SIA "Ingredienti" (reģ. Nr. 40203403414) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 15 751 EUR, zaudējumi 156 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,73 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203403414 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203403414 |
| Juridiskā adrese | Avotu iela 2 - 13, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 751 EUR | -156 EUR | 7 197 EUR | 0 |
| 2024 | 13 271 EUR | 1 281 EUR | 6 132 EUR | 0 |
| 2023 | 7 177 EUR | -1 936 EUR | 3 813 EUR | 0 |
| 2022 | 1 172 EUR | -1 612 EUR | 3 523 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.21 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.74 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.87 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.82 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.35 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 15 751 EUR | 13 271 EUR | 7 177 EUR | 1 172 EUR |
| Bruto peļņa | 5 612 EUR | 7 782 EUR | 2 531 EUR | -124 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -106 EUR | 1 331 EUR | -1 886 EUR | -1 612 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -156 EUR | 1 281 EUR | -1 936 EUR | -1 612 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 197 EUR | 6 132 EUR | 3 813 EUR | 3 523 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 015 EUR | 5 220 EUR | 1 268 EUR | 398 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 413 EUR | -2 257 EUR | -3 538 EUR | -1 602 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 610 EUR | 8 389 EUR | 7 351 EUR | 5 125 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,73 | 0,62 | 0,17 | 0,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,64 | 0,51 | 0,11 | 0,06 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,99 % | 9,65 % | -26,98 % | -137,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,17 % | 20,89 % | -50,77 % | -45,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
6,46 % | -56,76 % | 54,72 % | 100,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,98 | -3,72 | -2,08 | -3,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,19 | 2,16 | 1,88 | 0,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,39 % | -58,97 % | 53,31 % | 100,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,49 | 2,04 | -1,79 | -2,57 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ingredienti" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 940 166 | 3 842 129 | 4,7 % | 773 | 106 003 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 777 | SIA "Ingredienti" (šis uzņēmums) | 15 751 | -156 | -1,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403414 | LV40ZZZ40203403414 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ingredienti" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ingredienti | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-30 | NULL | Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Avotu iela 2 - 13 | 2127 | 118685543 | 100016077 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11527742 | 40203403414 | 2022-05-20 | 2022-05-30 14:59:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92856265 | 40203403414 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2022-05-30 | 2022-05-30 15:00:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1868371 | 33400975 | 40203403414 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-09 21:04:34.458 |
| 2016920 | 34378018 | 40203403414 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-14 03:01:09.871 |
| 1452252 | 32167526 | 40203403414 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-30 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-07 17:07:09.778 |
| 2145797 | 35180980 | 40203403414 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-20 17:00:32.17 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1452252 | 32167526 | 1172 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1296 | -124 | 1096 | 392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1612 | 0 | -1612 | NULL | 0 | -1612 |
| 1868371 | 33400975 | 7177 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4646 | 2531 | 2895 | 1521 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1886 | 50 | -1936 | NULL | 0 | -1936 |
| 2016920 | 34378018 | 13271 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5489 | 7782 | 4541 | 1910 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1331 | 50 | 1281 | NULL | 0 | 1281 |
| 2145797 | 35180980 | 15751 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10139 | 5612 | 3386 | 2332 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -106 | 50 | -156 | NULL | 0 | -156 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1452252 | 32167526 | 282 | 0 | 42 | 74 | 398 | 0 | 3125 | 0 | 3125 | 3523 | NULL | 5125 | 0 | 0 | -1602 | 3523 |
| 1868371 | 33400975 | 564 | 0 | 240 | 464 | 1268 | 0 | 2545 | 0 | 2545 | 3813 | NULL | 7351 | 0 | 0 | -3538 | 3813 |
| 2016920 | 34378018 | 1171 | 0 | 3123 | 926 | 5220 | 0 | 912 | 0 | 912 | 6132 | NULL | 8389 | 0 | 0 | -2257 | 6132 |
| 2145797 | 35180980 | 342 | 0 | 5783 | 890 | 7015 | 0 | 182 | 0 | 182 | 7197 | NULL | 9610 | 0 | 0 | -2413 | 7197 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403414 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ingredienti" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 041400 | Olaines pag. | 0.82 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203403414 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ingredienti" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 041400 | Olaines pag. | 0.35 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203403414 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ingredienti" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 041400 | Olaines pag. | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403414 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ingredienti" | ir | 01.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203403414 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ingredienti" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Avotu iela 2 - 13, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 15 751 EUR, un zaudējumi bija 156 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,64.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,49, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 820 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026