SIA "BVM GROUP" (reģ. Nr. 40203406317) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 30 500 EUR, peļņa 22 100 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 8,11 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203406317 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ40203406317 |
| Juridiskā adrese | Rostokas iela 4 - 24, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 500 EUR | 22 100 EUR | 36 406 EUR | 2 |
| 2024 | 10 300 EUR | -7 444 EUR | 10 561 EUR | 2 |
| 2023 | 17 800 EUR | 13 921 EUR | 17 644 EUR | 2 |
| 2022 | 550 EUR | 541 EUR | 3 341 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -5.17 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.49 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.96 | 0.38 | 0.57 | 2 |
| 2024 | 4.13 | 0.82 | 1.33 | 2 |
| 2023 | 5.05 | 0.50 | 0.82 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 30 500 EUR | 10 300 EUR | 17 800 EUR | 550 EUR |
| Bruto peļņa | 30 500 EUR | 10 300 EUR | 17 800 EUR | 550 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 100 EUR | -7 444 EUR | 13 921 EUR | 541 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 22 100 EUR | -7 444 EUR | 13 921 EUR | 541 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 36 406 EUR | 10 561 EUR | 17 644 EUR | 3 341 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 36 406 EUR | 10 561 EUR | 17 644 EUR | 3 341 EUR |
| Pašu kapitāls | 31 918 EUR | 9 818 EUR | 17 262 EUR | 3 341 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 488 EUR | 743 EUR | 382 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,11 | 14,21 | 46,19 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,11 | 14,21 | 46,19 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
72,46 % | -72,27 % | 78,21 % | 98,36 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,70 % | -70,49 % | 78,90 % | 16,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
69,24 % | -75,82 % | 80,65 % | 16,19 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 0,08 | 0,02 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,84 | 0,98 | 1,01 | 0,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
69,24 % | -75,82 % | 80,65 % | 16,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,08 | 5,79 | 23,97 | 2,23 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BVM GROUP" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ULTRAMARIN SERVICES" | 10 302 084 | 472 658 | 4,6 % | 60 | 171 701 | 1 506 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Biuro" | 8 841 627 | 58 900 | 0,7 % | 380 | 23 267 | 1 647 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENTRA AĢENTŪRA" | 7 979 889 | 32 981 | 0,4 % | 1 | 7 979 889 | *** |
| 4 | Grafton Latvia SIA | 7 650 173 | 161 039 | 2,1 % | 135 | 56 668 | 3 190 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Aveluk Grupa" | 7 068 822 | 1 569 496 | 22,2 % | 269 | 26 278 | 1 226 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Pro Team | 5 287 322 | -348 930 | -6,6 % | 5 | 1 057 464 | 1 070 (2026 Q3) |
| 7 | SIA Alma Career Latvia | 4 695 309 | 1 262 217 | 26,9 % | 29 | 161 907 | 3 479 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Gerwil Crewing Latvia" | 4 439 737 | 118 715 | 2,7 % | 56 | 79 281 | 1 228 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LAT.B.G.I." | 4 218 217 | 153 821 | 3,6 % | 71 | 59 412 | 2 417 (2026 Q3) |
| 10 | SAS "Manpower Lit" filiāle "Manpower Lit" | 3 593 906 | 110 675 | 3,1 % | 301 | 11 940 | 2 806 (2026 Q3) |
| 130 | BVM GROUP SIA (šis uzņēmums) | 30 500 | 22 100 | 72,5 % | 2 | 15 250 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203406317 | LV35ZZZ40203406317 | BVM GROUP SIA | NULL | BVM GROUP | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-13 | NULL | Rīga, Rostokas iela 4 - 24 | 1029 | 113956251 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11557058 | 40203406317 | 2022-06-06 | 2022-06-13 16:20:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92864535 | 40203406317 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-08-04 | 2022-08-04 10:15:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1719458 | 32431857 | 40203406317 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-13 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-18 19:03:15.023 |
| 1873601 | 33419181 | 40203406317 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-14 19:04:48.511 |
| 1973594 | 34202079 | 40203406317 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-26 19:00:39.48 |
| 2348595 | 35586313 | 40203406317 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-07-13 17:02:08.776 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1719458 | 32431857 | 550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 550 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 541 | 0 | 541 | NULL | 0 | 541 |
| 1873601 | 33419181 | 17800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17800 | 3500 | 369 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13921 | 0 | 13921 | NULL | 0 | 13921 |
| 1973594 | 34202079 | 10300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 10300 | 17426 | 318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7444 | 0 | -7444 | NULL | 0 | -7444 |
| 2348595 | 35586313 | 30500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30500 | 8023 | 377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22100 | 0 | 22100 | NULL | 0 | 22100 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1719458 | 32431857 | 541 | 0 | 2800 | 0 | 3341 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3341 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3341 | 3341 |
| 1873601 | 33419181 | 17644 | 0 | 0 | 0 | 17644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17644 | NULL | 382 | 0 | 0 | 17262 | 17644 |
| 1973594 | 34202079 | 10540 | 0 | 21 | 0 | 10561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10561 | NULL | 743 | 0 | 0 | 9818 | 10561 |
| 2348595 | 35586313 | 1419 | 0 | 34987 | 0 | 36406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36406 | NULL | 4488 | 0 | 0 | 31918 | 36406 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203406317 | BVM GROUP SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 4.13 | 0.82 | 1.33 | 2 |
| 40203406317 | BVM GROUP SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 5.05 | 0.50 | 0.82 | 1 |
| 40203406317 | BVM GROUP SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203406317 | BVM GROUP SIA | ir | 21.11.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203406317 | BVM GROUP SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rostokas iela 4 - 24, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 30 500 EUR, un peļņa bija 22 100 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,11 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,11.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 820 EUR un VSAOI 1 330 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026