SIA "GK ARA" (reģ. Nr. 40203433832) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-10-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 593 EUR, zaudējumi 4 191 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203433832 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-10-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ40203433832 |
| Juridiskā adrese | "Mazdrusti", Neretas pag., Aizkraukles nov., LV-5118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 593 EUR | -4 191 EUR | 5 988 EUR | 1 |
| 2024 | 67 261 EUR | -6 601 EUR | 13 595 EUR | 1 |
| 2023 | 72 713 EUR | -6 703 EUR | 7 633 EUR | 2 |
| 2022 | 14 982 EUR | 3 017 EUR | 4 822 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -1.01 | 2.87 | 4.82 | 1 |
| 2023 | 3.71 | 3.02 | 6.19 | 2 |
| 2022 | 0.52 | 0.18 | 0.34 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 593 EUR | 67 261 EUR | 72 713 EUR | 14 982 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 15 287 EUR | 23 989 EUR | 3 725 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 948 EUR | -6 281 EUR | -6 639 EUR | 3 017 EUR |
| UIN nodoklis | 243 EUR | 320 EUR | 64 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 191 EUR | -6 601 EUR | -6 703 EUR | 3 017 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 988 EUR | 13 595 EUR | 7 633 EUR | 4 822 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 547 EUR | 10 463 EUR | 7 633 EUR | 4 822 EUR |
| Pašu kapitāls | 37 EUR | -5 742 EUR | -3 682 EUR | 3 021 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 951 EUR | 19 337 EUR | 8 457 EUR | 1 727 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 2 858 EUR | 74 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,09 | 0,54 | 0,90 | 2,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,09 | 0,54 | 0,90 | 2,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-36,15 % | -9,81 % | -9,22 % | 20,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-69,99 % | -48,55 % | -87,82 % | 62,57 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-11 327,03 % | 114,96 % | 182,05 % | 99,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
160,84 | -3,37 | -3,07 | 0,60 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -29,45 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,94 | 4,95 | 9,53 | 3,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-10 670,27 % | 109,39 % | 779,25 % | 97,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,76 | 2,55 | 6,27 | 6,74 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GK ARA" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 941 | SIA GK ARA (šis uzņēmums) | 11 593 | -4 191 | -36,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203433832 | LV53ZZZ40203433832 | SIA GK ARA | SIA | GK ARA | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-10-14 | NULL | Aizkraukles nov., Neretas pag., "Mazdrusti" | 5118 | 104716663 | 100016630 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11791064 | 40203433832 | 2022-09-30 | 2022-10-14 13:34:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92873717 | 40203433832 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4 | EUR | 2022-10-14 | 2022-10-14 13:23:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758325 | 32540834 | 40203433832 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-10-14 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:12:22.29 |
| 1880886 | 33444155 | 40203433832 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-20 21:04:47.574 |
| 2057291 | 34508690 | 40203433832 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 22:02:49.286 |
| 2226427 | 35346543 | 40203433832 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-08 17:04:54.388 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758325 | 32540834 | 14982 | 0 | 0 | 0 | 7657 | 3725 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 583 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3017 | 0 | 3017 | NULL | 0 | 3017 |
| 1880886 | 33444155 | 72713 | 0 | 0 | 0 | 42708 | 23989 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 218 | NULL | NULL | -6639 | 64 | -6703 | NULL | 0 | -6703 |
| 2057291 | 34508690 | 67261 | 0 | 0 | 1896 | 59099 | 15287 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1052 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6281 | 320 | -6601 | NULL | 0 | -6601 |
| 2226427 | 35346543 | 11593 | 0 | 0 | 259 | 15800 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3948 | 243 | -4191 | NULL | 0 | -4191 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758325 | 32540834 | 2130 | 0 | 2692 | 0 | 4822 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4822 | NULL | 1727 | 74 | 0 | 3021 | 4822 |
| 1880886 | 33444155 | 2130 | 0 | 5503 | 0 | 7633 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7633 | NULL | 8457 | 2858 | 0 | -3682 | 7633 |
| 2057291 | 34508690 | 10006 | 0 | 457 | 0 | 10463 | 0 | 3132 | 0 | 3132 | 13595 | NULL | 19337 | 0 | 0 | -5742 | 13595 |
| 2226427 | 35346543 | 423 | 0 | 124 | 0 | 547 | 0 | 5441 | 0 | 5441 | 5988 | NULL | 5951 | 0 | 0 | 37 | 5988 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91385740 | 40203433832 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību, kā arī aizliegums veikt darbības, kas samazina personai piederošo daļu vērtību, un aizliegums reģistrēt komercķīlas. | 2026-02-09 | 01159/037/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203433832 | SIA GK ARA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 020490 | Neretas pag. | -1.01 | 2.87 | 4.82 | 1 |
| 40203433832 | SIA GK ARA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 020490 | Neretas pag. | 3.71 | 3.02 | 6.19 | 2 |
| 40203433832 | SIA GK ARA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 020490 | Neretas pag. | 0.52 | 0.18 | 0.34 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203433832 | SIA GK ARA | ir | 23.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203433832 | SIA GK ARA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mazdrusti", Neretas pag., Aizkraukles nov., LV-5118.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 593 EUR, un zaudējumi bija 4 191 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,09.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,76, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026