SIA "Swiss Manor" (reģ. Nr. 40203402118) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 222 369 EUR, peļņa 54 355 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,07 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203402118 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV15ZZZ40203402118 |
| Juridiskā adrese | Jauniela 26, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222 369 EUR | 54 355 EUR | 1 277 249 EUR | 3 |
| 2024 | 146 941 EUR | -71 731 EUR | 1 279 528 EUR | 2 |
| 2023 | 365 966 EUR | 299 222 EUR | 1 643 506 EUR | 4 |
| 2022 | 0 EUR | -16 834 EUR | 826 843 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.77 | 1.13 | 2.53 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.89 | 1.46 | 3.21 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.46 | 1.58 | 3.37 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.43 | 0.82 | 2.39 | 3 |
| 2024 | -42.39 | 2.42 | 5.99 | 2 |
| 2023 | -23.15 | 4.34 | 9.08 | 3 |
| 2022 | -8.03 | 1.68 | 2.75 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 046.25 | ~ 837.86 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 098.40 | ~ 872.64 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 778.98 | ~ 649.46 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 739.87 | ~ 611.30 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 222 369 EUR | 146 941 EUR | 365 966 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 112 622 EUR | 38 356 EUR | 364 578 EUR | -198 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 54 355 EUR | -71 731 EUR | 299 222 EUR | -16 834 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 54 355 EUR | -71 731 EUR | 299 222 EUR | -16 834 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 277 249 EUR | 1 279 528 EUR | 1 643 506 EUR | 826 843 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 833 EUR | 17 937 EUR | 554 088 EUR | 26 669 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 047 012 EUR | 992 657 EUR | 1 424 388 EUR | 683 166 EUR |
| Īstermiņa saistības | 230 237 EUR | 286 871 EUR | 219 118 EUR | 143 677 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,07 | 0,06 | 2,53 | 0,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,01 | 0,48 | 0,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
24,44 % | -48,82 % | 81,76 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,26 % | -5,61 % | 18,21 % | -2,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
5,19 % | -7,23 % | 21,01 % | -2,46 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,22 | 0,29 | 0,15 | 0,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,17 | 0,11 | 0,22 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,19 % | -7,23 % | 21,01 % | -2,46 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,79 | 1,90 | 4,40 | 2,53 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Swiss Manor" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 1052 | SIA Swiss Manor (šis uzņēmums) | 222 369 | 54 355 | 24,4 % | 2 | 111 185 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203402118 | LV15ZZZ40203402118 | SIA Swiss Manor | SIA | Swiss Manor | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-24 | NULL | Rīga, Jauniela 26 | 1050 | 101903103 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11511651 | 40203402118 | 2022-05-10 | 2022-05-23 11:41:59 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92916783 | 40203402118 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1142000 | EUR | 2023-11-06 | 2023-11-06 08:59:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1747646 | 32516665 | 40203402118 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-24 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:05:28.896 |
| 1923002 | 33558603 | 40203402118 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-04 19:09:09.047 |
| 2045766 | 34474303 | 40203402118 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-01 05:01:24.633 |
| 2293285 | 35450599 | 40203402118 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:14:06.785 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1747646 | 32516665 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 198 | -198 | 0 | 16814 | 214 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16834 | 0 | -16834 | NULL | 0 | -16834 |
| 1923002 | 33558603 | 365966 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1388 | 364578 | 2097 | 53650 | 0 | 9609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 299222 | 0 | 299222 | NULL | 0 | 299222 |
| 2045766 | 34474303 | 146941 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108585 | 38356 | 59980 | 34501 | 500 | 16106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -71731 | 0 | -71731 | NULL | 0 | -71731 |
| 2293285 | 35450599 | 222369 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 109747 | 112622 | 37264 | 12927 | 0 | 8076 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 54355 | 0 | 54355 | NULL | 0 | 54355 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1747646 | 32516665 | 24001 | 0 | 2668 | 0 | 26669 | 0 | 800174 | 0 | 800174 | 826843 | NULL | 143677 | 0 | 0 | 683166 | 826843 |
| 1923002 | 33558603 | 93049 | 0 | 12994 | 448045 | 554088 | 0 | 1089418 | 0 | 1089418 | 1643506 | NULL | 219118 | 0 | 0 | 1424388 | 1643506 |
| 2045766 | 34474303 | 2064 | 0 | 745 | 15128 | 17937 | 0 | 1261591 | 0 | 1261591 | 1279528 | NULL | 286871 | 0 | 0 | 992657 | 1279528 |
| 2293285 | 35450599 | 2492 | 0 | 3019 | 10322 | 15833 | 0 | 1261416 | 0 | 1261416 | 1277249 | NULL | 230237 | 0 | 0 | 1047012 | 1277249 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203402118 | SIA Swiss Manor | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010091 | Centra rajons | -42.39 | 2.42 | 5.99 | 2 |
| 40203402118 | SIA Swiss Manor | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010091 | Centra rajons | -23.15 | 4.34 | 9.08 | 3 |
| 40203402118 | SIA Swiss Manor | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010091 | Centra rajons | -8.03 | 1.68 | 2.75 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203402118 | SIA Swiss Manor | ir | 03.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203402118 | SIA Swiss Manor | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jauniela 26, Rīga, LV-1050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 222 369 EUR, un peļņa bija 54 355 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,07 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,79, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026