SIA "INOVAT" (reģ. Nr. 40203428494) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 495 905 EUR, peļņa 41 189 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektrisku mājsaimniecības ierīču vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203428494 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40203428494 |
| Juridiskā adrese | Kokles iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 495 905 EUR | 41 189 EUR | 273 940 EUR | 5 |
| 2024 | 427 055 EUR | 58 388 EUR | 170 412 EUR | 3 |
| 2023 | 278 438 EUR | 28 295 EUR | 59 867 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 39.52 | 3.35 | 6.29 | 8 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 41.53 | 2.79 | 5.02 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 11.41 | 1.68 | 3.39 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 27.11 | 2.45 | 4.78 | 5 |
| 2024 | 81.17 | 5.06 | 9.03 | 3 |
| 2023 | 55.79 | 3.24 | 5.40 | 2 |
| 2022 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 768.80 | ~ 652.87 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 701.23 | ~ 607.81 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 552.46 | ~ 494.45 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 934.78 | ~ 753.34 |
| 2024 | 735.80 | ~ 608.69 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.03 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 735.80 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 735.80 * 0.105 = 77.26 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 409.31 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (735.80 - 77.26 - 409.31) * 0.2 ≈ 49.85 EUR
4. Neto alga: 735.80 - 77.26 - 49.85 = ~ 608.69 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 495 905 EUR | 427 055 EUR | 278 438 EUR |
| Bruto peļņa | 93 345 EUR | 131 686 EUR | 70 967 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 41 200 EUR | 62 301 EUR | 28 602 EUR |
| UIN nodoklis | 11 EUR | 3 913 EUR | 307 EUR |
| Tīrā peļņa | 41 189 EUR | 58 388 EUR | 28 295 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 273 940 EUR | 170 412 EUR | 59 867 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 230 556 EUR | 155 001 EUR | 57 125 EUR |
| Pašu kapitāls | 115 472 EUR | 74 283 EUR | 31 095 EUR |
| Īstermiņa saistības | 127 995 EUR | 77 496 EUR | 28 772 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 30 473 EUR | 18 633 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-05-14 – 2026-06-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,80 | 2,00 | 1,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,25 | 1,56 | 1,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,31 % | 13,67 % | 10,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,04 % | 34,26 % | 47,26 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
35,67 % | 78,60 % | 91,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,37 | 1,29 | 0,93 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
20,78 | 567,37 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,81 | 2,51 | 4,65 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
29,66 % | 67,17 % | 91,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,23 | 4,66 | 7,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "INOVAT" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "Samsung Electronics Baltics" SIA | 483 658 521 | 10 075 086 | 2,1 % | 38 | 12 727 856 | 9 199 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "PROKS" | 105 504 413 | 1 783 679 | 1,7 % | 49 | 2 153 151 | 3 009 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LG ELECTRONICS LATVIA" | 94 226 716 | 2 032 364 | 2,2 % | 32 | 2 944 585 | 4 398 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ATTA-1" | 67 969 574 | 11 157 657 | 16,4 % | 47 | 1 446 161 | 1 998 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PHILIPS BALTIC" | 22 736 915 | 482 538 | 2,1 % | 17 | 1 337 466 | 4 293 (2026 Q3) |
| 6 | Miele SIA | 17 438 297 | 689 240 | 4,0 % | 30 | 581 277 | 2 819 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Schneider Electric Latvija" | 15 080 111 | 291 894 | 1,9 % | 45 | 335 114 | 3 832 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ELECTROLUX LATVIA LTD" | 14 881 654 | 178 374 | 1,2 % | 16 | 930 103 | 3 939 (2026 Q3) |
| 9 | "Karcher" SIA | 9 763 436 | 131 878 | 1,4 % | 42 | 232 463 | 2 512 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LASD LV" | 9 513 068 | 314 552 | 3,3 % | 58 | 164 018 | 871 (2026 Q3) |
| 45 | SIA "INOVAT" (šis uzņēmums) | 495 905 | 41 189 | 8,3 % | 8 | 61 988 | 769 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203428494 | LV37ZZZ40203428494 | SIA "INOVAT" | SIA | INOVAT | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-09-22 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Kokles iela 4 | 2167 | 103764227 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11746418 | 40203428494 | 2022-09-15 | 2022-09-22 16:41:52 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203428494 | 2026-06-25 | 1000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203428494 | 2026-04-23 | 1902.02 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 72ea3c77 |
| 40203428494 | 2025-12-11 | 199.4 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 72ea3c77 |
| 40203428494 | 2025-08-14 | 7000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
| 40203428494 | 2025-06-26 | 9969 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7f1b2384 |
| 40203428494 | 2025-01-14 | 9999 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
| 40203428494 | 2024-10-24 | 8678.88 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 72ea3c77 |
| 40203428494 | 2024-05-14 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 18f26b87 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92870806 | 40203428494 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-09-22 | 2022-09-22 16:44:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1967085 | 34153246 | 40203428494 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-08 19:00:09.313 |
| 1847336 | 33305054 | 40203428494 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-09-22 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-11 03:01:05.511 |
| 2254219 | 35398481 | 40203428494 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-22 17:00:33.428 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1847336 | 33305054 | 278438 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 207471 | 70967 | 5472 | 36333 | 758 | 1318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28602 | 307 | 28295 | NULL | 0 | 28295 |
| 1967085 | 34153246 | 427055 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 295369 | 131686 | 21152 | 50139 | 2829 | 1235 | 0 | 0 | 422 | 0 | 110 | NULL | NULL | 62301 | 3913 | 58388 | NULL | 0 | 58388 |
| 2254219 | 35398481 | 495905 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 402560 | 93345 | 14950 | 12263 | 2795 | 25811 | 0 | 0 | 167 | 0 | 2083 | NULL | NULL | 41200 | 11 | 41189 | NULL | 0 | 41189 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1847336 | 33305054 | 45688 | 0 | 1092 | 10345 | 57125 | 0 | 2742 | 0 | 2742 | 59867 | NULL | 28772 | 0 | 0 | 31095 | 59867 |
| 1967085 | 34153246 | 119739 | 0 | 1181 | 34081 | 155001 | 0 | 15411 | 0 | 15411 | 170412 | NULL | 77496 | 18633 | 0 | 74283 | 170412 |
| 2254219 | 35398481 | 72562 | 0 | 87438 | 70556 | 230556 | 0 | 25172 | 18212 | 43384 | 273940 | NULL | 127995 | 30473 | 0 | 115472 | 273940 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203428494 | SIA "INOVAT" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4643 | 039200 | Mārupe | 81.17 | 5.06 | 9.03 | 3 |
| 40203428494 | SIA "INOVAT" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4652 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 55.79 | 3.24 | 5.40 | 2 |
| 40203428494 | SIA "INOVAT" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4652 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203428494 | SIA "INOVAT" | ir | 10.10.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203428494 | SIA "INOVAT" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kokles iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 495 905 EUR, un peļņa bija 41 189 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 735.80 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 608.69 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 81 170 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 060 EUR un VSAOI 9 030 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektrisku mājsaimniecības ierīču vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Elektrisku mājsaimniecības ierīču vairumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026