SIA "ICS STEEL" (reģ. Nr. 40203382165) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 822 443 EUR, peļņa 30 163 EUR, darbinieku skaits: 38. Kopējais likviditātes koeficients: 1,12 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Metālu virsmas pārklāšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203382165 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203382165 |
| Juridiskā adrese | Kalnciema iela 67, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 822 443 EUR | 30 163 EUR | 1 602 964 EUR | 38 |
| 2024 | 1 278 551 EUR | -38 591 EUR | 1 464 592 EUR | 27 |
| 2023 | 930 064 EUR | 6 745 EUR | 1 147 369 EUR | 20 |
| 2022 | 301 102 EUR | 1 636 EUR | 683 301 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 90.01 | 12.61 | 57.24 | 50 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 95.57 | 20.05 | 45.59 | 46 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 105.58 | 24.60 | 55.27 | 41 |
| 2024 | 281.37 | 74.35 | 147.90 | 26 |
| 2023 | 247.35 | 50.11 | 101.30 | 19 |
| 2022 | -42.05 | 11.88 | 25.19 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 119.39 | ~ 886.63 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 969.09 | ~ 786.41 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 318.13 | ~ 1 008.94 |
| 2024 | 1 390.55 | ~ 1 027.13 |
| 2023 | 1 303.31 | ~ 971.38 |
| 2022 | 769.71 | ~ 594.14 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (147.9 * 1000) / 0.3409 ) / 26 / 12 = 1 390.55 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 390.55 * 0.105 = 146.01 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 157.48 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 390.55 - 146.01 - 157.48) * 0.2 ≈ 217.41 EUR
4. Neto alga: 1 390.55 - 146.01 - 217.41 = ~ 1 027.13 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 822 443 EUR | 1 278 551 EUR | 930 064 EUR | 301 102 EUR |
| Bruto peļņa | 396 862 EUR | 216 835 EUR | 164 848 EUR | 57 632 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 56 201 EUR | -20 530 EUR | 17 302 EUR | 1 636 EUR |
| UIN nodoklis | 26 038 EUR | 18 061 EUR | 10 557 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 30 163 EUR | -38 591 EUR | 6 745 EUR | 1 636 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 602 964 EUR | 1 464 592 EUR | 1 147 369 EUR | 683 301 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 459 720 EUR | 385 570 EUR | 291 926 EUR | 136 706 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 752 EUR | -27 411 EUR | 11 181 EUR | 4 436 EUR |
| Īstermiņa saistības | 409 754 EUR | 345 008 EUR | 188 651 EUR | 49 013 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 190 458 EUR | 1 146 995 EUR | 947 537 EUR | 629 852 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-07 – 2025-09-03 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,12 | 1,12 | 1,55 | 2,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,34 | 0,41 | 0,65 | 0,53 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,66 % | -3,02 % | 0,73 % | 0,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,88 % | -2,63 % | 0,59 % | 0,24 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1 096,04 % | 140,79 % | 60,33 % | 36,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
581,47 | -54,43 | 101,62 | 153,04 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,58 | 0,77 | 1,26 | 1,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 0,87 | 0,81 | 0,44 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,88 % | 6,05 % | 8,83 % | 6,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,46 | 1,01 | 1,12 | 0,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ICS STEEL" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "POLIURS" | 45 603 429 | 5 671 130 | 12,4 % | 121 | 376 888 | 2 274 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Zn metals" | 14 076 006 | 2 144 782 | 15,2 % | 99 | 142 182 | 1 901 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "BALTIC ZINC TECHNICS" | 12 325 878 | 4 883 211 | 39,6 % | 101 | 122 038 | 2 983 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "RE TEHNIKS" | 2 034 047 | 3 292 | 0,2 % | 76 | 26 764 | 919 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "ICS STEEL" (šis uzņēmums) | 1 822 443 | 30 163 | 1,7 % | 50 | 36 449 | 1 119 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Effitech" | 1 164 131 | 594 272 | 51,0 % | 10 | 116 413 | 1 614 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Arco Color Latvija" | 1 000 703 | 89 070 | 8,9 % | 17 | 58 865 | 2 025 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Right Course" | 998 604 | 20 816 | 2,1 % | 39 | 25 605 | 1 315 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Grandeko LTD" | 885 100 | -35 301 | -4,0 % | 25 | 35 404 | 1 230 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "LAKRON" | 830 656 | 143 176 | 17,2 % | 14 | 59 333 | 1 315 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203382165 | LV08ZZZ40203382165 | SIA "ICS STEEL" | SIA | ICS STEEL | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-23 | NULL | Rīga, Kalnciema iela 67 | 1046 | 101133818 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11331535 | 40203382165 | 2022-02-04 | 2022-02-23 11:47:02 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203382165 | 2025-09-03 | 14000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
