SIA "MM21" (reģ. Nr. 40203391276) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 178 EUR, peļņa 221 224 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 53,55 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203391276 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203391276 |
| Juridiskā adrese | Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 178 EUR | 221 224 EUR | 3 170 484 EUR | 1 |
| 2024 | 27 592 EUR | 136 199 EUR | 1 769 592 EUR | 1 |
| 2023 | 16 764 EUR | 18 197 EUR | 1 167 465 EUR | 1 |
| 2022 | 20 142 EUR | 11 925 EUR | 128 795 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.57 | 1.9 | 0.65 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.09 | 0.42 | 0.63 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.65 | 0.42 | 0.63 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.26 | 0.43 | 0.64 | 1 |
| 2024 | 4.90 | 2.35 | 2.55 | 1 |
| 2023 | 4.04 | 1.54 | 2.50 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 178 EUR | 27 592 EUR | 16 764 EUR | 20 142 EUR |
| Bruto peļņa | -12 440 EUR | -17 956 EUR | 180 EUR | 15 424 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 221 224 EUR | 136 199 EUR | 18 197 EUR | 11 925 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 221 224 EUR | 136 199 EUR | 18 197 EUR | 11 925 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 170 484 EUR | 1 769 592 EUR | 1 167 465 EUR | 128 795 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 199 461 EUR | 139 612 EUR | 53 514 EUR | 40 583 EUR |
| Pašu kapitāls | 392 245 EUR | 171 021 EUR | 34 822 EUR | 14 725 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 725 EUR | 4 876 EUR | 2 643 EUR | 1 070 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 774 514 EUR | 1 593 695 EUR | 1 130 000 EUR | 113 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
53,55 | 28,63 | 20,25 | 37,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
41,21 | 18,57 | 9,68 | 29,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1 678,74 % | 493,62 % | 108,55 % | 59,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,98 % | 7,70 % | 1,56 % | 9,26 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
56,40 % | 79,64 % | 52,26 % | 80,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,08 | 9,35 | 32,53 | 7,75 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16,91 | — | — | 8,88 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,42 % | 7,72 % | 1,56 % | 10,52 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,44 | 0,44 | 0,13 | 0,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MM21" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Smile Holding" | 482 727 327 | 22 944 265 | 4,8 % | 8 | 60 340 916 | 1 750 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 10 | 24 314 072 | 5 750 (2026 Q3) |
| 3 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "CleanR Grupa" | 144 523 788 | 18 788 582 | 13,0 % | 50 | 2 890 476 | 3 929 (2026 Q3) |
| 5 | Nordic Vehicles Group SIA | 135 042 077 | 2 026 529 | 1,5 % | 1 | 135 042 077 | *** |
| 6 | SIA PROKS Holding | 105 493 044 | 1 956 993 | 1,9 % | 2 | 52 746 522 | *** |
| 7 | AS "Automotive holding" | 86 041 083 | 1 958 245 | 2,3 % | 5 | 17 208 217 | 583 (2026 Q3) |
| 8 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 19 | 4 213 920 | 2 095 (2026 Q3) |
| 9 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 861 (2026 Q3) |
| 10 | MJ Holding, SIA | 73 304 125 | 3 702 258 | 5,1 % | 0 | — | — |
| 181 | SIA "MM21" (šis uzņēmums) | 13 178 | 221 224 | 1 678,7 % | 1 | 13 178 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391276 | LV03ZZZ40203391276 | SIA "MM21" | SIA | MM21 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-04 | NULL | Rīga, Dēļu iela 4 | 1004 | 106679548 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11415512 | 40203391276 | 2022-03-22 | 2022-04-04 12:59:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849054 | 40203391276 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-04-04 | 2022-04-04 13:01:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1720403 | 32437118 | 40203391276 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-04 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-19 19:04:15.007 |
| 1868650 | 33404196 | 40203391276 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-10 19:04:48.341 |
| 2034081 | 34438138 | 40203391276 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-26 21:01:14.537 |
| 2247700 | 35387955 | 40203391276 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:09:38.085 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1720403 | 32437118 | 20142 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4718 | 15424 | 107 | 1878 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1514 | NULL | NULL | 11925 | 0 | 11925 | NULL | 0 | 11925 |
| 1868650 | 33404196 | 16764 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16584 | 180 | 9847 | 5010 | 0 | 1434 | 0 | 0 | 34308 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18197 | 0 | 18197 | NULL | 0 | 18197 |
| 2034081 | 34438138 | 27592 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45548 | -17956 | 4986 | 4830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 163971 | 0 | 0 | NULL | NULL | 136199 | 0 | 136199 | NULL | 0 | 136199 |
| 2247700 | 35387955 | 13178 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25618 | -12440 | 8393 | 8729 | 0 | 0 | 105027 | 0 | 159666 | 0 | 13907 | NULL | NULL | 221224 | 0 | 221224 | NULL | 0 | 221224 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1720403 | 32437118 | 15528 | 0 | 15985 | 9070 | 40583 | 88212 | 0 | 0 | 88212 | 128795 | NULL | 1070 | 113000 | 0 | 14725 | 128795 |
| 1868650 | 33404196 | 3465 | 0 | 22109 | 27940 | 53514 | 1107127 | 0 | 6824 | 1113951 | 1167465 | NULL | 2643 | 1130000 | 0 | 34822 | 1167465 |
| 2034081 | 34438138 | 64781 | 0 | 25756 | 49075 | 139612 | 1623151 | 0 | 6829 | 1629980 | 1769592 | NULL | 4876 | 1593695 | 0 | 171021 | 1769592 |
| 2247700 | 35387955 | 135056 | 0 | 18436 | 45969 | 199461 | 2965801 | 0 | 5222 | 2971023 | 3170484 | NULL | 3725 | 2774514 | 0 | 392245 | 3170484 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391276 | SIA "MM21" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010092 | Kurzemes rajons | 4.90 | 2.35 | 2.55 | 1 |
| 40203391276 | SIA "MM21" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010092 | Kurzemes rajons | 4.04 | 1.54 | 2.50 | 1 |
| 40203391276 | SIA "MM21" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203391276 | SIA "MM21" | ir | 29.10.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203391276 | SIA "MM21" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940638 | NULL | 40203614566 | LEGAL_ENTITY | SIA "MM21" | NULL | NULL | 40203391276 | 800000 | 1 | EUR | 2025-10-31 | 2025-11-06 | 2025-11-06 12:26:41 |
| 92945250 | NULL | 40103909557 | LEGAL_ENTITY | SIA "MM21" | NULL | NULL | 40203391276 | 250 | 1 | EUR | 2025-11-21 | 2025-12-05 | 2025-12-05 16:15:28 |
Juridiskā adrese ir Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 178 EUR, un peļņa bija 221 224 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 53,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 41,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,44, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 350 EUR un VSAOI 2 550 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026