SIA "LG management" (reģ. Nr. 40203434185) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-10-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 826 439 EUR, peļņa 798 447 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 19,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas uzkrāšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203434185 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-10-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ40203434185 |
| Juridiskā adrese | Uzvaras prospekts 1C, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 826 439 EUR | 798 447 EUR | 2 679 915 EUR | 3 |
| 2024 | 245 611 EUR | 120 828 EUR | 1 781 657 EUR | 3 |
| 2023 | 369 413 EUR | 1 725 236 EUR | 1 786 254 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.94 | 1.05 | 1.57 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 26.44 | 1.50 | 2.23 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 25.45 | 1.59 | 2.37 | 3 |
| 2024 | 29.29 | 3.66 | 6.06 | 3 |
| 2023 | 73.79 | 4.37 | 7.04 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 511.72 | ~ 457.99 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 726.83 | ~ 624.88 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 772.47 | ~ 645.11 |
| 2024 | 493.79 | ~ 441.94 |
| 2023 | 573.64 | ~ 505.06 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.06 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 493.79 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 493.79 * 0.105 = 51.85 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (493.79 - 51.85 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 493.79 - 51.85 - 0.00 = ~ 441.94 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 826 439 EUR | 245 611 EUR | 369 413 EUR |
| Bruto peļņa | 789 556 EUR | 149 281 EUR | 302 698 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 798 447 EUR | 139 578 EUR | 1 727 936 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 18 750 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 798 447 EUR | 120 828 EUR | 1 725 236 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 679 915 EUR | 1 781 657 EUR | 1 786 254 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 046 992 EUR | 1 327 196 EUR | 1 681 686 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 572 312 EUR | 1 773 865 EUR | 1 728 036 EUR |
| Īstermiņa saistības | 107 603 EUR | 7 792 EUR | 58 218 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
19,02 | 170,33 | 28,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
19,02 | 170,33 | 28,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
96,61 % | 49,19 % | 467,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
29,79 % | 6,78 % | 96,58 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
31,04 % | 6,81 % | 99,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,00 | 0,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3 533,95 | 681,87 | 2 274,60 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,31 | 0,14 | 0,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
31,05 % | 7,88 % | 100,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,61 | 97,37 | 17,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LG management" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA LG management (šis uzņēmums) | 826 439 | 798 447 | 96,6 % | 3 | 275 480 | 512 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Bohner" | 4 293 | -152 378 | -3 549,5 % | 2 | 2 147 | *** |
| 3 | SIA "VR Finance group" | 0 | -50 | — | 0 | — | — |
| 4 | SIA "ProMC 10" | 0 | -776 | — | 0 | — | — |
| 5 | Baltic Energy Storage, SIA | 0 | -7 024 | — | 0 | — | — |
| 6 | RePowerGrid SIA | 0 | -34 854 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203434185 | LV28ZZZ40203434185 | SIA LG management | SIA | LG management | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-10-17 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Uzvaras prospekts 1C | 2128 | 105006277 | 100016470 | 100003550 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11795015 | 40203434185 | 2022-10-02 | 2022-10-17 16:48:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92925905 | 40203434185 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-03-20 | 2024-03-20 14:10:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902574 | 33509386 | 40203434185 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-10-17 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-30 21:07:37.39 |
| 1974078 | 34203107 | 40203434185 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-26 21:02:35.622 |
| 2334977 | 35498416 | 40203434185 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-06-02 21:02:58.07 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902574 | 33509386 | 369413 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66715 | 302698 | 0 | 7332 | 1430200 | 402 | 0 | 0 | 3532 | 0 | 760 | NULL | NULL | 1727936 | 0 | 1727936 | NULL | 0 | 1725236 |
| 1974078 | 34203107 | 245611 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96330 | 149281 | 0 | 11177 | 89 | 6690 | 0 | 0 | 8280 | 0 | 205 | NULL | NULL | 139578 | 18750 | 120828 | NULL | 0 | 120828 |
| 2334977 | 35498416 | 826439 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36883 | 789556 | 94680 | 49603 | 147217 | 0 | 0 | 0 | 6183 | 0 | 226 | NULL | NULL | 798447 | 0 | 798447 | NULL | 0 | 798447 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902574 | 33509386 | 21584 | 0 | 1660102 | 0 | 1681686 | 33075 | 71493 | 0 | 104568 | 1786254 | NULL | 58218 | 0 | 0 | 1728036 | 1786254 |
| 1974078 | 34203107 | 899835 | 0 | 427361 | 0 | 1327196 | 225898 | 228563 | 0 | 454461 | 1781657 | NULL | 7792 | 0 | 0 | 1773865 | 1781657 |
| 2334977 | 35498416 | 300661 | 0 | 1746313 | 18 | 2046992 | 148626 | 484297 | 0 | 632923 | 2679915 | NULL | 107603 | 0 | 0 | 2572312 | 2679915 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203434185 | SIA LG management | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3516 | 034210 | Baloži | 29.29 | 3.66 | 6.06 | 3 |
| 40203434185 | SIA LG management | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 034210 | Baloži | 73.79 | 4.37 | 7.04 | 3 |
| 40203434185 | SIA LG management | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 034210 | Baloži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203434185 | SIA LG management | ir | 23.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203434185 | SIA LG management | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92889997 | NULL | 40203580058 | LEGAL_ENTITY | SIA LG management | NULL | NULL | 40203434185 | 420 | 1 | EUR | 2024-12-20 | 2025-01-06 | 2025-01-06 16:19:55 |
| 92900734 | NULL | 40203596792 | LEGAL_ENTITY | SIA LG management | NULL | NULL | 40203434185 | 840 | 1 | EUR | 2025-02-05 | 2025-02-27 | 2025-02-27 09:53:53 |
| 92910860 | NULL | 40203548608 | LEGAL_ENTITY | SIA LG management | NULL | NULL | 40203434185 | 158333 | 1 | EUR | 2025-04-28 | 2025-04-29 | 2025-04-29 09:59:13 |
| 92911028 | NULL | 40203578509 | LEGAL_ENTITY | SIA LG management | NULL | NULL | 40203434185 | 166667 | 1 | EUR | 2025-04-28 | 2025-04-29 | 2025-04-29 14:56:49 |
| 92934502 | NULL | 50203458791 | LEGAL_ENTITY | SIA LG management | NULL | NULL | 40203434185 | 32809939 | 0.01 | EUR | 2025-09-19 | 2025-09-29 | 2025-09-29 17:34:35 |
Juridiskā adrese ir Uzvaras prospekts 1C, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 826 439 EUR, un peļņa bija 798 447 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 19,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 19,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 493.79 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 441.94 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 29 290 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 660 EUR un VSAOI 6 060 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas uzkrāšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026