Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VL PRO"

SIA "VL PRO" (reģ. Nr. 40203410191) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 263 019 EUR, peļņa 46 414 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 4,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citu civilo transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.40203410191
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-06-30
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV03ZZZ40203410191
Juridiskā adrese Glūdas iela 2 - 43, Rīga, LV-1063

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 263 019 EUR 46 414 EUR 103 837 EUR 4
2024 206 573 EUR 39 258 EUR 60 852 EUR 4
2023 155 471 EUR 30 024 EUR 49 987 EUR 4
2022 77 407 EUR 41 071 EUR 44 501 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 13.38 4.45 8.96 7
2026. gada 1. ceturksnis 13.76 3.14 6.15 6
2025. gada 4. ceturksnis 8.95 2.75 5.52 4
2024 27.17 9.05 12.99 4
2023 14.98 4.28 7.12 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 251.59 ~ 974.78
2026. gada 1. ceturksnis 1 002.25 ~ 808.52
2025. gada 4. ceturksnis 1 349.37 ~ 1 029.78
2024 793.85 ~ 645.80
2023 580.16 ~ 509.23

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (12.99 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 793.85 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 793.85 * 0.105 = 83.35 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 386.98 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (793.85 - 83.35 - 386.98) * 0.2 ≈ 64.70 EUR

4. Neto alga: 793.85 - 83.35 - 64.70 = ~ 645.80 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 263 019 EUR 206 573 EUR 155 471 EUR 77 407 EUR
Bruto peļņa 196 220 EUR 158 919 EUR 131 031 EUR 42 775 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 54 623 EUR 46 836 EUR 37 313 EUR 41 071 EUR
UIN nodoklis 8 209 EUR 7 578 EUR 7 289 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 46 414 EUR 39 258 EUR 30 024 EUR 41 071 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 103 837 EUR 60 852 EUR 49 987 EUR 44 501 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 72 323 EUR 58 499 EUR 49 640 EUR 44 501 EUR
Pašu kapitāls 66 491 EUR 52 898 EUR 43 939 EUR 43 071 EUR
Īstermiņa saistības 16 281 EUR 7 954 EUR 6 048 EUR 1 430 EUR
Ilgtermiņa saistības 21 065 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,44 7,35 8,21 31,12
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
4,44 7,33 8,21 29,54
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
17,65 % 19,00 % 19,31 % 53,06 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
44,70 % 64,51 % 60,06 % 92,29 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
69,80 % 74,21 % 68,33 % 95,36 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,56 0,15 0,14 0,03
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
29,48
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,53 3,39 3,11 1,74
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
64,58 % 88,54 % 84,92 % 95,36 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,90 9,90 9,84 18,77

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "VL PRO" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3317)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 91 uzņēmumi 15. vieta pēc apgrozījuma 5. vieta pēc peļņas Citu civilo transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SOLARIS BUS & COACH LATVIA"4 836 11036 6110,8 %10483 6112 571 (2026 Q2)
2SIA "Grange"2 158 421-62 032-2,9 %4539 605941 (2026 Q2)
3SIA "S2"506 82057 96611,4 %684 4701 335 (2026 Q2)
4SIA "PARTSTORE"469 328-35 759-7,6 %0
5SIA "Berģu autoserviss"400 03621 6095,4 %757 148761 (2026 Q2)
6SIA "LEANS"388 434-13 474-3,5 %664 739768 (2026 Q2)
7SIA "BCL-tehnika"374 0734 8791,3 %1231 173735 (2026 Q2)
8SIA "ARS TECHNIC"366 045-23 053-6,3 %3122 0151 248 (2026 Q2)
9SIA "Tīrumi S"350 0726 6541,9 %570 0141 281 (2026 Q2)
10SIA "GS riepas"348 61323 6076,8 %569 723821 (2026 Q2)
15SIA VL PRO (šis uzņēmums)263 01946 41417,6 %737 5741 252 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "VL PRO"
3317 Citu civilo transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203410191 LV03ZZZ40203410191 SIA VL PRO SIA VL PRO NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-06-30 NULL Rīga, Glūdas iela 2 - 43 1063 112430888 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11587208 40203410191 2022-06-17 2022-06-30 10:35:21

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92860101 40203410191 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2000 EUR 2022-06-30 2022-06-30 10:36:47

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1714450 32407175 40203410191 DokGPv1 UGP 2022 2022-06-30 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-11 23:35:27.974
1935364 33663081 40203410191 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 4 ONES EUR 2024-07-19 03:00:33.981
2077185 34582063 40203410191 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 4 ONES EUR 2025-06-25 18:00:46.354
2260425 35406750 40203410191 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-05-25 03:00:52.693

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1714450 32407175 77407 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34632 42775 1273 377 120 174 0 0 0 0 0 NULL NULL 41071 0 41071 NULL 0 41071
1935364 33663081 155471 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24440 131031 78520 14228 190 1160 0 0 0 0 0 NULL NULL 37313 7289 30024 NULL 0 30024
2077185 34582063 206573 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 47654 158919 95556 17005 566 88 0 0 0 0 0 NULL NULL 46836 7578 39258 NULL 0 39258
2260425 35406750 263019 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 66799 196220 113201 21961 917 5434 0 0 0 0 1918 NULL NULL 54623 8209 46414 NULL 0 46414

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1714450 32407175 9572 0 32671 2258 44501 0 0 0 0 44501 NULL 1430 0 0 43071 44501
1935364 33663081 30020 0 19620 0 49640 0 347 0 347 49987 NULL 6048 0 0 43939 49987
2077185 34582063 37304 0 21026 169 58499 0 2353 0 2353 60852 NULL 7954 0 0 52898 60852
2260425 35406750 42039 0 30284 0 72323 0 31514 0 31514 103837 NULL 16281 21065 0 66491 103837

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203410191 SIA VL PRO 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3317 010093 Latgales priekšpilsēta 27.17 9.05 12.99 4
40203410191 SIA VL PRO 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3317 010093 Latgales priekšpilsēta 14.98 4.28 7.12 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203410191 SIA VL PRO ir 21.07.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203410191 SIA VL PRO A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VL PRO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Glūdas iela 2 - 43, Rīga, LV-1063.

Kāds bija SIA "VL PRO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 263 019 EUR, un peļņa bija 46 414 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "VL PRO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "VL PRO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,44.

Kāds ir SIA "VL PRO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,90, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "VL PRO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "VL PRO"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 793.85 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 645.80 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "VL PRO"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 27 170 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 050 EUR un VSAOI 12 990 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "VL PRO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "VL PRO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu civilo transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citu civilo transportlīdzekļu remonts un apkope — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citu civilo transportlīdzekļu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026