| 40203382165 | 2025-04-25 | 805 | Biedrība "Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 2.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5084ddec |
| 40203382165 | 2024-11-07 | 1650 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92842734 | 40203382165 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-23 | 2022-02-23 11:43:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1736829 | 32488888 | 40203382165 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-23 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-05-30 21:04:27.07 |
| 1887672 | 33469168 | 40203382165 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2024-05-24 19:09:34.073 |
| 2042825 | 34468411 | 40203382165 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 27 | ONES | EUR | 2025-05-30 23:01:45.457 |
| 2205886 | 35304615 | 40203382165 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 38 | ONES | EUR | 2026-04-24 17:05:32.403 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1736829 | 32488888 | 301102 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 243470 | 57632 | 6762 | 16342 | 9000 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41172 | NULL | NULL | 1636 | 0 | 1636 | NULL | 0 | 1636 |
| 1887672 | 33469168 | 930064 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 765216 | 164848 | 14819 | 62827 | 0 | 2506 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67394 | NULL | NULL | 17302 | 10557 | 6745 | NULL | 0 | 6745 |
| 2042825 | 34468411 | 1278551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1061716 | 216835 | 61364 | 83187 | 0 | 4563 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88251 | NULL | NULL | -20530 | 18061 | -38591 | NULL | 0 | -38591 |
| 2205886 | 35304615 | 1822443 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1425581 | 396862 | 131577 | 84427 | 0 | 27208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97449 | NULL | NULL | 56201 | 26038 | 30163 | NULL | 0 | 30163 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1736829 | 32488888 | 14479 | 0 | 11507 | 110720 | 136706 | 0 | 546595 | 0 | 546595 | 683301 | NULL | 49013 | 629852 | 0 | 4436 | 683301 |
| 1887672 | 33469168 | 4733 | 0 | 118216 | 168977 | 291926 | 0 | 852468 | 2975 | 855443 | 1147369 | NULL | 188651 | 947537 | 0 | 11181 | 1147369 |
| 2042825 | 34468411 | 25036 | 0 | 117623 | 242911 | 385570 | 0 | 1076347 | 2675 | 1079022 | 1464592 | NULL | 345008 | 1146995 | 0 | -27411 | 1464592 |
| 2205886 | 35304615 | 9003 | 0 | 129815 | 320902 | 459720 | 0 | 1139729 | 3515 | 1143244 | 1602964 | NULL | 409754 | 1190458 | 0 | 2752 | 1602964 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203382165 | SIA "ICS STEEL" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2551 | 010092 | Kurzemes rajons | 281.37 | 74.35 | 147.90 | 26 |
| 40203382165 | SIA "ICS STEEL" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2561 | 010092 | Kurzemes rajons | 247.35 | 50.11 | 101.30 | 19 |
| 40203382165 | SIA "ICS STEEL" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2561 | 010092 | Kurzemes rajons | -42.05 | 11.88 | 25.19 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203382165 | SIA "ICS STEEL" | ir | 30.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203382165 | SIA "ICS STEEL" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalnciema iela 67, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 822 443 EUR, un peļņa bija 30 163 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 38 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,12 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,46, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 390.55 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 027.13 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 281 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 74 350 EUR un VSAOI 147 900 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu virsmas pārklāšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026