SIA "ANDRA 17" (reģ. Nr. 40203429803) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 577 EUR, peļņa 7 872 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203429803 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ40203429803 |
| Juridiskā adrese | Uzvaras iela 1C, Ķegums, Ogres nov., LV-5020 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 577 EUR | 7 872 EUR | 74 070 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -4 215 EUR | 61 720 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -2 948 EUR | 61 883 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.07 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.52 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 577 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 10 469 EUR | -2 027 EUR | -2 736 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 922 EUR | -4 165 EUR | -2 898 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 872 EUR | -4 215 EUR | -2 948 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 74 070 EUR | 61 720 EUR | 61 883 EUR | 2 700 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 064 EUR | 2 714 EUR | 2 877 EUR | 2 700 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 769 EUR | -4 363 EUR | -148 EUR | 2 700 EUR |
| Īstermiņa saistības | 70 301 EUR | 66 083 EUR | 62 031 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,04 | 0,05 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,04 | 0,05 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
54,00 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,63 % | -6,83 % | -4,76 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
208,86 % | 96,61 % | 1 991,89 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
18,65 | -15,15 | -419,13 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,14 | -0,96 | -24,20 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
277,16 % | 46,67 % | 1 880,41 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,17 | -0,93 | -0,83 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ANDRA 17" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HAGBERG" | 36 412 166 | 3 227 448 | 8,9 % | 1 090 | 33 406 | 1 038 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Alpex" | 12 933 363 | 505 978 | 3,9 % | 150 | 86 222 | 1 830 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums" | 8 458 072 | 2 198 | 0,0 % | 442 | 19 136 | 1 026 (2026 Q2) |
| 4 | JUMIS HB SIA | 7 573 984 | 44 208 | 0,6 % | 198 | 38 252 | 1 142 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "BCS" | 5 803 737 | 377 987 | 6,5 % | 168 | 34 546 | 1 009 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "VILKME" | 4 418 841 | 167 382 | 3,8 % | 86 | 51 382 | 1 393 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Cander Serviss" | 3 638 189 | 42 128 | 1,2 % | 100 | 36 382 | 1 103 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Rēzeknes novada komunālserviss" | 2 828 661 | 206 172 | 7,3 % | 56 | 50 512 | 1 223 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "DOBELES NAMSAIMNIEKS" | 2 533 381 | 32 032 | 1,3 % | 52 | 48 719 | 1 220 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Tehhe" | 2 319 916 | 277 121 | 11,9 % | 64 | 36 249 | 1 094 (2026 Q2) |
| 301 | SIA "ANDRA 17" (šis uzņēmums) | 14 577 | 7 872 | 54,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429803 | LV02ZZZ40203429803 | SIA "ANDRA 17" | SIA | ANDRA 17 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-09-28 | NULL | Ogres nov., Ķegums, Uzvaras iela 1C | 5020 | 101378522 | 100016688 | 100003495 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11755702 | 40203429803 | 2022-09-14 | 2022-09-28 11:43:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919955 | 40203429803 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-21 | 2023-12-21 11:08:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1896808 | 33492663 | 40203429803 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-29 04:09:58.456 |
| 2040108 | 34459996 | 40203429803 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-09-28 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-29 19:01:26.426 |
| 2064917 | 34526452 | 40203429803 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:01:00.223 |
| 2288385 | 35444456 | 40203429803 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-28 20:02:48.355 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1896808 | 33492663 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2736 | -2736 | 0 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 115 | NULL | NULL | -2898 | 50 | -2948 | NULL | 0 | -2948 |
| 2040108 | 34459996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2064917 | 34526452 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2027 | -2027 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2129 | NULL | NULL | -4165 | 50 | -4215 | NULL | 0 | -4215 |
| 2288385 | 35444456 | 14577 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4108 | 10469 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2524 | NULL | NULL | 7922 | 50 | 7872 | NULL | 0 | 7872 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1896808 | 33492663 | 2877 | 0 | 0 | 0 | 2877 | 0 | 59006 | 0 | 59006 | 61883 | NULL | 62031 | 0 | 0 | -148 | 61883 |
| 2040108 | 34459996 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2700 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2700 | 2700 |
| 2064917 | 34526452 | 2714 | 0 | 0 | 0 | 2714 | 0 | 59006 | 0 | 59006 | 61720 | NULL | 66083 | 0 | 0 | -4363 | 61720 |
| 2288385 | 35444456 | 15049 | 0 | 15 | 0 | 15064 | 0 | 59006 | 0 | 59006 | 74070 | NULL | 70301 | 0 | 0 | 3769 | 74070 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429803 | SIA "ANDRA 17" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8110 | 040210 | Ķegums | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203429803 | SIA "ANDRA 17" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8110 | 040210 | Ķegums | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203429803 | SIA "ANDRA 17" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8110 | 040210 | Ķegums | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429803 | SIA "ANDRA 17" | ir | 17.09.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203429803 | SIA "ANDRA 17" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Uzvaras iela 1C, Ķegums, Ogres nov., LV-5020.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 577 EUR, un peļņa bija 7 872 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,17, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026