SIA "MS Invest" (reģ. Nr. 40203398363) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 76 062 EUR, peļņa 25 677 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,41 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings
| Reģistrācijas Nr. | 40203398363 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ40203398363 |
| Juridiskā adrese | "Lejas", Makstenieki, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 062 EUR | 25 677 EUR | 780 742 EUR | 3 |
| 2024 | 209 230 EUR | 427 EUR | 836 301 EUR | 3 |
| 2023 | 252 593 EUR | 64 502 EUR | 496 885 EUR | 7 |
| 2022 | 293 810 EUR | 121 820 EUR | 246 141 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.43 | 0.0 | 0.3 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.78 | 0.0 | 1.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.36 | 0.00 | 0.86 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -1.06 | 0.06 | 0.40 | 3 |
| 2024 | -15.10 | 1.18 | 6.06 | 3 |
| 2023 | -12.68 | 1.36 | 6.60 | 5 |
| 2022 | 6.45 | 0.46 | 2.43 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 280.30 | ~ 250.87 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 130.37 | ~ 116.68 |
| 2024 | 493.79 | ~ 441.94 |
| 2023 | 322.68 | ~ 288.79 |
| 2022 | 198.01 | ~ 177.21 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.06 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 493.79 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 493.79 * 0.105 = 51.85 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (493.79 - 51.85 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 493.79 - 51.85 - 0.00 = ~ 441.94 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 76 062 EUR | 209 230 EUR | 252 593 EUR | 293 810 EUR |
| Personāla izmaksas | 10 417 EUR | 19 247 EUR | 29 803 EUR | 9 775 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 677 EUR | 427 EUR | 64 502 EUR | 121 820 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 25 677 EUR | 427 EUR | 64 502 EUR | 121 820 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 780 742 EUR | 836 301 EUR | 496 885 EUR | 246 141 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 308 EUR | 119 717 EUR | 99 240 EUR | 136 158 EUR |
| Pašu kapitāls | 355 226 EUR | 332 355 EUR | 266 482 EUR | 128 364 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 913 EUR | 198 368 EUR | 23 253 EUR | 117 777 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 419 603 EUR | 305 578 EUR | 207 150 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-03-24 – 2025-03-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,41 | 0,60 | 4,27 | 1,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,41 | 0,53 | 2,59 | 1,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,76 % | 0,20 % | 25,54 % | 41,46 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,29 % | 0,05 % | 12,98 % | 49,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
7,23 % | 0,13 % | 24,21 % | 94,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,20 | 1,52 | 0,86 | 0,92 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,10 | 0,25 | 0,51 | 1,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,31 % | 0,07 % | 13,62 % | 94,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,94 | 0,80 | 1,96 | 3,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MS Invest" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Storent" | 25 737 216 | 1 917 741 | 7,5 % | 102 | 252 326 | 2 381 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DOKA Latvia" | 12 264 720 | 709 678 | 5,8 % | 41 | 299 140 | 3 279 (2026 Q3) |
| 3 | SIA ĀTRAIS TORŅU SERVISS | 11 448 604 | 1 348 878 | 11,8 % | 71 | 161 248 | 3 355 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Arsenal Industrial" | 8 133 427 | -102 813 | -1,3 % | 49 | 165 988 | 2 972 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Ostland" | 7 937 769 | 535 004 | 6,7 % | 59 | 134 538 | 1 056 (2026 Q3) |
| 6 | Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle | 7 539 386 | 904 329 | 12,0 % | 107 | 70 462 | 2 811 (2026 Q3) |
| 7 | CRAMO SIA | 7 113 340 | 199 017 | 2,8 % | 37 | 192 252 | 3 392 (2026 Q3) |
| 8 | "PERI" SIA | 6 276 492 | 569 484 | 9,1 % | 30 | 209 216 | 3 002 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Technorent" | 5 908 263 | -558 992 | -9,5 % | 16 | 369 266 | 1 789 (2026 Q3) |
| 10 | "Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija" SIA | 5 834 084 | 297 055 | 5,1 % | 20 | 291 704 | 3 153 (2026 Q3) |
| 144 | SIA "MS Invest" (šis uzņēmums) | 76 062 | 25 677 | 33,8 % | 2 | 38 031 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398363 | LV35ZZZ40203398363 | SIA "MS Invest" | SIA | MS Invest | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-09 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Makstenieki, "Lejas" | 2137 | 104145490 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11483040 | 40203398363 | 2022-04-26 | 2022-05-09 12:17:22 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398363 | 2025-03-24 | 1650 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3f44e49f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92926782 | 40203398363 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 142800 | EUR | 2024-04-04 | 2024-04-04 09:43:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1707055 | 32374742 | 40203398363 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-09 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-05-11 18:11:26.071 |
| 2079339 | 34605935 | 40203398363 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-07-04 19:01:44.663 |
| 2309410 | 35468025 | 40203398363 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-31 18:02:36.257 |
| 1865685 | 33387017 | 40203398363 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-05-06 19:09:15.157 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1707055 | 32374742 | 293810 | 0 | 0 | 0 | 138017 | 9775 | 3744 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 121820 | 0 | 121820 | NULL | 0 | 121820 |
| 1865685 | 33387017 | 252593 | 0 | 0 | 0 | 100650 | 29803 | 30907 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 64502 | 0 | 64502 | NULL | 0 | 64502 |
| 2079339 | 34605935 | 209230 | 0 | 0 | 0 | 177775 | 19247 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11781 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 427 | 0 | 427 | NULL | 0 | 427 |
| 2309410 | 35468025 | 76062 | 0 | 0 | 0 | 6744 | 10417 | 29381 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3843 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25677 | 0 | 25677 | NULL | 0 | 25677 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1707055 | 32374742 | 24141 | 0 | 104285 | 7732 | 136158 | 0 | 109983 | 0 | 109983 | 246141 | NULL | 117777 | 0 | 0 | 128364 | 246141 |
| 1865685 | 33387017 | 9089 | 0 | 51232 | 38919 | 99240 | 0 | 396941 | 704 | 397645 | 496885 | NULL | 23253 | 207150 | 0 | 266482 | 496885 |
| 2079339 | 34605935 | 10284 | 0 | 95097 | 14336 | 119717 | 26755 | 689829 | 0 | 716584 | 836301 | NULL | 198368 | 305578 | 0 | 332355 | 836301 |
| 2309410 | 35468025 | 2308 | 0 | 140 | 5860 | 8308 | 0 | 772434 | 0 | 772434 | 780742 | NULL | 5913 | 419603 | 0 | 355226 | 780742 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398363 | SIA "MS Invest" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7732 | 044400 | Garkalnes pag. | -15.10 | 1.18 | 6.06 | 3 |
| 40203398363 | SIA "MS Invest" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4211 | 044400 | Garkalnes pag. | -12.68 | 1.36 | 6.60 | 5 |
| 40203398363 | SIA "MS Invest" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4211 | 044400 | Garkalnes pag. | 6.45 | 0.46 | 2.43 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398363 | SIA "MS Invest" | ir | 08.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203398363 | SIA "MS Invest" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lejas", Makstenieki, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 76 062 EUR, un peļņa bija 25 677 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,41 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,41.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,94, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 493.79 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 441.94 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026