SIA "SMAP" (reģ. Nr. 40203427145) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 46 913 EUR, zaudējumi 3 756 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
| Reģistrācijas Nr. | 40203427145 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ40203427145 |
| Juridiskā adrese | Bebru iela 17 - 3, Brīvkalni, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 913 EUR | -3 756 EUR | 9 879 EUR | 3 |
| 2024 | 37 742 EUR | 1 945 EUR | 10 045 EUR | 3 |
| 2023 | 20 254 EUR | 2 674 EUR | 5 373 EUR | 2 |
| 2022 | 2 481 EUR | 650 EUR | 3 286 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.05 | 0.51 | 1.54 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.74 | 0.62 | 2.12 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.76 | 0.64 | 2.12 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.80 | 0.68 | 2.12 | 3 |
| 2024 | 8.73 | 2.94 | 5.78 | 3 |
| 2023 | 2.45 | 0.59 | 1.85 | 2 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 690.98 | ~ 600.98 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 690.98 | ~ 600.98 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 690.98 | ~ 590.78 |
| 2024 | 470.98 | ~ 421.52 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (5.78 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 470.98 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 470.98 * 0.105 = 49.45 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (470.98 - 49.45 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 470.98 - 49.45 - 0.00 = ~ 421.52 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 46 913 EUR | 37 742 EUR | 20 254 EUR | 2 481 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 756 EUR | 1 945 EUR | 2 674 EUR | 650 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 756 EUR | 1 945 EUR | 2 674 EUR | 650 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 9 879 EUR | 10 045 EUR | 5 373 EUR | 3 286 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 355 EUR | 9 328 EUR | 5 263 EUR | 3 286 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 515 EUR | 5 271 EUR | 3 326 EUR | 652 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 611 EUR | 4 374 EUR | 2 047 EUR | 2 634 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,23 | 2,13 | 2,57 | 1,25 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,23 | 2,13 | 2,18 | 0,94 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,01 % | 5,15 % | 13,20 % | 26,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-38,02 % | 19,36 % | 49,77 % | 19,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-247,92 % | 36,90 % | 80,40 % | 99,69 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,02 | 0,83 | 0,62 | 4,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,75 | 3,76 | 3,77 | 0,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-165,61 % | 34,30 % | 80,40 % | 99,69 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,90 | 5,66 | 6,94 | 1,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SMAP" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Rīgas namu pārvaldnieks" | 82 937 109 | 3 103 255 | 3,7 % | 1 763 | 47 043 | 1 615 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ogres Namsaimnieks" | 13 660 729 | 441 185 | 3,2 % | 152 | 89 873 | 1 231 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Tiesu namu aģentūra" | 10 244 199 | 11 699 | 0,1 % | 93 | 110 153 | 2 955 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Civinity Mājas" | 7 376 180 | 30 821 | 0,4 % | 131 | 56 307 | 1 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "SILTIE NAMI" | 6 968 041 | 40 631 | 0,6 % | 30 | 232 268 | 1 211 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ķekavas nami" | 6 905 406 | 54 774 | 0,8 % | 123 | 56 142 | 1 220 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" | 5 881 964 | 147 584 | 2,5 % | 83 | 70 867 | 1 657 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Linstow Baltic" | 5 696 230 | 401 356 | 7,0 % | 40 | 142 406 | 5 473 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" | 5 494 705 | -142 210 | -2,6 % | 48 | 114 473 | 2 479 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Civinity Mājas Jūrmala" | 5 341 635 | 703 581 | 13,2 % | 93 | 57 437 | 1 363 (2026 Q3) |
| 539 | SIA SMAP (šis uzņēmums) | 46 913 | -3 756 | -8,0 % | 2 | 23 457 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203427145 | LV85ZZZ40203427145 | SIA SMAP | SIA | SMAP | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-09-16 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Brīvkalni, Bebru iela 17 - 3 | 2107 | 119436223 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11734613 | 40203427145 | 2022-09-13 | 2022-09-16 16:31:58 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90018332 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40203427145 | 40203740606 | 2026-06-19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92973423 | 40203427145 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-04-09 | 2026-04-09 16:36:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1869734 | 33406412 | 40203427145 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-12 19:04:01.689 |
| 2070583 | 34540653 | 40203427145 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:00:42.083 |
| 2204935 | 35301479 | 40203427145 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-24 03:00:14.122 |
| 1726904 | 32460750 | 40203427145 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-09-16 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-25 03:17:36.796 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726904 | 32460750 | 2481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 650 | 0 | 650 | NULL | 0 | 650 |
| 1869734 | 33406412 | 20254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2674 | 0 | 2674 | NULL | 0 | 2674 |
| 2070583 | 34540653 | 37742 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35799 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1945 | 0 | 1945 | NULL | 0 | 1945 |
| 2204935 | 35301479 | 46913 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50670 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3756 | 0 | -3756 | NULL | 0 | -3756 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726904 | 32460750 | 828 | 0 | 1658 | 800 | 3286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3286 | NULL | 2634 | 0 | 0 | 652 | 3286 |
| 1869734 | 33406412 | 2296 | 0 | 2167 | 800 | 5263 | 0 | 0 | 110 | 110 | 5373 | NULL | 2047 | 0 | 0 | 3326 | 5373 |
| 2070583 | 34540653 | 285 | 0 | 9043 | 0 | 9328 | 0 | 640 | 77 | 717 | 10045 | NULL | 4374 | 0 | 400 | 5271 | 10045 |
| 2204935 | 35301479 | 3704 | 0 | 5651 | 0 | 9355 | 0 | 480 | 44 | 524 | 9879 | NULL | 7611 | 0 | 753 | 1515 | 9879 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203427145 | SIA SMAP | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 039400 | Babītes pag. | 8.73 | 2.94 | 5.78 | 3 |
| 40203427145 | SIA SMAP | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 039400 | Babītes pag. | 2.45 | 0.59 | 1.85 | 2 |
| 40203427145 | SIA SMAP | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203427145 | SIA SMAP | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bebru iela 17 - 3, Brīvkalni, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 46 913 EUR, un zaudējumi bija 3 756 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,90, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 470.98 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 421.52 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 730 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 940 EUR un VSAOI 5 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026