SIA "Enercom P" (reģ. Nr. 40203409309) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 090 EUR, zaudējumi 288 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 53,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203409309 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ40203409309 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 78 - 24, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 090 EUR | -288 EUR | 319 038 EUR | 1 |
| 2024 | 36 394 EUR | -15 544 EUR | 320 939 EUR | 1 |
| 2023 | 87 730 EUR | 63 686 EUR | 340 250 EUR | 1 |
| 2022 | 278 116 EUR | 268 325 EUR | 291 609 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.4 | 0.73 | -0.03 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.62 | 0.10 | 0.52 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.22 | 0.24 | 0.07 | 1 |
| 2024 | 14.63 | 4.59 | 7.87 | 1 |
| 2023 | 42.96 | 2.52 | 5.12 | 1 |
| 2022 | 38.97 | 0.62 | 1.62 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 090 EUR | 36 394 EUR | 87 730 EUR | 278 116 EUR |
| Bruto peļņa | 2 524 EUR | -16 400 EUR | 60 983 EUR | 268 391 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -288 EUR | -15 544 EUR | 63 686 EUR | 268 325 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -288 EUR | -15 544 EUR | 63 686 EUR | 268 325 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 319 038 EUR | 320 939 EUR | 340 250 EUR | 291 609 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 152 038 EUR | 153 939 EUR | 141 750 EUR | 224 609 EUR |
| Pašu kapitāls | 316 182 EUR | 316 470 EUR | 332 014 EUR | 268 328 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 856 EUR | 4 469 EUR | 8 236 EUR | 23 281 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
53,23 | 34,45 | 17,21 | 9,65 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
16,17 | 11,62 | 15,99 | 9,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2,20 % | -42,71 % | 72,59 % | 96,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,09 % | -4,84 % | 18,72 % | 92,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,09 % | -4,91 % | 19,18 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 | 0,11 | 0,26 | 0,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,09 % | -4,91 % | 19,18 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
47,71 | 30,87 | 18,88 | 9,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Enercom P" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TestDevLab" | 24 858 719 | 2 654 251 | 10,7 % | 314 | 79 168 | 2 516 (2026 Q3) |
| 2 | Giraffe360 SIA | 13 598 824 | -845 550 | -6,2 % | 208 | 65 379 | 4 424 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Arvato Systems Latvia | 12 756 451 | 450 616 | 3,5 % | 175 | 72 894 | 3 447 (2026 Q3) |
| 4 | Pax8 Latvia SIA | 11 963 537 | 155 117 | 1,3 % | 18 | 664 641 | 3 740 (2026 Q3) |
| 5 | Workday Latvia SIA | 10 890 630 | -1 777 215 | -16,3 % | 56 | 194 476 | 5 758 (2026 Q3) |
| 6 | Plastic Card Enterprise (Latvia) SIA | 9 066 228 | 303 205 | 3,3 % | 18 | 503 679 | 1 201 (2026 Q3) |
| 7 | SIA Damara Technologies | 8 027 050 | 887 817 | 11,1 % | 122 | 65 795 | 3 312 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Epic Frog" | 6 966 438 | 15 123 | 0,2 % | 88 | 79 164 | 3 529 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Media Solutions | 6 167 200 | -19 867 | -0,3 % | 82 | 75 210 | 2 954 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "NetCracker Latvia" | 5 913 510 | 429 277 | 7,3 % | 78 | 75 814 | 4 517 (2026 Q3) |
| 708 | Enercom P SIA (šis uzņēmums) | 13 090 | -288 | -2,2 % | 1 | 13 090 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203409309 | LV52ZZZ40203409309 | Enercom P SIA | NULL | Enercom P | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-27 | NULL | Rīga, Miera iela 78 - 24 | 1013 | 117631623 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11579311 | 40203409309 | 2022-06-17 | 2022-06-27 14:03:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92859556 | 40203409309 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3 | EUR | 2022-06-27 | 2022-06-27 14:05:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1716651 | 32420566 | 40203409309 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-27 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-16 23:06:50.832 |
| 2059617 | 34515835 | 40203409309 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-06 19:00:33.961 |
| 2285226 | 35440648 | 40203409309 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:20:07.446 |
| 1927613 | 33588936 | 40203409309 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-14 19:01:14.266 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1716651 | 32420566 | 278116 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9725 | 268391 | 389 | 848 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1183 | 0 | 0 | NULL | NULL | 268325 | 0 | 268325 | NULL | 0 | 268325 |
| 1927613 | 33588936 | 87730 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26747 | 60983 | 0 | 2865 | 13 | 438 | 0 | 0 | 5993 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63686 | 0 | 63686 | NULL | 0 | 63686 |
| 2059617 | 34515835 | 36394 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52794 | -16400 | 0 | 1915 | 0 | 8919 | 0 | 0 | 11690 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15544 | 0 | -15544 | NULL | 0 | -15544 |
| 2285226 | 35440648 | 13090 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10566 | 2524 | 0 | 2596 | 0 | 216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -288 | 0 | -288 | NULL | 0 | -288 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1716651 | 32420566 | 2379 | 0 | 215369 | 6861 | 224609 | 67000 | 0 | 0 | 67000 | 291609 | NULL | 23281 | 0 | 0 | 268328 | 291609 |
| 1927613 | 33588936 | 81958 | 0 | 49775 | 10017 | 141750 | 167000 | 31500 | 0 | 198500 | 340250 | NULL | 8236 | 0 | 0 | 332014 | 340250 |
| 2059617 | 34515835 | 7096 | 0 | 44826 | 102017 | 153939 | 167000 | 0 | 0 | 167000 | 320939 | NULL | 4469 | 0 | 0 | 316470 | 320939 |
| 2285226 | 35440648 | 8 | 0 | 46172 | 105858 | 152038 | 167000 | 0 | 0 | 167000 | 319038 | NULL | 2856 | 0 | 0 | 316182 | 319038 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203409309 | Enercom P SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6290 | 010096 | Ziemeļu rajons | 14.63 | 4.59 | 7.87 | 1 |
| 40203409309 | Enercom P SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6209 | 010096 | Ziemeļu rajons | 42.96 | 2.52 | 5.12 | 1 |
| 40203409309 | Enercom P SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6209 | 010096 | Ziemeļu rajons | 38.97 | 0.62 | 1.62 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203409309 | Enercom P SIA | ir | 07.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203409309 | Enercom P SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 78 - 24, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 090 EUR, un zaudējumi bija 288 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 53,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 16,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 47,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 14 630 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 590 EUR un VSAOI 7 870 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026