SIA "Ng Lang" (reģ. Nr. 40203404706) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 123 EUR, peļņa 15 427 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 41,79 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203404706 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ40203404706 |
| Juridiskā adrese | Lielā iela 19 - 13, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 123 EUR | 15 427 EUR | 18 669 EUR | 1 |
| 2024 | 69 667 EUR | 10 518 EUR | 17 836 EUR | 1 |
| 2023 | 115 461 EUR | 30 261 EUR | 33 977 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.16 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.39 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.99 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.61 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 15.36 | 0.79 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 17.72 | 0.78 | 2.11 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 52 123 EUR | 69 667 EUR | 115 461 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 41 140 EUR | 59 281 EUR | 107 028 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 38 421 EUR | 56 848 EUR | 104 361 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 6 703 EUR | 15 318 EUR | 14 820 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 15 427 EUR | 10 518 EUR | 30 261 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 18 669 EUR | 17 836 EUR | 33 977 EUR | 10 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 18 473 EUR | 17 503 EUR | 33 977 EUR | 10 EUR |
| Pašu kapitāls | 18 227 EUR | 13 318 EUR | 33 061 EUR | 10 EUR |
| Īstermiņa saistības | 442 EUR | 4 518 EUR | 916 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
41,79 | 3,87 | 37,09 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
41,79 | 3,87 | 37,09 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
29,60 % | 15,10 % | 26,21 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
82,63 % | 58,97 % | 89,06 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,64 % | 78,98 % | 91,53 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,34 | 0,03 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,79 | 3,91 | 3,40 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
210,79 % | 426,85 % | 315,66 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
28,02 | 16,19 | 29,62 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ng Lang" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 691 | SIA "Ng Lang" (šis uzņēmums) | 52 123 | 15 427 | 29,6 % | 1 | 52 123 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404706 | LV76ZZZ40203404706 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ng Lang" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ng Lang | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-03 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Lielā iela 19 - 13 | 2167 | 117875568 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11538763 | 40203404706 | 2022-05-30 | 2022-06-03 14:04:15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92900272 | 40203404706 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-04-26 | 2023-04-26 14:45:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1445011 | 32108557 | 40203404706 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-03 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-15 17:10:06.613 |
| 1786114 | 33031962 | 40203404706 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-24 19:09:43.21 |
| 1959578 | 34093882 | 40203404706 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-14 19:02:35.655 |
| 2114490 | 35089355 | 40203404706 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-16 19:03:05.578 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1445011 | 32108557 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1786114 | 33031962 | 115461 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8433 | 107028 | 931 | 1733 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 104361 | 14820 | 89541 | NULL | 59280 | 30261 |
| 1959578 | 34093882 | 69667 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10386 | 59281 | 0 | 2433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 56848 | 15318 | 41530 | NULL | 31012 | 10518 |
| 2114490 | 35089355 | 52123 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10983 | 41140 | 820 | 1899 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38421 | 6703 | 31718 | NULL | 16291 | 15427 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1445011 | 32108557 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 1786114 | 33031962 | 21874 | 0 | 12103 | 0 | 33977 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33977 | NULL | 916 | 0 | 0 | 33061 | 33977 |
| 1959578 | 34093882 | 9476 | 0 | 8027 | 0 | 17503 | 0 | 333 | 0 | 333 | 17836 | NULL | 4518 | 0 | 0 | 13318 | 17836 |
| 2114490 | 35089355 | 14370 | 0 | 4103 | 0 | 18473 | 0 | 196 | 0 | 196 | 18669 | NULL | 442 | 0 | 0 | 18227 | 18669 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404706 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ng Lang" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 039200 | Mārupe | 15.36 | 0.79 | 2.84 | 1 |
| 40203404706 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ng Lang" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 039200 | Mārupe | 17.72 | 0.78 | 2.11 | 1 |
| 40203404706 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ng Lang" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404706 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ng Lang" | ir | 02.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203404706 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ng Lang" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielā iela 19 - 13, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 123 EUR, un peļņa bija 15 427 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 41,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 41,79.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 28,02, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 15 360 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 790 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026