SIA "RS Holdings" (reģ. Nr. 40203400954) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 711 EUR, peļņa 32 914 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203400954 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV15ZZZ40203400954 |
| Juridiskā adrese | Lauču iela 8, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 711 EUR | 32 914 EUR | 2 177 822 EUR | 1 |
| 2024 | 25 606 EUR | -39 503 EUR | 2 015 097 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | 10 871 EUR | 1 866 678 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -260 EUR | 455 050 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.36 | 0.0 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.84 | 0.0 | 0.76 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.33 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.32 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 2024 | -106.29 | 0.00 | 3.08 | 1 |
| 2023 | 1.54 | -0.02 | 1.55 | 1 |
| 2022 | 0.07 | 0.02 | 0.06 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 711 EUR | 25 606 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -6 312 EUR | -73 454 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 32 914 EUR | -39 503 EUR | 10 871 EUR | -260 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 32 914 EUR | -39 503 EUR | 10 871 EUR | -260 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 177 822 EUR | 2 015 097 EUR | 1 866 678 EUR | 455 050 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 405 233 EUR | 1 394 586 EUR | 1 178 210 EUR | 103 355 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 022 EUR | -23 891 EUR | 15 611 EUR | 4 740 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 008 137 EUR | 1 903 843 EUR | 1 211 177 EUR | 100 995 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 160 663 EUR | 135 145 EUR | 639 890 EUR | 349 315 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,73 | 0,97 | 1,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,73 | 0,97 | 1,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
92,17 % | -154,27 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,51 % | -1,96 % | 0,58 % | -0,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
364,82 % | 165,35 % | 69,64 % | -5,49 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
240,39 | -85,35 | 118,57 | 95,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
19,40 % | -35,51 % | 1,66 % | -0,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,13 | -0,24 | 0,02 | 0,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RS Holdings" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 2780 | RS Holdings SIA (šis uzņēmums) | 35 711 | 32 914 | 92,2 % | 1 | 35 711 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203400954 | LV15ZZZ40203400954 | RS Holdings SIA | NULL | RS Holdings | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-19 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Berģi, Lauču iela 8 | 1024 | 104697903 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11506000 | 40203400954 | 2022-04-06 | 2022-05-19 10:55:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92854848 | 40203400954 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2022-05-19 | 2022-05-19 10:58:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1759586 | 32549249 | 40203400954 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-19 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-06 20:01:34.715 |
| 1897281 | 33493609 | 40203400954 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-29 06:05:23.186 |
| 2004187 | 34338640 | 40203400954 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-07 23:02:40.359 |
| 2196391 | 35280682 | 40203400954 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-17 17:03:32.626 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1759586 | 32549249 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 3301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3041 | 0 | 0 | NULL | NULL | -260 | 0 | -260 | NULL | 0 | -260 |
| 1897281 | 33493609 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 14634 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25505 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10871 | 0 | 10871 | NULL | 0 | 10871 |
| 2004187 | 34338640 | 25606 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 99060 | -73454 | 0 | 12689 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46640 | 0 | 0 | NULL | NULL | -39503 | 0 | -39503 | NULL | 0 | -39503 |
| 2196391 | 35280682 | 35711 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42023 | -6312 | 0 | 11312 | 0 | 12 | 0 | 0 | 50550 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32914 | 0 | 32914 | NULL | 0 | 32914 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1759586 | 32549249 | 49611 | 0 | 53744 | 0 | 103355 | 351695 | 0 | 0 | 351695 | 455050 | NULL | 100995 | 349315 | 0 | 4740 | 455050 |
| 1897281 | 33493609 | 57315 | 0 | 1120895 | 0 | 1178210 | 186585 | 501883 | 0 | 688468 | 1866678 | NULL | 1211177 | 639890 | 0 | 15611 | 1866678 |
| 2004187 | 34338640 | 15185 | 0 | 1379401 | 0 | 1394586 | 136169 | 484342 | 0 | 620511 | 2015097 | NULL | 1903843 | 135145 | 0 | -23891 | 2015097 |
| 2196391 | 35280682 | 18751 | 0 | 1386482 | 0 | 1405233 | 325176 | 447413 | 0 | 772589 | 2177822 | NULL | 2008137 | 160663 | 0 | 9022 | 2177822 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203400954 | RS Holdings SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044400 | Garkalnes pag. | -106.29 | 0.00 | 3.08 | 1 |
| 40203400954 | RS Holdings SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 044400 | Garkalnes pag. | 1.54 | -0.02 | 1.55 | 1 |
| 40203400954 | RS Holdings SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.07 | 0.02 | 0.06 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203400954 | RS Holdings SIA | ir | 08.04.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203400954 | RS Holdings SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92977393 | NULL | 40203762529 | LEGAL_ENTITY | RS Holdings SIA | NULL | NULL | 40203400954 | 15000 | 1 | EUR | 2026-07-15 | 2026-07-15 | 2026-07-15 14:44:08 |
Juridiskā adrese ir Lauču iela 8, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 711 EUR, un peļņa bija 32 914 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,13, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026