SIA "CNC" (reģ. Nr. 40203414564) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 692 987 EUR, peļņa 733 492 EUR, darbinieku skaits: 383. Kopējais likviditātes koeficients: 7,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203414564 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203414564 |
| Juridiskā adrese | Izstāžu iela 9, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 692 987 EUR | 733 492 EUR | 6 713 909 EUR | 383 |
| 2024 | 16 975 257 EUR | 1 691 079 EUR | 5 743 441 EUR | 283 |
| 2023 | 12 640 749 EUR | 2 295 956 EUR | 4 255 505 EUR | 197 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1175.39 | 165.43 | 491.93 | 399 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1092.39 | 146.08 | 459.32 | 447 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1095.39 | 155.02 | 468.61 | 454 |
| 2024 | 2 776.94 | 489.75 | 1 058.39 | 265 |
| 2023 | 1 980.76 | 299.27 | 644.22 | 197 |
| 2022 | 16.10 | 2.34 | 4.90 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 205.54 | ~ 944.07 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 004.75 | ~ 810.19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 009.27 | ~ 803.01 |
| 2024 | 976.32 | ~ 762.40 |
| 2023 | 799.39 | ~ 649.33 |
| 2022 | 149.73 | ~ 134.00 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (1058.39 * 1000) / 0.3409 ) / 265 / 12 = 976.32 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 976.32 * 0.105 = 102.51 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 316.80 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (976.32 - 102.51 - 316.80) * 0.2 ≈ 111.40 EUR
4. Neto alga: 976.32 - 102.51 - 111.40 = ~ 762.40 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 692 987 EUR | 16 975 257 EUR | 12 640 749 EUR |
| Bruto peļņa | 2 693 200 EUR | 3 808 244 EUR | 4 520 932 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 733 492 EUR | 1 691 079 EUR | 2 295 956 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 733 492 EUR | 1 691 079 EUR | 2 295 956 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 713 909 EUR | 5 743 441 EUR | 4 255 505 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 527 926 EUR | 4 919 605 EUR | 3 474 565 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 723 327 EUR | 3 989 835 EUR | 2 298 756 EUR |
| Īstermiņa saistības | 771 746 EUR | 524 014 EUR | 487 672 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 204 398 EUR | 1 210 325 EUR | 1 446 422 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 5 līgumiem summa avotā nav publicēta. 1 līgums izbeigts pirms termiņa. 4 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,16 | 9,39 | 7,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,58 | 8,74 | 6,78 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,15 % | 9,96 % | 18,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,92 % | 29,44 % | 53,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,53 % | 42,38 % | 99,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,42 | 0,43 | 0,84 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
369,96 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,64 | 2,96 | 2,97 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,38 % | 32,40 % | 60,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,08 | 5,97 | 6,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CNC" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Baltic Restaurants Latvia" | 30 450 385 | 1 602 020 | 5,3 % | 664 | 45 859 | 1 270 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Airo Catering Services Latvija" | 18 691 743 | 151 339 | 0,8 % | 178 | 105 010 | 2 542 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "CNC" (šis uzņēmums) | 17 692 987 | 733 492 | 4,1 % | 399 | 44 343 | 1 206 (2026 Q2) |
| 4 | SIA BALTIC PRO FOOD | 12 758 256 | 263 772 | 2,1 % | 141 | 90 484 | 1 365 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "ŽAKS-2" | 12 617 499 | 2 228 456 | 17,7 % | 193 | 65 376 | 1 502 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "ANIVA" | 11 788 405 | 1 464 576 | 12,4 % | 354 | 33 301 | 1 192 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Baltic Restaurants Catering" | 9 302 477 | 93 130 | 1,0 % | 276 | 33 705 | 1 183 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "FRISTAR" | 9 176 588 | 798 126 | 8,7 % | 210 | 43 698 | 1 493 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "SALTUMS KANDAVĀ" | 5 308 242 | 55 660 | 1,0 % | 165 | 32 171 | 1 129 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "PĒRSE-L.L.K." | 5 108 264 | -26 186 | -0,5 % | 104 | 49 118 | 1 797 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414564 | LV78ZZZ40203414564 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | CNC | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-20 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Izstāžu iela 9 | 1076 | 106957126 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11624245 | 40203414564 | 2022-06-14 | 2022-07-20 11:20:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92862625 | 40203414564 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-07-20 | 2022-07-20 11:21:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1938624 | 33704518 | 40203414564 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-07-20 | 2023-12-31 | 197 | ONES | EUR | 2024-08-07 19:00:23.401 |
| 2085426 | 34683199 | 40203414564 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 283 | ONES | EUR | 2025-08-11 19:00:35.1 |
| 2353033 | 35646113 | 40203414564 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 383 | ONES | EUR | 2026-08-12 17:01:00.102 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1938624 | 33704518 | 12640749 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8119817 | 4520932 | 102300 | 2111096 | 6548 | 18128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2295956 | 0 | 2295956 | NULL | 0 | 2295956 |
| 2085426 | 34683199 | 16975257 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13167013 | 3808244 | 130912 | 2064176 | 49149 | 18112 | 0 | 0 | 46886 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1691079 | 0 | 1691079 | NULL | 0 | 1691079 |
| 2353033 | 35646113 | 17692987 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14999787 | 2693200 | 249594 | 1743452 | 40036 | 12245 | 0 | 0 | 7535 | 0 | 1988 | NULL | NULL | 733492 | 0 | 733492 | NULL | 0 | 733492 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1938624 | 33704518 | 1720747 | 0 | 1583288 | 170530 | 3474565 | 0 | 776065 | 4875 | 780940 | 4255505 | NULL | 487672 | 1446422 | 22655 | 2298756 | 4255505 |
| 2085426 | 34683199 | 2526077 | 0 | 2056097 | 337431 | 4919605 | 6000 | 817336 | 500 | 823836 | 5743441 | NULL | 524014 | 1210325 | 19267 | 3989835 | 5743441 |
| 2353033 | 35646113 | 109054 | 0 | 4966768 | 452104 | 5527926 | 6000 | 1179983 | 0 | 1185983 | 6713909 | NULL | 771746 | 1204398 | 14438 | 4723327 | 6713909 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1938624 | 33704518 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2295956 | 2517677 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | -854010 | 0 | -500000 | 0 | 5667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1720747 |
| 2085426 | 34683199 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1691079 | 1907518 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | -6000 | 0 | -362440 | 156276 | 0 | 0 | 27158 | 0 | 0 | 0 | -308400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 266247 | 1720747 | 1986994 |
| 2353033 | 35646113 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 733492 | 1907518 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | -636710 | 0 | -2606950 | 0 | 7535 | 0 | 0 | 0 | 191600 | 0 | 0 | -10954 | 0 | 0 | 0 | -2417023 | 2526077 | 109054 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414564 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5622 | 034421 | Ķekavas pag. | 2 776.94 | 489.75 | 1 058.39 | 265 |
| 40203414564 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5629 | 034421 | Ķekavas pag. | 1 980.76 | 299.27 | 644.22 | 197 |
| 40203414564 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5629 | 034421 | Ķekavas pag. | 16.10 | 2.34 | 4.90 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414564 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC" | ir | 19.09.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203414564 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNC" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Izstāžu iela 9, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 692 987 EUR, un peļņa bija 733 492 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 383 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,58.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 976.32 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 762.40 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 776 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 489 750 EUR un VSAOI 1 058 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026