SIA "Lodes VGC" (reģ. Nr. 40203392943) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-11. Jaunākais gada pārskats (2026): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 5 750 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,52 (2026). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203392943 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ40203392943 |
| Juridiskā adrese | "Lodes", Valgalciems, Rojas pag., Talsu nov., LV-3284 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 EUR | -5 750 EUR | 4 177 EUR | 1 |
| 2025 | 83 382 EUR | -8 011 EUR | 10 141 EUR | 5 |
| 2024 | 118 999 EUR | -3 288 EUR | 20 029 EUR | 7 |
| 2023 | 129 491 EUR | 15 850 EUR | 20 504 EUR | 8 |
| 2022 | 80 082 EUR | 2 576 EUR | 10 808 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.03 | 0.0 | 0.05 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.18 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.27 | 0.07 | 0.21 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.43 | 0.47 | 2.23 | 5 |
| 2024 | 35.30 | 11.44 | 25.87 | 7 |
| 2023 | 30.81 | 8.85 | 24.63 | 8 |
| 2022 | 20.10 | 5.52 | 15.70 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 68.45 | ~ 61.26 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 436.10 | ~ 390.31 |
| 2024 | 903.42 | ~ 715.82 |
| 2023 | 752.60 | ~ 619.43 |
| 2022 | 479.74 | ~ 413.49 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (25.87 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 903.42 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 903.42 * 0.105 = 94.86 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 344.84 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (903.42 - 94.86 - 344.84) * 0.2 ≈ 92.75 EUR
4. Neto alga: 903.42 - 94.86 - 92.75 = ~ 715.82 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 83 382 EUR | 118 999 EUR | 129 491 EUR | 80 082 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 83 382 EUR | 118 999 EUR | 129 491 EUR | 80 082 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 750 EUR | -8 011 EUR | -3 288 EUR | 15 850 EUR | 2 576 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 750 EUR | -8 011 EUR | -3 288 EUR | 15 850 EUR | 2 576 EUR |
| Pozīcija | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 177 EUR | 10 141 EUR | 20 029 EUR | 20 504 EUR | 10 808 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 727 EUR | 3 381 EUR | 9 974 EUR | 11 610 EUR | 10 181 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 377 EUR | 8 127 EUR | 16 138 EUR | 19 426 EUR | 3 576 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 800 EUR | 2 014 EUR | 3 891 EUR | 1 078 EUR | 7 232 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,52 | 1,68 | 2,56 | 10,77 | 1,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,00 | 1,22 | 2,32 | 10,07 | 1,31 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -9,61 % | -2,76 % | 12,24 % | 3,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-137,66 % | -79,00 % | -16,42 % | 77,30 % | 23,83 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-241,90 % | -98,57 % | -20,37 % | 81,59 % | 72,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,76 | 0,25 | 0,24 | 0,06 | 2,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-2 874,00 | — | -3 287,00 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 8,22 | 5,94 | 6,32 | 7,41 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-241,82 % | -98,57 % | -20,37 % | 81,59 % | 72,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3,08 | 8,22 | 8,06 | 17,44 | 8,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lodes VGC" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2026. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Steel Constructor MM" | 8 546 733 | 53 243 | 0,6 % | 23 | 371 597 | 2 176 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "City Playgrounds" | 5 616 010 | 164 773 | 2,9 % | 57 | 98 526 | 2 308 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SKH" | 4 555 979 | -1 061 399 | -23,3 % | 61 | 74 688 | 1 467 (2026 Q3) |
| 4 | PS "ROLS Būve" | 4 501 946 | -38 330 | -0,9 % | 1 | 4 501 946 | *** |
| 5 | SIA "BIGSA" | 4 362 875 | 138 574 | 3,2 % | 44 | 99 156 | 2 001 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "GoPlay" | 3 179 259 | 342 292 | 10,8 % | 22 | 144 512 | 1 416 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SOMU MĀJA" | 2 981 310 | 448 289 | 15,0 % | 7 | 425 901 | 2 648 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EURO ENERĢIJAS SERVISS" | 2 865 773 | 637 667 | 22,3 % | 20 | 143 289 | 3 206 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "HEKTORS" | 2 714 335 | 121 000 | 4,5 % | 43 | 63 124 | 1 486 (2026 Q3) |
| 10 | SIA We Build Parks | 2 434 683 | 46 030 | 1,9 % | 37 | 65 802 | 2 519 (2026 Q3) |
