SIA "Arča Forest" (reģ. Nr. 40203409864) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 753 EUR, peļņa 7 605 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 13,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203409864 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV05ZZZ40203409864 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 18, Lubāna, Madonas nov., LV-4830 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 753 EUR | 7 605 EUR | 80 158 EUR | 1 |
| 2024 | 38 980 EUR | 16 890 EUR | 69 319 EUR | 1 |
| 2023 | 62 344 EUR | 38 376 EUR | 50 441 EUR | 1 |
| 2022 | 18 138 EUR | 8 518 EUR | 10 838 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.85 | 0.09 | 0.76 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.8 | 0.23 | 1.45 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.80 | 0.14 | 0.66 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.30 | 0.03 | 0.27 | 1 |
| 2024 | 1.90 | 0.57 | 1.80 | 1 |
| 2023 | 3.07 | 0.53 | 2.27 | 1 |
| 2022 | 1.14 | 0.27 | 0.87 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 753 EUR | 38 980 EUR | 62 344 EUR | 18 138 EUR |
| Bruto peļņa | 10 108 EUR | 19 618 EUR | 43 606 EUR | 9 858 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 605 EUR | 16 890 EUR | 38 376 EUR | 8 518 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 605 EUR | 16 890 EUR | 38 376 EUR | 8 518 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 80 158 EUR | 69 319 EUR | 50 441 EUR | 10 838 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 78 198 EUR | 66 400 EUR | 46 562 EUR | 10 066 EUR |
| Pašu kapitāls | 74 189 EUR | 66 584 EUR | 49 694 EUR | 9 918 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 969 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 920 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 2 735 EUR | 747 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,10 | — | — | 10,94 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,10 | — | — | 10,94 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
25,56 % | 43,33 % | 61,56 % | 46,96 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,49 % | 24,37 % | 76,08 % | 78,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
10,25 % | 25,37 % | 77,22 % | 85,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,04 | 0,02 | 0,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,37 | 0,56 | 1,24 | 1,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,25 % | 24,37 % | 76,08 % | 85,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,32 | 13,04 | 33,03 | 10,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Arča Forest" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 858 | SIA "Arča Forest" (šis uzņēmums) | 29 753 | 7 605 | 25,6 % | 1 | 29 753 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203409864 | LV05ZZZ40203409864 | SIA "Arča Forest" | SIA | Arča Forest | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-29 | NULL | Madonas nov., Lubāna, Miera iela 18 | 4830 | 101400223 | 100016671 | 100003454 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11583977 | 40203409864 | 2022-06-07 | 2022-06-29 10:13:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92859848 | 40203409864 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2022-06-29 | 2022-06-29 10:14:50 |
| 92859847 | 40203409864 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-29 | 2022-06-29 10:14:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752845 | 32529833 | 40203409864 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-29 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 20:08:50.397 |
| 1917387 | 33541777 | 40203409864 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 05:01:28.782 |
| 2063891 | 34524400 | 40203409864 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-07 23:02:43.115 |
| 2330357 | 35492409 | 40203409864 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:30:25.039 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752845 | 32529833 | 18138 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8280 | 9858 | 0 | 1326 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8518 | 0 | 8518 | NULL | 0 | 8518 |
| 1917387 | 33541777 | 62344 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18738 | 43606 | 0 | 4935 | 0 | 295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38376 | 0 | 38376 | NULL | 0 | 38376 |
| 2063891 | 34524400 | 38980 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19362 | 19618 | 0 | 2638 | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16890 | 0 | 16890 | NULL | 0 | 16890 |
| 2330357 | 35492409 | 29753 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19645 | 10108 | 0 | 2189 | 0 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7605 | 0 | 7605 | NULL | 0 | 7605 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752845 | 32529833 | 7800 | 0 | 2266 | 0 | 10066 | 0 | 772 | 0 | 772 | 10838 | NULL | 920 | 0 | 0 | 9918 | 10838 |
| 1917387 | 33541777 | 45206 | 0 | 1356 | 0 | 46562 | 0 | 3879 | 0 | 3879 | 50441 | NULL | 0 | 747 | 0 | 49694 | 50441 |
| 2063891 | 34524400 | 58594 | 0 | 7806 | 0 | 66400 | 0 | 2919 | 0 | 2919 | 69319 | NULL | 0 | 2735 | 0 | 66584 | 69319 |
| 2330357 | 35492409 | 76502 | 0 | 1696 | 0 | 78198 | 0 | 1960 | 0 | 1960 | 80158 | NULL | 5969 | 0 | 0 | 74189 | 80158 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203409864 | SIA "Arča Forest" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 038210 | Lubāna | 1.90 | 0.57 | 1.80 | 1 |
| 40203409864 | SIA "Arča Forest" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 038210 | Lubāna | 3.07 | 0.53 | 2.27 | 1 |
| 40203409864 | SIA "Arča Forest" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 038210 | Lubāna | 1.14 | 0.27 | 0.87 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203409864 | SIA "Arča Forest" | ir | 29.08.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203409864 | SIA "Arča Forest" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 18, Lubāna, Madonas nov., LV-4830.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 753 EUR, un peļņa bija 7 605 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,32, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 570 EUR un VSAOI 1 800 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026