SIA "Dvesda" (reģ. Nr. 40203403715) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 342 EUR, zaudējumi 3 192 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203403715 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ40203403715 |
| Juridiskā adrese | Ruses iela 14 - 9, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 342 EUR | -3 192 EUR | 1 394 EUR | 1 |
| 2024 | 14 573 EUR | -21 358 EUR | 1 135 EUR | 1 |
| 2023 | 12 362 EUR | 14 865 EUR | 18 082 EUR | 1 |
| 2022 | 3 952 EUR | -3 826 EUR | 403 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.94 | 0.13 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.94 | 0.13 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.23 | 0.17 | 1.06 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.27 | 0.21 | 1.06 | 1 |
| 2024 | 1.94 | 0.44 | 1.51 | 1 |
| 2023 | 1.62 | 0.10 | 1.52 | 1 |
| 2022 | 1.06 | 0.39 | 0.67 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 342 EUR | 14 573 EUR | 12 362 EUR | 3 952 EUR |
| Bruto peļņa | 2 432 EUR | -2 158 EUR | 275 EUR | -2 018 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 192 EUR | -21 358 EUR | 14 865 EUR | -3 826 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 192 EUR | -21 358 EUR | 14 865 EUR | -3 826 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 394 EUR | 1 135 EUR | 18 082 EUR | 403 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 394 EUR | 135 EUR | 4 915 EUR | 403 EUR |
| Pašu kapitāls | -13 509 EUR | -10 317 EUR | 11 041 EUR | -3 824 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 666 EUR | 4 977 EUR | 7 041 EUR | 4 227 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 10 237 EUR | 6 475 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,08 | 0,03 | 0,70 | 0,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,03 | 0,70 | 0,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-16,50 % | -146,56 % | 120,25 % | -96,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-228,98 % | -1 881,76 % | 82,21 % | -949,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,63 % | 207,02 % | 134,63 % | 100,05 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,10 | -1,11 | 0,64 | -1,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-39,92 | -28,54 | 10,02 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
13,88 | 12,84 | 0,68 | 9,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
95,17 % | 537,09 % | 149,56 % | 100,05 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3,88 | -54,81 | 4,61 | -34,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Dvesda" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 208 | SIA "Dvesda" (šis uzņēmums) | 19 342 | -3 192 | -16,5 % | 1 | 19 342 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403715 | LV61ZZZ40203403715 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dvesda" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Dvesda | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-31 | NULL | Rīga, Ruses iela 14 - 9 | 1029 | 113495691 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11531232 | 40203403715 | 2022-05-05 | 2022-05-31 16:12:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92984978 | 40203403715 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2026-10-05 | 2026-10-05 15:57:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1952830 | 34039509 | 40203403715 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-25 03:00:00.758 |
| 2260663 | 35407369 | 40203403715 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:01:41.148 |
| 1774857 | 32711411 | 40203403715 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-31 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-08-18 19:00:50.699 |
| 2083780 | 34657366 | 40203403715 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-29 19:00:29.996 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1774857 | 32711411 | 3952 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5970 | -2018 | 0 | 479 | 0 | 1329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3826 | 0 | -3826 | NULL | 0 | -3826 |
| 1952830 | 34039509 | 12362 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12087 | 275 | 5 | 1140 | 19100 | 1717 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1648 | NULL | NULL | 14865 | 0 | 14865 | NULL | 0 | 14865 |
| 2083780 | 34657366 | 14573 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16731 | -2158 | 16990 | 1758 | 281 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 723 | NULL | NULL | -21358 | 0 | -21358 | NULL | 0 | -21358 |
| 2260663 | 35407369 | 19342 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16910 | 2432 | 1550 | 3996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 | NULL | NULL | -3192 | 0 | -3192 | NULL | 0 | -3192 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1774857 | 32711411 | 403 | 0 | 0 | 0 | 403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 403 | NULL | 4227 | 0 | 0 | -3824 | 403 |
| 1952830 | 34039509 | 4915 | 0 | 0 | 0 | 4915 | 0 | 13167 | 0 | 13167 | 18082 | NULL | 7041 | 0 | 0 | 11041 | 18082 |
| 2083780 | 34657366 | 135 | 0 | 0 | 0 | 135 | 1000 | 0 | 0 | 1000 | 1135 | NULL | 4977 | 6475 | 0 | -10317 | 1135 |
| 2260663 | 35407369 | 169 | 0 | 80 | 145 | 394 | 1000 | 0 | 0 | 1000 | 1394 | NULL | 4666 | 10237 | 0 | -13509 | 1394 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203403715 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dvesda" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.94 | 0.44 | 1.51 | 1 |
| 40203403715 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dvesda" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.62 | 0.10 | 1.52 | 1 |
| 40203403715 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dvesda" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.06 | 0.39 | 0.67 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203403715 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dvesda" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ruses iela 14 - 9, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 342 EUR, un zaudējumi bija 3 192 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -3,88, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 440 EUR un VSAOI 1 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026