SIA "ENKO" (reģ. Nr. 40203398607) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 088 852 EUR, peļņa 13 537 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 1,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203398607 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40203398607 |
| Juridiskā adrese | Pasta iela 47, Jelgava, LV-3001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 088 852 EUR | 13 537 EUR | 2 380 992 EUR | 11 |
| 2024 | 783 296 EUR | 127 405 EUR | 1 880 297 EUR | 9 |
| 2023 | 1 922 045 EUR | 297 119 EUR | 939 339 EUR | 8 |
| 2022 | 862 232 EUR | 340 078 EUR | 567 762 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -13.14 | 10.01 | 22.04 | 14 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -8.67 | 8.92 | 21.19 | 14 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -3.24 | 11.86 | 29.80 | 16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -96.85 | 5.38 | 13.43 | 13 |
| 2024 | 12.72 | 26.25 | 36.89 | 7 |
| 2023 | -56.56 | 32.92 | 38.95 | 6 |
| 2022 | 8.04 | 9.40 | 5.39 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 539.34 | ~ 1 166.65 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 479.98 | ~ 1 127.06 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 821.16 | ~ 1 354.55 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 010.15 | ~ 803.59 |
| 2024 | 1 288.26 | ~ 961.76 |
| 2023 | 1 586.89 | ~ 1 152.61 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (36.89 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 288.26 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 288.26 * 0.105 = 135.27 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 196.82 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 288.26 - 135.27 - 196.82) * 0.2 ≈ 191.23 EUR
4. Neto alga: 1 288.26 - 135.27 - 191.23 = ~ 961.76 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 088 852 EUR | 783 296 EUR | 1 922 045 EUR | 862 232 EUR |
| Bruto peļņa | 135 036 EUR | 338 465 EUR | 787 354 EUR | 409 577 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 994 EUR | 127 417 EUR | 297 332 EUR | 340 548 EUR |
| UIN nodoklis | 457 EUR | 12 EUR | 213 EUR | 470 EUR |
| Tīrā peļņa | 13 537 EUR | 127 405 EUR | 297 119 EUR | 340 078 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 380 992 EUR | 1 880 297 EUR | 939 339 EUR | 567 762 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 027 183 EUR | 939 242 EUR | 591 142 EUR | 314 684 EUR |
| Pašu kapitāls | 741 192 EUR | 767 402 EUR | 639 997 EUR | 342 878 EUR |
| Īstermiņa saistības | 822 357 EUR | 307 901 EUR | 120 824 EUR | 130 196 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 817 443 EUR | 804 994 EUR | 178 518 EUR | 94 688 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-06-10 – 2025-04-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,25 | 3,05 | 4,89 | 2,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,29 | 0,47 | 0,33 | 0,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,65 % | 16,27 % | 15,46 % | 39,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,57 % | 6,78 % | 31,63 % | 59,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,83 % | 16,60 % | 46,43 % | 99,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,21 | 1,45 | 0,47 | 0,66 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,23 | 8,91 | 15,59 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,88 | 0,42 | 2,05 | 1,52 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,84 % | 9,13 % | 38,82 % | 77,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,49 | 1,53 | 4,93 | 4,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ENKO" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 471 | 411 003 | 3 308 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 23 | SIA ENKO (šis uzņēmums) | 2 088 852 | 13 537 | 0,6 % | 14 | 149 204 | 1 539 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398607 | LV43ZZZ40203398607 | SIA ENKO | SIA | ENKO | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-10 | NULL | Jelgava, Pasta iela 47 | 3001 | 101775683 | 0 | 100003028 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11484976 | 40203398607 | 2022-05-04 | 2022-05-10 09:40:01 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203398607 | 2022-11-23 | SIA BEZ KRŪMIEM LV |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398607 | 2025-04-15 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6d58bbdd |
| 40203398607 | 2024-08-20 | 68831.35 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | 2.2.1.4.i. investīcija: Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 89079a7a |
| 40203398607 | 2024-08-20 | 200000 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | 2.2.1.4.i. investīcija: Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 89079a7a |
| 40203398607 | 2024-06-10 | 6050 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92875712 | 40203398607 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-10-31 | 2022-10-31 10:14:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1857460 | 33357086 | 40203398607 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-04-25 21:08:20.927 |
| 1443464 | 32093839 | 40203398607 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-10 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-02-09 18:00:44.025 |
| 1978196 | 34229279 | 40203398607 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2025-04-03 21:00:29.133 |
| 2251609 | 35394589 | 40203398607 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:09:33.689 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1443464 | 32093839 | 862232 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 452655 | 409577 | 54377 | 11689 | 63 | 3026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 340548 | 470 | 340078 | NULL | 0 | 340078 |
| 1857460 | 33357086 | 1922045 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1134691 | 787354 | 380699 | 66333 | 40325 | 62931 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20384 | NULL | NULL | 297332 | 213 | 297119 | NULL | 0 | 297119 |
| 1978196 | 34229279 | 783296 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 444831 | 338465 | 120724 | 92905 | 26501 | 7808 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16112 | NULL | NULL | 127417 | 12 | 127405 | NULL | 0 | 127405 |
| 2251609 | 35394589 | 2088852 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1953816 | 135036 | 106627 | 136506 | 205455 | 21859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61505 | NULL | NULL | 13994 | 457 | 13537 | NULL | 0 | 13537 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1443464 | 32093839 | 40183 | 0 | 37963 | 236538 | 314684 | 0 | 252987 | 91 | 253078 | 567762 | NULL | 130196 | 94688 | 0 | 342878 | 567762 |
| 1857460 | 33357086 | 6433 | 0 | 33822 | 550887 | 591142 | 0 | 348106 | 91 | 348197 | 939339 | NULL | 120824 | 178518 | 0 | 639997 | 939339 |
| 1978196 | 34229279 | 2501 | 0 | 140720 | 796021 | 939242 | 0 | 940964 | 91 | 941055 | 1880297 | NULL | 307901 | 804994 | 0 | 767402 | 1880297 |
| 2251609 | 35394589 | 11818 | 0 | 222635 | 792730 | 1027183 | 0 | 1353718 | 91 | 1353809 | 2380992 | NULL | 822357 | 817443 | 0 | 741192 | 2380992 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398607 | SIA ENKO | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 003000 | Jelgava | 12.72 | 26.25 | 36.89 | 7 |
| 40203398607 | SIA ENKO | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 003000 | Jelgava | -56.56 | 32.92 | 38.95 | 6 |
| 40203398607 | SIA ENKO | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 003000 | Jelgava | 8.04 | 9.40 | 5.39 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398607 | SIA ENKO | ir | 27.05.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203398607 | SIA ENKO | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pasta iela 47, Jelgava, LV-3001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 088 852 EUR, un peļņa bija 13 537 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA BEZ KRŪMIEM LV".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,49, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 288.26 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 961.76 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 26 250 EUR un VSAOI 36 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Jelgava — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026