SIA "Meža loks" (reģ. Nr. 40203405468) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 106 603 EUR, peļņa 10 770 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 23,96 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203405468 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ40203405468 |
| Juridiskā adrese | Liepu iela 18, Atašiene, Atašienes pag., Jēkabpils nov., LV-5211 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106 603 EUR | 10 770 EUR | 43 709 EUR | 1 |
| 2024 | 79 185 EUR | 21 200 EUR | 50 587 EUR | 1 |
| 2023 | 53 224 EUR | 14 682 EUR | 15 182 EUR | 1 |
| 2022 | 16 328 EUR | 9 682 EUR | 11 121 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.24 | 0.26 | 1.08 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.08 | 0.22 | 1.04 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.31 | 0.18 | 0.99 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.08 | 0.22 | 1.00 | 1 |
| 2024 | 11.70 | 1.09 | 3.83 | 1 |
| 2023 | 3.50 | 0.38 | 3.11 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 106 603 EUR | 79 185 EUR | 53 224 EUR | 16 328 EUR |
| Bruto peļņa | 71 233 EUR | 72 385 EUR | 48 996 EUR | 9 682 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 770 EUR | 21 200 EUR | 14 682 EUR | 9 682 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 770 EUR | 21 200 EUR | 14 682 EUR | 9 682 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 43 709 EUR | 50 587 EUR | 15 182 EUR | 11 121 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 29 690 EUR | 43 885 EUR | 9 151 EUR | 10 651 EUR |
| Pašu kapitāls | 42 470 EUR | 32 737 EUR | 15 182 EUR | 10 182 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 239 EUR | 17 850 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 939 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
23,96 | 2,46 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
23,96 | 2,46 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,10 % | 26,77 % | 27,59 % | 59,30 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
24,64 % | 41,91 % | 96,71 % | 87,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,36 % | 64,76 % | 96,71 % | 95,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,55 | 0,00 | 0,09 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
70,04 | 10,86 | 3,36 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,44 | 1,57 | 3,51 | 1,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,73 % | 71,33 % | 137,72 % | 87,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
18,90 | 4,68 | 9,06 | 10,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Meža loks" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 587 | SIA "Meža loks" (šis uzņēmums) | 106 603 | 10 770 | 10,1 % | 1 | 106 603 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405468 | LV66ZZZ40203405468 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža loks" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Meža loks | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-08 | NULL | Jēkabpils nov., Atašienes pag., Atašiene, Liepu iela 18 | 5211 | 104851238 | 100016421 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11548631 | 40203405468 | 2022-05-26 | 2022-06-08 16:30:21 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92857465 | 40203405468 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2022-06-08 | 2022-06-08 16:21:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1478247 | 32336087 | 40203405468 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-08 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:24:44.611 |
| 1859256 | 33363658 | 40203405468 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-27 21:00:38.334 |
| 2329408 | 35491100 | 40203405468 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:23:39.68 |
| 2062228 | 34521074 | 40203405468 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:09:56.143 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1478247 | 32336087 | 16328 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6646 | 9682 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9682 | 0 | 9682 | NULL | 0 | 9682 |
| 1859256 | 33363658 | 53224 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4228 | 48996 | 677 | 12829 | 0 | 14581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6227 | NULL | NULL | 14682 | 0 | 14682 | NULL | 0 | 14682 |
| 2062228 | 34521074 | 79185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6800 | 72385 | 15 | 14677 | 0 | 34343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2150 | NULL | NULL | 21200 | 0 | 21200 | NULL | 0 | 21200 |
| 2329408 | 35491100 | 106603 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35370 | 71233 | 0 | 17601 | 0 | 42706 | 0 | 0 | 0 | 0 | 156 | NULL | NULL | 10770 | 0 | 10770 | NULL | 0 | 10770 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1478247 | 32336087 | 10651 | 0 | 0 | 0 | 10651 | 0 | 470 | 0 | 470 | 11121 | NULL | 0 | 939 | 0 | 10182 | 11121 |
| 1859256 | 33363658 | 9117 | 0 | 34 | 0 | 9151 | 0 | 6031 | 0 | 6031 | 15182 | NULL | 0 | 0 | 0 | 15182 | 15182 |
| 2062228 | 34521074 | 39925 | 0 | 3960 | 0 | 43885 | 0 | 6702 | 0 | 6702 | 50587 | NULL | 17850 | 0 | 0 | 32737 | 50587 |
| 2329408 | 35491100 | 29690 | 0 | 0 | 0 | 29690 | 0 | 14019 | 0 | 14019 | 43709 | NULL | 1239 | 0 | 0 | 42470 | 43709 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405468 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža loks" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 031420 | Atašienes pag. | 11.70 | 1.09 | 3.83 | 1 |
| 40203405468 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža loks" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 031420 | Atašienes pag. | 3.50 | 0.38 | 3.11 | 1 |
| 40203405468 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža loks" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 031420 | Atašienes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405468 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža loks" | ir | 13.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203405468 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža loks" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Liepu iela 18, Atašiene, Atašienes pag., Jēkabpils nov., LV-5211.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 106 603 EUR, un peļņa bija 10 770 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 23,96 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 23,96.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,90, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 700 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 090 EUR un VSAOI 3 830 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026