SIA "Success" (reģ. Nr. 40203421320) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 151 650 EUR, zaudējumi 5 197 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 4,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203421320 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-08-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ40203421320 |
| Juridiskā adrese | Sesku iela 10 k-1 - 61, Rīga, LV-1035 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151 650 EUR | -5 197 EUR | 84 429 EUR | 6 |
| 2024 | 125 554 EUR | 27 655 EUR | 82 885 EUR | 5 |
| 2023 | 158 941 EUR | 46 202 EUR | 55 059 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 15.83 | 1.76 | 7.46 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 16.76 | 2.59 | 7.82 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 13.82 | 1.50 | 7.03 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 19.67 | 3.00 | 8.38 | 6 |
| 2024 | 43.16 | 5.95 | 16.89 | 4 |
| 2023 | 38.47 | 4.04 | 14.94 | 5 |
| 2022 | 1.59 | 0.13 | 1.39 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 215.74 | ~ 950.87 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 274.40 | ~ 989.99 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 145.66 | ~ 904.15 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 365.67 | ~ 1 040.64 |
| 2024 | 1 032.19 | ~ 798.11 |
| 2023 | 730.42 | ~ 605.26 |
| 2022 | 113.26 | ~ 101.37 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (16.89 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 032.19 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 032.19 * 0.105 = 108.38 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 295.31 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 032.19 - 108.38 - 295.31) * 0.2 ≈ 125.70 EUR
4. Neto alga: 1 032.19 - 108.38 - 125.70 = ~ 798.11 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 151 650 EUR | 125 554 EUR | 158 941 EUR |
| Bruto peļņa | 151 650 EUR | 125 554 EUR | 158 941 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 197 EUR | 27 655 EUR | 46 202 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 197 EUR | 27 655 EUR | 46 202 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 84 429 EUR | 82 885 EUR | 55 059 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 73 388 EUR | 71 980 EUR | 48 459 EUR |
| Pašu kapitāls | 68 665 EUR | 73 862 EUR | 46 207 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 764 EUR | 9 023 EUR | 8 852 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,66 | 7,98 | 5,47 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,66 | 7,98 | 5,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,43 % | 22,03 % | 29,07 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-6,16 % | 33,37 % | 83,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-7,57 % | 37,44 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 | 0,12 | 0,19 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,80 | 1,51 | 2,89 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-7,57 % | 37,44 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,61 | 7,29 | 8,91 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Success" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 127 | SIA Success (šis uzņēmums) | 151 650 | -5 197 | -3,4 % | 6 | 25 275 | 1 216 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203421320 | LV26ZZZ40203421320 | SIA Success | SIA | Success | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-08-19 | NULL | Rīga, Sesku iela 10 k-1 - 61 | 1035 | 113246962 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11679772 | 40203421320 | 2022-08-16 | 2022-08-19 12:00:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92866651 | 40203421320 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2022-08-19 | 2022-08-19 12:02:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1890820 | 33477856 | 40203421320 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-08-19 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-27 19:01:38.076 |
| 1986748 | 34282645 | 40203421320 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-04-23 19:01:47.51 |
| 2160176 | 35210377 | 40203421320 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-03-27 17:11:35.198 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1890820 | 33477856 | 158941 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 158941 | 50712 | 62027 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 46202 | 0 | 46202 | NULL | 0 | 46202 |
| 1986748 | 34282645 | 125554 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 125554 | 51025 | 46874 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27655 | 0 | 27655 | NULL | 0 | 27655 |
| 2160176 | 35210377 | 151650 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 151650 | 64099 | 92748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5197 | 0 | -5197 | NULL | 0 | -5197 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1890820 | 33477856 | 1132 | 0 | 47327 | 0 | 48459 | 6600 | 0 | 0 | 6600 | 55059 | NULL | 8852 | 0 | 0 | 46207 | 55059 |
| 1986748 | 34282645 | 30 | 0 | 71950 | 0 | 71980 | 10905 | 0 | 0 | 10905 | 82885 | NULL | 9023 | 0 | 0 | 73862 | 82885 |
| 2160176 | 35210377 | 133 | 0 | 73255 | 0 | 73388 | 11041 | 0 | 0 | 11041 | 84429 | NULL | 15764 | 0 | 0 | 68665 | 84429 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91294265 | 40203421320 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību, kā arī aizliegums veikt darbības, kas samazina personai piederošo daļu vērtību, un aizliegums reģistrēt komercķīlas. | 2022-08-26 | 03483/053/2022-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203421320 | SIA Success | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 43.16 | 5.95 | 16.89 | 4 |
| 40203421320 | SIA Success | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 38.47 | 4.04 | 14.94 | 5 |
| 40203421320 | SIA Success | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.59 | 0.13 | 1.39 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203421320 | SIA Success | ir | 22.11.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203421320 | SIA Success | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sesku iela 10 k-1 - 61, Rīga, LV-1035.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 151 650 EUR, un zaudējumi bija 5 197 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 032.19 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 798.11 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 43 160 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 950 EUR un VSAOI 16 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026