SIA "Raijre" (reģ. Nr. 40203386256) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 155 030 EUR, peļņa 2 864 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 6,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203386256 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV34ZZZ40203386256 |
| Juridiskā adrese | "Svalbāni" - 2, Zalves pag., Aizkraukles nov., LV-5112 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155 030 EUR | 2 864 EUR | 119 668 EUR | 2 |
| 2024 | 160 152 EUR | 5 072 EUR | 134 950 EUR | 2 |
| 2023 | 111 090 EUR | 9 659 EUR | 65 672 EUR | 2 |
| 2022 | 109 313 EUR | 38 991 EUR | 41 179 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -1.5 | 0.68 | 1.64 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.07 | 0.94 | 2.32 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -2.19 | 1.40 | 3.55 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.16 | 1.37 | 3.49 | 2 |
| 2024 | -16.28 | 4.65 | 8.53 | 1 |
| 2023 | -0.02 | 3.00 | 7.54 | 2 |
| 2022 | 4.58 | 1.80 | 3.90 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 155 030 EUR | 160 152 EUR | 111 090 EUR | 109 313 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 28 935 EUR | 16 616 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 864 EUR | 7 106 EUR | 10 843 EUR | 38 991 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 2 034 EUR | 1 184 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 864 EUR | 5 072 EUR | 9 659 EUR | 38 991 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 119 668 EUR | 134 950 EUR | 65 672 EUR | 41 179 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 45 781 EUR | 38 580 EUR | 28 948 EUR | 37 392 EUR |
| Pašu kapitāls | 64 128 EUR | 63 472 EUR | 48 653 EUR | 38 993 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 884 EUR | 9 569 EUR | 17 019 EUR | 2 186 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 48 656 EUR | 61 909 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-01-03 – 2024-01-03 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,65 | 4,03 | 1,70 | 17,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,65 | 4,03 | 1,70 | 17,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,85 % | 3,17 % | 8,69 % | 35,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,39 % | 3,76 % | 14,71 % | 94,69 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
4,47 % | 7,99 % | 19,85 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,87 | 1,13 | 0,35 | 0,06 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,68 | 5,40 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,30 | 1,19 | 1,69 | 2,65 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,05 % | 6,96 % | 22,29 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,58 | 2,31 | 4,16 | 14,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Raijre" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 501 | SIA Raijre (šis uzņēmums) | 155 030 | 2 864 | 1,8 % | 1 | 155 030 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203386256 | LV34ZZZ40203386256 | SIA Raijre | SIA | Raijre | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-11 | NULL | Aizkraukles nov., Zalves pag., "Svalbāni" - 2 | 5112 | 118077332 | 100016630 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11366072 | 40203386256 | 2022-02-23 | 2022-03-11 09:33:52 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203386256 | 2024-01-03 | 16238.54 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 2c802bdd |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92846069 | 40203386256 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2022-03-11 | 2022-03-11 09:30:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1891082 | 33478401 | 40203386256 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-11 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-27 20:00:22.162 |
| 2314544 | 35473660 | 40203386256 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:06:01.793 |
| 1721466 | 32441139 | 40203386256 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-11 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-20 19:09:23.34 |
| 2035597 | 34441202 | 40203386256 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-27 17:01:24.092 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721466 | 32441139 | 109313 | 0 | 0 | 5 | 53711 | 16616 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38991 | 0 | 38991 | NULL | 0 | 38991 |
| 1891082 | 33478401 | 111090 | 0 | 0 | 20 | 51612 | 28935 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10843 | 1184 | 9659 | NULL | 0 | 9659 |
| 2035597 | 34441202 | 160152 | 0 | 0 | 9 | 131431 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1616 | NULL | NULL | 7106 | 2034 | 5072 | NULL | 0 | 5072 |
| 2314544 | 35473660 | 155030 | 0 | 0 | 751 | 143901 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1700 | NULL | NULL | 2864 | 0 | 2864 | NULL | 0 | 2864 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721466 | 32441139 | 30207 | 0 | 7185 | 0 | 37392 | 55 | 3732 | 0 | 3787 | 41179 | NULL | 2186 | 0 | 0 | 38993 | 41179 |
| 1891082 | 33478401 | 28924 | 0 | 24 | 0 | 28948 | 1600 | 35124 | 0 | 36724 | 65672 | NULL | 17019 | 0 | 0 | 48653 | 65672 |
| 2035597 | 34441202 | 31507 | 0 | 7073 | 0 | 38580 | 0 | 96370 | 0 | 96370 | 134950 | NULL | 9569 | 61909 | 0 | 63472 | 134950 |
| 2314544 | 35473660 | 39232 | 0 | 6549 | 0 | 45781 | 0 | 73887 | 0 | 73887 | 119668 | NULL | 6884 | 48656 | 0 | 64128 | 119668 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203386256 | SIA Raijre | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 020570 | Zalves pag. | -16.28 | 4.65 | 8.53 | 1 |
| 40203386256 | SIA Raijre | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 020570 | Zalves pag. | -0.02 | 3.00 | 7.54 | 2 |
| 40203386256 | SIA Raijre | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 020570 | Zalves pag. | 4.58 | 1.80 | 3.90 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203386256 | SIA Raijre | ir | 31.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203386256 | SIA Raijre | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Svalbāni" - 2, Zalves pag., Aizkraukles nov., LV-5112.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 155 030 EUR, un peļņa bija 2 864 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,65.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,58, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026