| 170 | SIA "Lodes VGC" (šis uzņēmums) | 0 | -5 750 | — | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392943 | LV02ZZZ40203392943 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lodes VGC" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Lodes VGC | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-11 | NULL | Talsu nov., Rojas pag., Valgalciems, "Lodes" | 3284 | 103012216 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11431552 | 40203392943 | 2022-03-10 | 2022-04-11 16:21:04 |
[liquidations]
| ID | Reģ.Nr. | liquidation_type | liquidation_type_text | No | grounds_for_liquidation | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900335798 | 40203392943 | LIQUIDATION | Likvidācijas process | 2026-07-09 | 06.07.2026. dalībnieka lēmums Nr.1 | 2026-07-09 09:13:11 | 2026-07-09 09:13:11 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92850107 | 40203392943 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2022-04-11 | 2022-04-11 16:11:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2072310 | 34547441 | 40203392943 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:05:49.498 |
| 2336072 | 35499518 | 40203392943 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-06-02 23:02:12.677 |
| 2358409 | 35775701 | 40203392943 | DokGPv1 | UGP | 2026 | 2026-01-01 | 2026-08-26 | 1 | ONES | EUR | 2026-10-22 17:00:14.741 |
| 1710568 | 32387318 | 40203392943 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-11 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:09:09.944 |
| 1890479 | 33474834 | 40203392943 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-05-26 22:05:40.07 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710568 | 32387318 | 80082 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 80082 | 63136 | 582 | 0 | 13874 | 0 | 0 | 86 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2576 | 0 | 2576 | NULL | 0 | 2576 |
| 1890479 | 33474834 | 129491 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 129491 | 94101 | 1146 | 0 | 18394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15850 | 0 | 15850 | NULL | 0 | 15850 |
| 2072310 | 34547441 | 118999 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 118999 | 101765 | 1133 | 0 | 19388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -3288 | 0 | -3288 | NULL | 0 | -3288 |
| 2336072 | 35499518 | 83382 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 83382 | 68877 | 1300 | 0 | 21216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8011 | 0 | -8011 | NULL | 0 | -8011 |
| 2358409 | 35775701 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 1809 | 325 | 0 | 5394 | 0 | 0 | 1780 | 0 | 2 | NULL | NULL | -5750 | 0 | -5750 | NULL | 0 | -5750 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710568 | 32387318 | 4796 | 0 | 4670 | 715 | 10181 | 0 | 627 | 0 | 627 | 10808 | NULL | 7232 | 0 | 0 | 3576 | 10808 |
| 1890479 | 33474834 | 4513 | 0 | 6340 | 757 | 11610 | 0 | 8894 | 0 | 8894 | 20504 | NULL | 1078 | 0 | 0 | 19426 | 20504 |
| 2072310 | 34547441 | 6125 | 0 | 2917 | 932 | 9974 | 0 | 10055 | 0 | 10055 | 20029 | NULL | 3891 | 0 | 0 | 16138 | 20029 |
| 2336072 | 35499518 | 2302 | 0 | 147 | 932 | 3381 | 0 | 6760 | 0 | 6760 | 10141 | NULL | 2014 | 0 | 0 | 8127 | 10141 |
| 2358409 | 35775701 | 15 | 0 | 1780 | 932 | 2727 | 0 | 1450 | 0 | 1450 | 4177 | NULL | 1800 | 0 | 0 | 2377 | 4177 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392943 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lodes VGC" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 051530 | Rojas pag. | 35.30 | 11.44 | 25.87 | 7 |
| 40203392943 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lodes VGC" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 051530 | Rojas pag. | 30.81 | 8.85 | 24.63 | 8 |
| 40203392943 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lodes VGC" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 051530 | Rojas pag. | 20.10 | 5.52 | 15.70 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392943 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lodes VGC" | nav | 26.04.2022 | nav | nav | 01.09.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203392943 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lodes VGC" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lodes", Valgalciems, Rojas pag., Talsu nov., LV-3284.
2026. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 5 750 EUR.
2026. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2026. gadā bija 1,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2026. gadā bija -3,08, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 903.42 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 715.82 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 35 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 440 EUR un VSAOI 25 870 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026