SIA "Thermal-Tec" (reģ. Nr. 40203383565) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 934 897 EUR, peļņa 11 896 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 0,98 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Stikla šķiedras ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203383565 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ40203383565 |
| Juridiskā adrese | Tālivalža iela 27, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 934 897 EUR | 11 896 EUR | 1 413 849 EUR | 10 |
| 2024 | 2 957 722 EUR | 76 834 EUR | 1 703 036 EUR | 8 |
| 2023 | 2 445 929 EUR | 60 451 EUR | 1 153 907 EUR | 8 |
| 2022 | 1 600 000 EUR | -10 844 EUR | 1 204 783 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -92.13 | 7.05 | 16.37 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -83.16 | 6.72 | 15.51 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -33.71 | 7.55 | 16.53 | 10 |
| 2024 | -218.26 | 23.71 | 45.25 | 7 |
| 2023 | -355.70 | 23.94 | 45.37 | 7 |
| 2022 | -59.38 | 9.68 | 18.62 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 600.66 | ~ 1 207.53 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 685.08 | ~ 1 263.82 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 616.31 | ~ 1 207.76 |
| 2024 | 1 580.20 | ~ 1 148.33 |
| 2023 | 1 584.39 | ~ 1 151.01 |
| 2022 | 910.34 | ~ 680.77 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (45.25 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 580.20 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 580.20 * 0.105 = 165.92 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 84.53 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 580.20 - 165.92 - 84.53) * 0.2 ≈ 265.95 EUR
4. Neto alga: 1 580.20 - 165.92 - 265.95 = ~ 1 148.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 934 897 EUR | 2 957 722 EUR | 2 445 929 EUR | 1 600 000 EUR |
| Bruto peļņa | 269 320 EUR | 257 183 EUR | 205 574 EUR | 11 813 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 896 EUR | 83 538 EUR | 73 106 EUR | -10 844 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 6 704 EUR | 12 655 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 896 EUR | 76 834 EUR | 60 451 EUR | -10 844 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 413 849 EUR | 1 703 036 EUR | 1 153 907 EUR | 1 204 783 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 626 977 EUR | 1 068 491 EUR | 462 252 EUR | 766 706 EUR |
| Pašu kapitāls | 141 137 EUR | 129 241 EUR | 52 407 EUR | -8 044 EUR |
| Īstermiņa saistības | 638 312 EUR | 1 005 198 EUR | 382 807 EUR | 512 827 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 634 400 EUR | 568 597 EUR | 718 693 EUR | 700 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,98 | 1,06 | 1,21 | 1,50 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,86 | 0,70 | 1,44 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,41 % | 2,60 % | 2,47 % | -0,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,84 % | 4,51 % | 5,24 % | -0,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,43 % | 59,45 % | 115,35 % | 134,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
9,02 | 12,18 | 21,02 | -150,77 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,25 | 2,52 | 2,44 | 0,64 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,08 | 1,74 | 2,12 | 1,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,56 % | 19,84 % | 16,05 % | 2,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,33 | 2,11 | 2,56 | 1,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Thermal-Tec" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmuma operatīvā peļņa ir nepietiekama, lai droši segtu procentu izmaksas.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA" | 120 091 532 | -2 755 211 | -2,3 % | 1 161 | 103 438 | 2 137 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Culimeta Baltics" | 31 282 000 | 4 290 081 | 13,7 % | 94 | 332 787 | 2 198 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "PADTEX INSULATION" | 11 941 705 | 373 724 | 3,1 % | 171 | 69 835 | 1 720 (2026 Q2) |
| 4 | Thermal-Tec SIA (šis uzņēmums) | 2 934 897 | 11 896 | 0,4 % | 10 | 293 490 | 1 601 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Compor" | 945 797 | -17 118 | -1,8 % | 20 | 47 290 | 1 476 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "SB Fiber" | 524 851 | -120 809 | -23,0 % | 1 | 524 851 | — |
| 7 | SIA "IKZ Baltic Fibre Technology Group" | 78 501 | 12 068 | 15,4 % | 3 | 26 167 | 16 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Racetech Laboratories" | 4 690 | 2 265 | 48,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203383565 | LV38ZZZ40203383565 | Thermal-Tec SIA | NULL | Thermal-Tec | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-28 | NULL | Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Tālivalža iela 27 | 4219 | 104679001 | 100016647 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11333914 | 40203383565 | 2022-01-27 | 2022-02-10 14:57:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92844640 | 40203383565 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-28 | 2022-02-28 15:24:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456783 | 32205516 | 40203383565 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-28 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-03-17 17:14:30.533 |
| 1868424 | 33401081 | 40203383565 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-05-09 21:06:27.649 |
| 2025739 | 34407187 | 40203383565 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-05-20 05:02:05.699 |
| 2231730 | 35357613 | 40203383565 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-05-12 18:01:15.416 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456783 | 32205516 | 1600000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1588187 | 11813 | 938 | 35910 | 47147 | 2462 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30494 | NULL | NULL | -10844 | 0 | -10844 | NULL | 0 | -10844 |
| 1868424 | 33401081 | 2445929 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2240355 | 205574 | 3481 | 53947 | 0 | 24419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50621 | NULL | NULL | 73106 | 12655 | 60451 | NULL | 0 | 60451 |
| 2025739 | 34407187 | 2957722 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2700539 | 257183 | 67021 | 49424 | 0 | 2320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54880 | NULL | NULL | 83538 | 6704 | 76834 | NULL | 0 | 76834 |
| 2231730 | 35357613 | 2934897 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2665577 | 269320 | 93993 | 62621 | 0 | 54087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46723 | NULL | NULL | 11896 | 0 | 11896 | NULL | 0 | 11896 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456783 | 32205516 | 118772 | 0 | 620972 | 26962 | 766706 | 0 | 437717 | 360 | 438077 | 1204783 | NULL | 512827 | 700000 | 0 | -8044 | 1204783 |
| 1868424 | 33401081 | 113068 | 0 | 153594 | 195590 | 462252 | 0 | 659526 | 32129 | 691655 | 1153907 | NULL | 382807 | 718693 | 0 | 52407 | 1153907 |
| 2025739 | 34407187 | 256851 | 0 | 611137 | 200503 | 1068491 | 0 | 609455 | 25090 | 634545 | 1703036 | NULL | 1005198 | 568597 | 0 | 129241 | 1703036 |
| 2231730 | 35357613 | 97934 | 0 | 279090 | 249953 | 626977 | 0 | 744971 | 41901 | 786872 | 1413849 | NULL | 638312 | 634400 | 0 | 141137 | 1413849 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203383565 | Thermal-Tec SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2314 | 054620 | Valmieras pag. | -218.26 | 23.71 | 45.25 | 7 |
| 40203383565 | Thermal-Tec SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2314 | 054620 | Valmieras pag. | -355.70 | 23.94 | 45.37 | 7 |
| 40203383565 | Thermal-Tec SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2314 | 054620 | Valmieras pag. | -59.38 | 9.68 | 18.62 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203383565 | Thermal-Tec SIA | ir | 25.04.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203383565 | Thermal-Tec SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Tālivalža iela 27, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 934 897 EUR, un peļņa bija 11 896 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,98 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,33, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 580.20 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 148.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Stikla šķiedras ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026