 35253429 | 64284 | 0 | 0 | 0 | 19515 | 30538 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3165 | 0 | 0 | 708 | 0 | 3400 | NULL | NULL | 8374 | 0 | 8374 | NULL | 0 | 8374 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1451560 | 32161398 | 2312 | 0 | 3 | 930 | 3245 | 0 | 23349 | 0 | 23349 | 26594 | NULL | 0 | 35343 | 0 | -8749 | 26594 |
| 1819970 | 33183723 | 924 | 0 | 11 | 1160 | 2095 | 0 | 18303 | 0 | 18303 | 20398 | NULL | 76 | 29067 | 0 | -8745 | 20398 |
| 2004206 | 34338678 | 6494 | 0 | 0 | 1160 | 7654 | 0 | 13130 | 0 | 13130 | 20784 | NULL | 2178 | 22791 | 0 | -4185 | 20784 |
| 2186293 | 35253429 | 5474 | 0 | 18 | 1160 | 6652 | 0 | 9163 | 0 | 9163 | 15815 | NULL | 0 | 16626 | 0 | -811 | 15815 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203379339 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Talsu mutes veselības kabinets" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 051220 | Talsi | 15.68 | 5.76 | 9.91 | 3 |
| 40203379339 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Talsu mutes veselības kabinets" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 051220 | Talsi | 13.84 | 4.91 | 8.67 | 2 |
| 40203379339 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Talsu mutes veselības kabinets" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 051220 | Talsi | 3.51 | 1.27 | 2.23 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203379339 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Talsu mutes veselības kabinets" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunā iela 23, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 64 284 EUR, un peļņa bija 8 374 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 3,51 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,98.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 807.50 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 654.52 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 15 680 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 760 EUR un VSAOI 9 910 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Zobārstu prakses · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026