SIA "Village Sigulda" (reģ. Nr. 40203403645) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 10 000 EUR, peļņa 14 499 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203403645 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ40203403645 |
| Juridiskā adrese | Atmodas iela 6 k-1 - 6, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 000 EUR | 14 499 EUR | 243 787 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -27 373 EUR | 232 644 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -7 673 EUR | 230 059 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -33 144 EUR | 235 458 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.5 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.48 | 0 |
| 2023 | 0.85 | 0.39 | 1.17 | 1 |
| 2022 | -3.17 | 0.12 | 0.53 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 10 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 10 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 499 EUR | -27 373 EUR | -7 673 EUR | -33 144 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 14 499 EUR | -27 373 EUR | -7 673 EUR | -33 144 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 243 787 EUR | 232 644 EUR | 230 059 EUR | 235 458 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 787 EUR | 2 644 EUR | 59 EUR | 5 458 EUR |
| Pašu kapitāls | -52 291 EUR | -66 790 EUR | -39 417 EUR | -31 744 EUR |
| Īstermiņa saistības | 41 433 EUR | 111 684 EUR | 236 387 EUR | 235 202 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 254 645 EUR | 187 750 EUR | 33 089 EUR | 32 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,33 | 0,02 | 0,00 | 0,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,28 | 0,02 | 0,00 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
144,99 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,95 % | -11,77 % | -3,34 % | -14,08 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-27,73 % | 40,98 % | 19,47 % | 104,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-5,66 | -4,48 | -6,84 | -8,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,16 | -1,05 | -29,21 | -2 070,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,49 % | -11,60 % | 117,24 % | -12 940,63 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,03 | -0,86 | -1,04 | -1,30 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Village Sigulda" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 3905 | SIA Village Sigulda (šis uzņēmums) | 10 000 | 14 499 | 145,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403645 | LV11ZZZ40203403645 | SIA Village Sigulda | SIA | Village Sigulda | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-31 | NULL | Siguldas nov., Inčukalna pag., Inčukalns, Atmodas iela 6 k-1 - 6 | 2141 | 118447626 | 100016768 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11530609 | 40203403645 | 2022-05-16 | 2022-05-31 14:41:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92856437 | 40203403645 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2022-05-31 | 2022-05-31 14:42:28 |
| 92856436 | 40203403645 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-05-31 | 2022-05-31 14:42:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921646 | 33553012 | 40203403645 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 05:03:48.307 |
| 2301179 | 35459812 | 40203403645 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:12:16.219 |
| 1447440 | 32130253 | 40203403645 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-31 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-23 17:06:13.121 |
| 2016921 | 34378020 | 40203403645 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-14 03:01:10.387 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1447440 | 32130253 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 25887 | 7241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | NULL | NULL | -33144 | 0 | -33144 | NULL | 0 | -33144 |
| 1921646 | 33553012 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 2408 | 5011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 254 | NULL | NULL | -7673 | 0 | -7673 | NULL | 0 | -7673 |
| 2016921 | 34378020 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 3225 | 10809 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13339 | NULL | NULL | -27373 | 0 | -27373 | NULL | 0 | -27373 |
| 2301179 | 35459812 | 10000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 10000 | 35097 | 3678 | 50000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6726 | NULL | NULL | 14499 | 0 | 14499 | NULL | 0 | 14499 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1447440 | 32130253 | 5251 | 0 | 207 | 0 | 5458 | 0 | 230000 | 0 | 230000 | 235458 | NULL | 235202 | 32000 | 0 | -31744 | 235458 |
| 1921646 | 33553012 | 59 | 0 | 0 | 0 | 59 | 0 | 230000 | 0 | 230000 | 230059 | NULL | 236387 | 33089 | 0 | -39417 | 230059 |
| 2016921 | 34378020 | 4 | 0 | 2640 | 0 | 2644 | 0 | 230000 | 0 | 230000 | 232644 | NULL | 111684 | 187750 | 0 | -66790 | 232644 |
| 2301179 | 35459812 | 1090 | 0 | 10664 | 2033 | 13787 | 0 | 230000 | 0 | 230000 | 243787 | NULL | 41433 | 254645 | 0 | -52291 | 243787 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403645 | SIA Village Sigulda | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.00 | 0.00 | 0.48 | 0 |
| 40203403645 | SIA Village Sigulda | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.85 | 0.39 | 1.17 | 1 |
| 40203403645 | SIA Village Sigulda | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 048410 | Inčukalna pag. | -3.17 | 0.12 | 0.53 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403645 | SIA Village Sigulda | ir | 20.09.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203403645 | SIA Village Sigulda | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Atmodas iela 6 k-1 - 6, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 000 EUR, un peļņa bija 14 499 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,28.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,03, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026