SIA "EO ENGINEERING" (reģ. Nr. 40203397616) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 873 EUR, peļņa 10 071 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203397616 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ40203397616 |
| Juridiskā adrese | Lašu iela 5 - 16, Jūrmala, LV-2010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 873 EUR | 10 071 EUR | 50 212 EUR | 1 |
| 2024 | 13 110 EUR | 9 145 EUR | 50 919 EUR | 0 |
| 2023 | 1 928 EUR | 1 339 EUR | 4 395 EUR | 0 |
| 2022 | 3 000 EUR | 2 921 EUR | 3 006 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.12 | 0.35 | 0.94 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.64 | 0.49 | 1.57 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.98 | 0.18 | 0.28 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 1.39 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 873 EUR | 13 110 EUR | 1 928 EUR | 3 000 EUR |
| Personāla izmaksas | 952 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 121 EUR | 9 195 EUR | 1 389 EUR | 2 921 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 071 EUR | 9 145 EUR | 1 339 EUR | 2 921 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 50 212 EUR | 50 919 EUR | 4 395 EUR | 3 006 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 20 547 EUR | 17 764 EUR | 4 395 EUR | 3 006 EUR |
| Pašu kapitāls | 23 486 EUR | 13 414 EUR | 4 270 EUR | 2 931 EUR |
| Īstermiņa saistības | 21 911 EUR | 21 161 EUR | 125 EUR | 75 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 815 EUR | 16 344 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-05-27 – 2024-05-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,94 | 0,84 | 35,16 | 40,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,94 | 0,84 | 35,16 | 40,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,48 % | 69,76 % | 69,45 % | 97,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,06 % | 17,96 % | 30,47 % | 97,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
42,88 % | 68,18 % | 31,36 % | 99,66 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,14 | 2,80 | 0,03 | 0,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
17,98 | 22,64 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,54 | 0,26 | 0,44 | 1,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
37,87 % | 32,33 % | 32,53 % | 99,66 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,94 | 1,17 | 17,29 | 21,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EO ENGINEERING" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 896 | SIA EO ENGINEERING (šis uzņēmums) | 26 873 | 10 071 | 37,5 % | 1 | 26 873 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203397616 | LV28ZZZ40203397616 | SIA EO ENGINEERING | SIA | EO ENGINEERING | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-05 | NULL | Jūrmala, Lašu iela 5 - 16 | 2010 | 110533186 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11476952 | 40203397616 | 2022-04-12 | 2022-05-05 13:02:44 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203397616 | 2024-05-27 | 2607.22 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | c158d1a5 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92852800 | 40203397616 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2022-05-05 | 2022-05-05 12:43:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1464835 | 32262680 | 40203397616 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-05 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-31 17:15:18.27 |
| 1895833 | 33490699 | 40203397616 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-29 03:18:43.635 |
| 2046178 | 34475127 | 40203397616 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-01 17:02:16.644 |
| 2204464 | 35300834 | 40203397616 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-23 18:00:31.056 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1464835 | 32262680 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2921 | 0 | 2921 | NULL | 0 | 2921 |
| 1895833 | 33490699 | 1928 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1389 | 50 | 1339 | NULL | 0 | 1339 |
| 2046178 | 34475127 | 13110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1745 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 425 | NULL | NULL | 9195 | 50 | 9145 | NULL | 0 | 9145 |
| 2204464 | 35300834 | 26873 | 0 | 0 | 0 | 0 | 952 | 3490 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11714 | 0 | 0 | 0 | 0 | 596 | NULL | NULL | 10121 | 50 | 10071 | NULL | 0 | 10071 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1464835 | 32262680 | 3006 | 0 | 0 | 0 | 3006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3006 | NULL | 75 | 0 | 0 | 2931 | 3006 |
| 1895833 | 33490699 | 3980 | 0 | 415 | 0 | 4395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4395 | NULL | 125 | 0 | 0 | 4270 | 4395 |
| 2046178 | 34475127 | 8326 | 0 | 9438 | 0 | 17764 | 0 | 0 | 33155 | 33155 | 50919 | NULL | 21161 | 16344 | 0 | 13414 | 50919 |
| 2204464 | 35300834 | 41 | 0 | 20506 | 0 | 20547 | 0 | 0 | 29665 | 29665 | 50212 | NULL | 21911 | 4815 | 0 | 23486 | 50212 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203397616 | SIA EO ENGINEERING | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 004000 | Jūrmala | 1.39 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203397616 | SIA EO ENGINEERING | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203397616 | SIA EO ENGINEERING | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203397616 | SIA EO ENGINEERING | ir | 13.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203397616 | SIA EO ENGINEERING | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lašu iela 5 - 16, Jūrmala, LV-2010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 873 EUR, un peļņa bija 10 071 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,94.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,94, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 390 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026