SIA "Sono Travel" (reģ. Nr. 40203414085) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 857 735 EUR, peļņa 14 594 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Ceļojumu biroju darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203414085 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40203414085 |
| Juridiskā adrese | Beitiņu iela 6, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 857 735 EUR | 14 594 EUR | 128 516 EUR | 1 |
| 2024 | 812 616 EUR | -6 664 EUR | 162 175 EUR | 1 |
| 2023 | 653 466 EUR | 17 960 EUR | 141 894 EUR | 1 |
| 2022 | 271 682 EUR | 16 279 EUR | 92 992 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.14 | 0.61 | 1.53 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.75 | 0.61 | 1.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.15 | 0.62 | 1.53 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.99 | 0.64 | 1.53 | 1 |
| 2024 | 8.37 | 2.79 | 5.32 | 1 |
| 2023 | 7.90 | 2.53 | 4.84 | 1 |
| 2022 | 1.89 | 0.67 | 1.19 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 857 735 EUR | 812 616 EUR | 653 466 EUR | 271 682 EUR |
| Bruto peļņa | 35 529 EUR | 34 093 EUR | 33 584 EUR | 18 386 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 603 EUR | -6 664 EUR | 17 960 EUR | 16 279 EUR |
| UIN nodoklis | 9 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 14 594 EUR | -6 664 EUR | 17 960 EUR | 16 279 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 128 516 EUR | 162 175 EUR | 141 894 EUR | 92 992 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 115 466 EUR | 145 793 EUR | 141 894 EUR | 92 992 EUR |
| Pašu kapitāls | 44 969 EUR | 30 375 EUR | 37 039 EUR | 19 079 EUR |
| Īstermiņa saistības | 83 547 EUR | 131 800 EUR | 104 855 EUR | 73 913 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,38 | 1,11 | 1,35 | 1,26 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,38 | 1,11 | 1,35 | 1,26 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,70 % | -0,82 % | 2,75 % | 5,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,36 % | -4,11 % | 12,66 % | 17,51 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
32,45 % | -21,94 % | 48,49 % | 85,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,86 | 4,34 | 2,83 | 3,87 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,67 | 5,01 | 4,61 | 2,92 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,47 % | -21,94 % | 48,49 % | 85,32 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,71 | 5,19 | 5,55 | 3,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sono Travel" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "AVEROJA" | 23 097 840 | 559 347 | 2,4 % | 19 | 1 215 676 | 2 291 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvia Tours" | 14 969 680 | 129 710 | 0,9 % | 31 | 482 893 | 2 047 (2026 Q3) |
| 3 | "TŪRISMA AĢENTŪRA KOLUMBS" SIA | 9 912 806 | 245 836 | 2,5 % | 19 | 521 727 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TRANSPORT BUSINESS SERVICE" | 6 880 513 | 82 300 | 1,2 % | 9 | 764 501 | 1 290 (2026 Q3) |
| 5 | KASA Travel SIA | 5 962 075 | 278 445 | 4,7 % | 3 | 1 987 358 | 2 233 (2026 Q3) |
| 6 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle Latvijā | 5 076 734 | 13 480 | 0,3 % | 21 | 241 749 | 2 661 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SOFI TŪRE" | 4 201 674 | 48 766 | 1,2 % | 5 | 840 335 | 1 269 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "YOUR RUN" | 3 947 597 | 14 850 | 0,4 % | 5 | 789 519 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "CEĻOJUMU BIROJS "EXPRESS TRAVEL"" | 3 214 548 | 17 073 | 0,5 % | 5 | 642 910 | 1 625 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "EXPLAIN" | 3 086 741 | 30 108 | 1,0 % | 6 | 514 457 | 1 331 (2026 Q3) |
| 24 | SIA "Sono Travel" (šis uzņēmums) | 857 735 | 14 594 | 1,7 % | 1 | 857 735 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414085 | LV13ZZZ40203414085 | SIA "Sono Travel" | SIA | Sono Travel | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-18 | NULL | Ķekavas nov., Ķekava, Beitiņu iela 6 | 2123 | 106215882 | 100016470 | 100003831 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11620347 | 40203414085 | 2022-07-07 | 2022-07-18 15:12:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92862216 | 40203414085 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-07-18 | 2022-07-18 15:14:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721622 | 32441451 | 40203414085 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-07-18 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-20 20:03:42.005 |
| 1864250 | 33381735 | 40203414085 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-02 21:08:17.874 |
| 2070545 | 34540577 | 40203414085 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:00:18.856 |
| 2291289 | 35447401 | 40203414085 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:00:41.119 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721622 | 32441451 | 271682 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 253296 | 18386 | 0 | 7189 | 7000 | 1918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16279 | 0 | 16279 | NULL | 0 | 16279 |
| 1864250 | 33381735 | 653466 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 619882 | 33584 | 0 | 4218 | 1129 | 12535 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17960 | 0 | 17960 | NULL | 0 | 17960 |
| 2070545 | 34540577 | 812616 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 778523 | 34093 | 1038 | 5655 | 88 | 34152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6664 | 0 | -6664 | NULL | 0 | -6664 |
| 2291289 | 35447401 | 857735 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 822206 | 35529 | 119 | 4710 | 0 | 16097 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14603 | 9 | 14594 | NULL | 0 | 14594 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721622 | 32441451 | 29671 | 0 | 63321 | 0 | 92992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92992 | NULL | 73913 | 0 | 0 | 19079 | 92992 |
| 1864250 | 33381735 | 39043 | 0 | 102851 | 0 | 141894 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141894 | NULL | 104855 | 0 | 0 | 37039 | 141894 |
| 2070545 | 34540577 | 30686 | 0 | 115107 | 0 | 145793 | 0 | 16382 | 0 | 16382 | 162175 | NULL | 131800 | 0 | 0 | 30375 | 162175 |
| 2291289 | 35447401 | 48378 | 0 | 67088 | 0 | 115466 | 0 | 13050 | 0 | 13050 | 128516 | NULL | 83547 | 0 | 0 | 44969 | 128516 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414085 | SIA "Sono Travel" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7911 | 034220 | Ķekava | 8.37 | 2.79 | 5.32 | 1 |
| 40203414085 | SIA "Sono Travel" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7911 | 034220 | Ķekava | 7.90 | 2.53 | 4.84 | 1 |
| 40203414085 | SIA "Sono Travel" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7911 | 034220 | Ķekava | 1.89 | 0.67 | 1.19 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414085 | SIA "Sono Travel" | ir | 31.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203414085 | SIA "Sono Travel" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Beitiņu iela 6, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 857 735 EUR, un peļņa bija 14 594 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 790 EUR un VSAOI 5 320 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ceļojumu biroju darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ceļojumu biroju darbība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026