PS "EM&SE Syncons" (reģ. Nr. 40203429979) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-09-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 066 128 EUR, peļņa 1 299 029 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Elektroinstalācijas ierīkošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203429979 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-09-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203429979 |
| Juridiskā adrese | "Jaunbrīdagi 1", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 066 128 EUR | 1 299 029 EUR | 6 008 224 EUR | 0 |
| 2024 | 51 269 097 EUR | 1 206 429 EUR | 25 616 955 EUR | 0 |
| 2023 | 9 494 757 EUR | 2 795 EUR | 483 439 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.11 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -2.87 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.29 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -4.59 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.60 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 066 128 EUR | 51 269 097 EUR | 9 494 757 EUR |
| Bruto peļņa | 1 314 492 EUR | 1 239 630 EUR | 8 754 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 299 079 EUR | 1 206 479 EUR | 2 795 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 299 029 EUR | 1 206 429 EUR | 2 795 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 008 224 EUR | 25 616 955 EUR | 483 439 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 008 224 EUR | 25 172 836 EUR | 483 439 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 230 741 EUR | 1 931 712 EUR | 2 795 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 777 483 EUR | 23 516 832 EUR | 480 644 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 168 411 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,16 | 1,07 | 1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,16 | 1,07 | 1,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,65 % | 2,35 % | 0,03 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,62 % | 4,71 % | 0,58 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
40,21 % | 62,45 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,86 | 12,26 | 171,97 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,17 | 2,00 | 19,64 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
40,21 % | 57,45 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,15 | 2,29 | 19,63 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "EM&SE Syncons" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "EM&SE Syncons" PS (šis uzņēmums) | 49 066 128 | 1 299 029 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "KVĒLE" | 20 788 663 | 3 439 579 | 16,5 % | 135 | 153 990 | 1 913 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "BELAM-RĪGA" | 18 351 222 | 769 466 | 4,2 % | 153 | 119 943 | 1 890 (2026 Q2) |
| 4 | Smartecon SIA | 16 365 223 | -299 423 | -1,8 % | 6 | 2 727 537 | 6 747 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Eltex" | 10 492 906 | 191 566 | 1,8 % | 27 | 388 626 | 722 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "DALAGRO" | 7 741 705 | 97 836 | 1,3 % | 125 | 61 934 | 1 415 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "ELSET" | 6 999 161 | 375 202 | 5,4 % | 86 | 81 386 | 2 231 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "V.P Electrical Systems" | 6 674 897 | 1 439 343 | 21,6 % | 1 | 6 674 897 | *** |
| 9 | SIA "Nākotnes Saule" | 6 613 410 | 925 037 | 14,0 % | 7 | 944 773 | 1 488 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Kesto" | 6 498 695 | 895 409 | 13,8 % | 32 | 203 084 | 1 245 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429979 | LV03ZZZ40203429979 | "EM&SE Syncons" PS | NULL | EM&SE Syncons | PS | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2022-09-28 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Jaunbrīdagi 1" | 2167 | 105666497 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1797088 | 33122943 | 40203429979 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-09-28 | 2023-09-30 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-27 20:08:40.319 |
| 1952029 | 34031581 | 40203429979 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-10-01 | 2024-09-30 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-22 19:01:16.323 |
| 2205732 | 35304117 | 40203429979 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-10-01 | 2025-09-30 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-24 17:04:38.088 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1797088 | 33122943 | 9494757 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9486003 | 8754 | 0 | 5850 | 0 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2795 | 0 | 2795 | NULL | 0 | 2795 |
| 1952029 | 34031581 | 51269097 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50029467 | 1239630 | 0 | 32989 | 0 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1206479 | 50 | 1206429 | NULL | 0 | 1206429 |
| 2205732 | 35304117 | 49066128 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47751636 | 1314492 | 0 | 14976 | 472363 | 472800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1299079 | 50 | 1299029 | NULL | 0 | 1299029 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1797088 | 33122943 | 8207 | 0 | 475232 | 0 | 483439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 483439 | NULL | 480644 | 0 | 0 | 2795 | 483439 |
| 1952029 | 34031581 | 1122181 | 0 | 24050655 | 0 | 25172836 | 444119 | 0 | 0 | 444119 | 25616955 | NULL | 23516832 | 168411 | 0 | 1931712 | 25616955 |
| 2205732 | 35304117 | 3421248 | 0 | 2586976 | 0 | 6008224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6008224 | NULL | 2777483 | 0 | 0 | 3230741 | 6008224 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1797088 | 33122943 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2795 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 8207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8207 | 0 | 8207 |
| 1952029 | 34031581 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1206479 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 1113974 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1113974 | 8207 | 1122181 |
| 2205732 | 35304117 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1299079 | 0 | 2299067 | 0 | 0 | NULL | 2299067 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2299067 | 1122181 | 3421248 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429979 | "EM&SE Syncons" PS | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4321 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -4.59 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203429979 | "EM&SE Syncons" PS | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4321 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -0.60 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203429979 | "EM&SE Syncons" PS | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4321 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203429979 | "EM&SE Syncons" PS | ir | 04.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203429979 | "EM&SE Syncons" PS | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jaunbrīdagi 1", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 066 128 EUR, un peļņa bija 1 299 029 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,16.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,15, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroinstalācijas ierīkošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026