Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ESAL"

SIA "ESAL" (reģ. Nr. 40203421123) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 181 914 EUR, peļņa 19 480 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,96 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mežizstrāde

Reģistrācijas Nr.40203421123
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-08-18
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV10ZZZ40203421123
Juridiskā adrese Liepu iela 1 - 14, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 181 914 EUR 19 480 EUR 178 388 EUR 1
2024 82 474 EUR 16 590 EUR 151 544 EUR 2
2023 103 747 EUR 40 848 EUR 124 139 EUR 2
2022 75 695 EUR 66 872 EUR 84 208 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -4.16 0.67 0.95 1
2026. gada 2. ceturksnis -0.19 0.99 1.02 1
2026. gada 1. ceturksnis -5.42 4.34 0.94 1
2025. gada 4. ceturksnis 2.37 1.55 0.88 1
2024 10.96 1.36 4.42 2
2023 11.99 5.35 4.81 2
2022 1.53 0.28 0.48 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 181 914 EUR 82 474 EUR 103 747 EUR 75 695 EUR
Bruto peļņa 31 317 EUR 44 949 EUR 54 940 EUR 68 243 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 19 480 EUR 16 590 EUR 40 848 EUR 66 872 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 19 480 EUR 16 590 EUR 40 848 EUR 66 872 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 178 388 EUR 151 544 EUR 124 139 EUR 84 208 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 70 398 EUR 31 936 EUR 14 936 EUR 62 087 EUR
Pašu kapitāls 146 589 EUR 127 110 EUR 110 520 EUR 69 672 EUR
Īstermiņa saistības 23 799 EUR 4 821 EUR 3 619 EUR 14 536 EUR
Ilgtermiņa saistības 8 000 EUR 19 613 EUR 10 000 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,96 6,62 4,13 4,27
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,96 6,62 4,13 4,27
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
10,71 % 20,12 % 39,37 % 88,34 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
10,92 % 10,95 % 32,91 % 79,41 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
13,29 % 13,05 % 36,96 % 95,98 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,22 0,19 0,12 0,21
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,02 0,54 0,84 0,90
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
12,60 % 11,31 % 33,89 % 95,98 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,18 3,91 6,08 6,48

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ESAL" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0220)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1345 uzņēmumi 461. vieta pēc apgrozījuma 285. vieta pēc peļņas Mežizstrāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Timbro46 158 320-466 024-1,0 %301 538 6112 763 (2026 Q3)
2"BILLERUD Latvia" SIA40 959 88038 0670,1 %41999 0213 101 (2026 Q3)
3SIA "R GRUPA"39 490 250-4 017 659-10,2 %102387 1593 642 (2026 Q3)
4SIA "JUBERGS"29 524 339-455 252-1,5 %70421 7761 699 (2026 Q3)
5AS "PATA Strenči"27 873 2171 670 0106,0 %131212 7731 940 (2026 Q3)
6SIA "Niedrāji MR"23 936 5902 639 21011,0 %202118 4983 017 (2026 Q3)
7SIA "INDĀRES"19 185 949560 4022,9 %148129 6352 712 (2026 Q3)
8SIA "Koku cenas"18 323 252200 8011,1 %72 617 6072 266 (2026 Q3)
9SIA "GRANTIŅI 1"17 086 023217 7341,3 %19388 5292 763 (2026 Q3)
10SIA Stiga RM Transports15 959 6911 634 57610,2 %154103 6342 545 (2026 Q3)
461SIA "ESAL" (šis uzņēmums)181 91419 48010,7 %1181 914***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ESAL"
0220 Mežizstrāde
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203421123 LV10ZZZ40203421123 SIA "ESAL" SIA ESAL NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-08-18 NULL Preiļu nov., Preiļi, Liepu iela 1 - 14 5301 110116671 100016727 100003518 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11678572 40203421123 2022-08-05 2022-08-18 16:19:51

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92866500 40203421123 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-08-18 2022-08-18 16:06:01

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2065215 34527048 40203421123 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-08 17:03:55.057
2309344 35467955 40203421123 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-31 18:02:09.746
1710550 32387282 40203421123 DokGPv1 UGP 2022 2022-08-18 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-11 21:08:32.977
1896832 33492711 40203421123 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-05-29 05:00:14.363

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1710550 32387282 75695 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7452 68243 0 21 0 1350 0 0 0 0 0 NULL NULL 66872 0 66872 NULL 0 66872
1896832 33492711 103747 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 48807 54940 0 325 0 13767 0 0 0 0 0 NULL NULL 40848 0 40848 NULL 0 40848
2065215 34527048 82474 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37525 44949 0 1905 0 26454 0 0 0 0 0 NULL NULL 16590 0 16590 NULL 0 16590
2309344 35467955 181914 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 150597 31317 0 3109 0 8728 0 0 0 0 0 NULL NULL 19480 0 19480 NULL 0 19480

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1710550 32387282 47971 0 14116 0 62087 0 22121 0 22121 84208 NULL 14536 0 0 69672 84208
1896832 33492711 8300 0 6636 0 14936 0 109203 0 109203 124139 NULL 3619 10000 0 110520 124139
2065215 34527048 30469 0 1467 0 31936 0 119608 0 119608 151544 NULL 4821 19613 0 127110 151544
2309344 35467955 59237 0 11161 0 70398 0 107990 0 107990 178388 NULL 23799 8000 0 146589 178388

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203421123 SIA "ESAL" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 042200 Preiļi 10.96 1.36 4.42 2
40203421123 SIA "ESAL" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 042200 Preiļi 11.99 5.35 4.81 2
40203421123 SIA "ESAL" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 042200 Preiļi 1.53 0.28 0.48 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203421123 SIA "ESAL" ir 05.09.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203421123 SIA "ESAL" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ESAL" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Liepu iela 1 - 14, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301.

Kāds bija SIA "ESAL" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 181 914 EUR, un peļņa bija 19 480 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ESAL" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "ESAL" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,96 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,96.

Kāds ir SIA "ESAL" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "ESAL" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ESAL"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 360 EUR un VSAOI 4 420 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ESAL" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ESAL" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mežizstrāde — Preiļu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Mežizstrāde · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 461. no 1 345

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026