SIA "Emsco" (reģ. Nr. 40203437904) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-11-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 499 220 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Centrālo biroju darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203437904 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-11-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV10ZZZ40203437904 |
| Juridiskā adrese | Jaunmoku iela 34, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 499 220 EUR | 17 429 152 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -3 814 EUR | 17 421 746 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -18 717 EUR | 17 425 560 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 499 270 EUR | -3 764 EUR | -18 667 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 499 220 EUR | -3 814 EUR | -18 717 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 429 152 EUR | 17 421 746 EUR | 17 425 560 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 155 EUR | 749 EUR | 4 563 EUR |
| Pašu kapitāls | 479 489 EUR | -19 731 EUR | -15 917 EUR |
| Īstermiņa saistības | 16 949 663 EUR | 17 441 477 EUR | 2 455 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 17 439 022 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 1,86 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 1,86 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,86 % | -0,02 % | -0,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
104,12 % | 19,33 % | 117,59 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
35,35 | -883,96 | -1 095,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
104,13 % | 19,08 % | -0,11 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,57 | -0,72 | 0,00 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Emsco" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "MEGO" | 198 228 245 | 470 533 | 0,2 % | 3 | 66 076 082 | 65 (2026 Q2) |
| 2 | SIA Liplat Holding | 177 843 651 | 3 462 550 | 1,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "RIMI BALTIC" | 32 377 862 | 1 131 914 | 3,5 % | 333 | 97 231 | 4 100 (2026 Q2) |
| 4 | AS "SAKRET HOLDINGS" | 28 024 248 | 1 974 717 | 7,0 % | 14 | 2 001 732 | 4 549 (2026 Q2) |
| 5 | AS Agrova Baltics | 24 314 436 | 5 180 101 | 21,3 % | 20 | 1 215 722 | 3 407 (2026 Q2) |
| 6 | AS "Sun Finance Group" | 17 243 989 | -301 701 | -1,7 % | 206 | 83 709 | 4 138 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Gemaga Group" | 16 870 815 | 547 062 | 3,2 % | 3 | 5 623 605 | 896 (2026 Q2) |
| 8 | AS KRASO GROUP | 16 263 734 | 475 971 | 2,9 % | 1 | 16 263 734 | *** |
| 9 | AS "Hanzas maiznīca" | 13 887 126 | -1 955 859 | -14,1 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "AMBER BEVERAGE GROUP" | 9 848 617 | 946 680 | 9,6 % | 28 | 351 736 | 3 645 (2026 Q2) |
| 123 | SIA Emsco (šis uzņēmums) | 0 | 499 220 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203437904 | LV10ZZZ40203437904 | SIA Emsco | SIA | Emsco | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-11-01 | NULL | Rīga, Jaunmoku iela 34 | 1046 | 105665872 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11827279 | 40203437904 | 2022-10-21 | 2022-11-01 12:21:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92875951 | 40203437904 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-11-01 | 2022-11-01 12:18:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1940597 | 33748875 | 40203437904 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-11-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-08-30 19:00:43.187 |
| 2068779 | 34536987 | 40203437904 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-09 19:00:38.457 |
| 2337683 | 35502098 | 40203437904 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-03 17:01:56.408 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1940597 | 33748875 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 18667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18667 | 50 | -18717 | NULL | 0 | -18717 |
| 2068779 | 34536987 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 3764 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3764 | 50 | -3814 | NULL | 0 | -3814 |
| 2337683 | 35502098 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 730 | 0 | 0 | 500000 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 499270 | 50 | 499220 | NULL | 0 | 499220 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1940597 | 33748875 | 4563 | 0 | 0 | 0 | 4563 | 17420997 | 0 | 0 | 17420997 | 17425560 | NULL | 2455 | 17439022 | 0 | -15917 | 17425560 |
| 2068779 | 34536987 | 749 | 0 | 0 | 0 | 749 | 17420997 | 0 | 0 | 17420997 | 17421746 | NULL | 17441477 | 0 | 0 | -19731 | 17421746 |
| 2337683 | 35502098 | 8155 | 0 | 0 | 0 | 8155 | 17420997 | 0 | 0 | 17420997 | 17429152 | NULL | 16949663 | 0 | 0 | 479489 | 17429152 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203437904 | SIA Emsco | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7010 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203437904 | SIA Emsco | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7010 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203437904 | SIA Emsco | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7010 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203437904 | SIA Emsco | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunmoku iela 34, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 499 220 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,57, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Centrālo biroju darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026