SIA "M143" (reģ. Nr. 40203381225) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 600 EUR, zaudējumi 1 609 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203381225 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203381225 |
| Juridiskā adrese | Matīsa iela 143, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 600 EUR | -1 609 EUR | 166 369 EUR | 0 |
| 2024 | 3 600 EUR | 36 504 EUR | 199 991 EUR | 0 |
| 2023 | 9 600 EUR | 3 233 EUR | 157 466 EUR | 1 |
| 2022 | 6 400 EUR | 6 260 EUR | 99 183 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 600 EUR | 3 600 EUR | 9 600 EUR | 6 400 EUR |
| Bruto peļņa | -244 EUR | -244 EUR | 3 923 EUR | 6 400 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 559 EUR | 36 554 EUR | 3 233 EUR | 6 260 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 609 EUR | 36 504 EUR | 3 233 EUR | 6 260 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 166 369 EUR | 199 991 EUR | 157 466 EUR | 99 183 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 531 EUR | 43 603 EUR | 72 428 EUR | 9 562 EUR |
| Pašu kapitāls | 46 454 EUR | 48 063 EUR | 12 293 EUR | 9 060 EUR |
| Īstermiņa saistības | 58 456 EUR | 59 469 EUR | 68 800 EUR | 90 123 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 61 459 EUR | 92 459 EUR | 76 373 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,13 | 0,73 | 1,05 | 0,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,13 | 0,73 | 1,05 | 0,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-44,69 % | 1 014,00 % | 33,68 % | 97,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,97 % | 18,25 % | 2,05 % | 6,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-3,46 % | 75,95 % | 26,30 % | 69,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,58 | 3,16 | 11,81 | 9,95 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,92 | 24,34 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,02 | 0,02 | 0,06 | 0,06 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,69 % | 27,13 % | 3,65 % | 69,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,19 | 0,89 | 0,24 | -0,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "M143" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 4401 | M143 SIA (šis uzņēmums) | 3 600 | -1 609 | -44,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203381225 | LV71ZZZ40203381225 | M143 SIA | NULL | M143 | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-18 | NULL | Rīga, Matīsa iela 143 | 1009 | 101120385 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11323364 | 40203381225 | 2022-01-20 | 2022-02-18 12:23:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92843257 | 40203381225 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2802 | EUR | 2022-02-18 | 2022-02-18 12:24:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2339905 | 35514023 | 40203381225 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-08 17:01:01.562 |
| 1737571 | 32490399 | 40203381225 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-18 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-30 23:09:27.464 |
| 1922872 | 33558324 | 40203381225 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 19:04:29.878 |
| 2079810 | 34609432 | 40203381225 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-07-07 21:00:04.394 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1737571 | 32490399 | 6400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 6400 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6260 | 0 | 6260 | NULL | 0 | 6260 |
| 1922872 | 33558324 | 9600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5677 | 3923 | 690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3233 | 0 | 3233 | NULL | 0 | 3233 |
| 2079810 | 34609432 | 3600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3844 | -244 | 0 | 1626 | 0 | 10 | 40000 | 0 | 0 | 0 | 1566 | NULL | NULL | 36554 | 50 | 36504 | NULL | 0 | 36504 |
| 2339905 | 35514023 | 3600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3844 | -244 | 0 | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 810 | NULL | NULL | -1559 | 50 | -1609 | NULL | 0 | -1609 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1737571 | 32490399 | 362 | 0 | 9200 | 0 | 9562 | 44109 | 45512 | 0 | 89621 | 99183 | NULL | 90123 | 0 | 0 | 9060 | 99183 |
| 1922872 | 33558324 | 7628 | 0 | 64800 | 0 | 72428 | 44109 | 40929 | 0 | 85038 | 157466 | NULL | 68800 | 76373 | 0 | 12293 | 157466 |
| 2079810 | 34609432 | 3 | 0 | 43600 | 0 | 43603 | 118209 | 38179 | 0 | 156388 | 199991 | NULL | 59469 | 92459 | 0 | 48063 | 199991 |
| 2339905 | 35514023 | 3931 | 0 | 3600 | 0 | 7531 | 123409 | 35429 | 0 | 158838 | 166369 | NULL | 58456 | 61459 | 0 | 46454 | 166369 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203381225 | M143 SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203381225 | M143 SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203381225 | M143 SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203381225 | M143 SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Matīsa iela 143, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 600 EUR, un zaudējumi bija 1 609 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,13.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,19, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026