Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Collex,"

SIA "Collex," (reģ. Nr. 40203410666) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-01. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 537 859 EUR, zaudējumi 67 755 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,79 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība

Reģistrācijas Nr.40203410666
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-07-01
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV79ZZZ40203410666
Juridiskā adrese Tērbatas iela 30, Rīga, LV-1011

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-18

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2023 537 859 EUR -67 755 EUR 121 244 EUR 3
2022 100 423 EUR 35 210 EUR 53 206 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 85.09 20.50 14.98 2
2023 111.37 32.77 10.50 2
2022 13.53 3.55 0.95 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2023 2022
Neto apgrozījums 537 859 EUR 100 423 EUR
Bruto peļņa 3 374 EUR 47 992 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -64 312 EUR 35 766 EUR
UIN nodoklis 3 443 EUR 556 EUR
Tīrā peļņa -67 755 EUR 35 210 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2023 2022
Aktīvi kopā 121 244 EUR 53 206 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 119 968 EUR 53 206 EUR
Pašu kapitāls -29 745 EUR 38 010 EUR
Īstermiņa saistības 150 989 EUR 595 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 14 601 EUR

Dati nav pieejami.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,79 89,42
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,79 89,42
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-12,60 % 35,06 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-55,88 % 66,18 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
227,79 % 92,63 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-5,08 0,40
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,44 1,89
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
216,21 % 67,98 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,31 6,34

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Collex," ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7311)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1957 uzņēmumi 160. vieta pēc apgrozījuma 1928. vieta pēc peļņas Reklāmas aģentūru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1WhatDigital SIA71 843 73664 3510,1 %183 991 3192 710 (2026 Q2)
2AS "MIXD Performance"36 843 374104 2450,3 %66 140 562945 (2026 Q2)
3SIA "YM MEDIA EUROPE"36 531 98660 9470,2 %312 177 3292 304 (2026 Q2)
4"Initiative Latvia" SIA19 653 320787 1024,0 %24818 8882 438 (2026 Q2)
5SIA "Top Media"15 369 886468 3443,0 %131 182 2994 032 (2026 Q2)
6SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA"14 498 61010 7970,1 %31467 6973 302 (2026 Q2)
7Havas Media SIA13 974 174383 9562,7 %24582 2572 998 (2026 Q2)
8SIA MBD Latvia13 635 688135 6821,0 %57239 2232 704 (2026 Q2)
9"Inspired" SIA13 396 925294 6682,2 %38352 5512 522 (2026 Q2)
10SIA "Trendmark"13 139 455117 6650,9 %30437 9821 890 (2026 Q2)
160Collex, SIA (šis uzņēmums)537 859-67 755-12,6 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-18). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Collex,"
7311 Reklāmas aģentūru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3-flash-preview

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203410666 LV79ZZZ40203410666 Collex, SIA NULL Collex, SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-07-01 NULL Rīga, Tērbatas iela 30 1011 102005352 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11591376 40203410666 2022-05-24 2022-07-01 15:14:26

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92860337 40203410666 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-07-01 2022-07-01 15:18:22

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1758517 32541220 40203410666 DokGPv1 UGP 2022 2022-07-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-05 03:19:14.477
1948041 33953262 40203410666 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-12-12 19:00:17.488

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1758517 32541220 100423 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52431 47992 0 7872 0 4354 0 0 0 0 0 NULL NULL 35766 556 35210 NULL 0 35210
1948041 33953262 537859 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 534485 3374 0 55125 123 12972 0 0 288 0 0 NULL NULL -64312 3443 -67755 NULL 0 -67755

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1758517 32541220 21860 0 31346 0 53206 0 0 0 0 53206 NULL 595 14601 0 38010 53206
1948041 33953262 29900 0 90068 0 119968 0 1276 0 1276 121244 NULL 150989 0 0 -29745 121244

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203410666 Collex, SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010091 Centra rajons 85.09 20.50 14.98 2
40203410666 Collex, SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010091 Centra rajons 111.37 32.77 10.50 2
40203410666 Collex, SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010091 Centra rajons 13.53 3.55 0.95 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203410666 Collex, SIA nav 14.09.2022 nav nav 17.02.2026

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203410666 Collex, SIA C Pārkāpumi saistību izpildē 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Collex," juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Tērbatas iela 30, Rīga, LV-1011.

Kāds bija SIA "Collex," 2023. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 537 859 EUR, un zaudējumi bija 67 755 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Collex," 2023. gadā?

2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "Collex," likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,79.

Kāds ir SIA "Collex," maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 2,31, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Collex," ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Collex,"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 85 090 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 500 EUR un VSAOI 14 980 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Collex," VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir SIA "Collex," galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.

Lapas ģenerēšanas datums: 18-08-2026