SIA "EML" (reģ. Nr. 40203440232) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-11-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 39 874 EUR, peļņa 8 381 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētas apdrošināšanas un pensiju finansēšanas palīgdarbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203440232 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-11-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV10ZZZ40203440232 |
| Juridiskā adrese | "Spuri", Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3028 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 874 EUR | 8 381 EUR | 38 612 EUR | 1 |
| 2024 | 49 260 EUR | 14 790 EUR | 30 411 EUR | 3 |
| 2023 | 27 160 EUR | 9 977 EUR | 14 066 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.58 | 0.48 | 1.1 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.16 | 1.02 | 2.14 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.18 | 1.04 | 2.14 | 1 |
| 2024 | 11.37 | 3.01 | 8.35 | 3 |
| 2023 | 1.97 | 0.30 | 1.68 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 680.39 | ~ 573.28 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (8.35 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 680.39 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 680.39 * 0.105 = 71.44 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 430.62 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (680.39 - 71.44 - 430.62) * 0.2 ≈ 35.67 EUR
4. Neto alga: 680.39 - 71.44 - 35.67 = ~ 573.28 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 39 874 EUR | 49 260 EUR | 27 160 EUR |
| Bruto peļņa | 8 334 EUR | 14 847 EUR | 17 398 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 381 EUR | 14 790 EUR | 29 977 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 381 EUR | 14 790 EUR | 9 977 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 38 612 EUR | 30 411 EUR | 14 066 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 019 EUR | 5 611 EUR | 14 066 EUR |
| Pašu kapitāls | 35 948 EUR | 27 567 EUR | 12 777 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 586 EUR | 2 746 EUR | 1 289 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,10 | 2,04 | 10,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,10 | 2,04 | 10,91 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,02 % | 30,02 % | 36,73 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,71 % | 48,63 % | 70,93 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,31 % | 53,65 % | 78,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,10 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,03 | 1,62 | 1,93 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,26 % | 53,46 % | 234,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,43 | 8,18 | 14,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EML" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "MONTEA INSURANCE BROKERS" | 448 368 | 15 634 | 3,5 % | 8 | 56 046 | 2 397 (2026 Q2) |
| 2 | EML SIA (šis uzņēmums) | 39 874 | 8 381 | 21,0 % | 1 | 39 874 | *** |
| 3 | SIA "VERITVANIA CAPITAL" | 31 318 | 22 982 | 73,4 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "AZ Brokers" | 30 845 | -678 | -2,2 % | 1 | 30 845 | *** |
| 5 | SIA "LIDILAUMA" | 20 362 | 34 | 0,2 % | 1 | 20 362 | — |
| 6 | SIA "Latvijas Pensiju Eksperts" | 18 960 | -2 149 | -11,3 % | 1 | 18 960 | *** |
| 7 | SIA "Smile Assistance MC" | 17 420 | 5 230 | 30,0 % | 1 | 17 420 | *** |
| 8 | Dive Assist Group SIA | 8 700 | -2 402 | -27,6 % | 1 | 8 700 | *** |
| 9 | SIA "OLKAN" | 5 966 | -13 172 | -220,8 % | 1 | 5 966 | *** |
| 10 | Luminor Latvijas atklātais pensiju fonds AS | 0 | 0 | — | 11 | — | 719 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203440232 | LV10ZZZ40203440232 | EML SIA | NULL | EML | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-11-10 | NULL | Jelgavas nov., Svētes pag., "Spuri" | 3028 | 102713907 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11847599 | 40203440232 | 2022-11-06 | 2022-11-10 09:41:26 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919435 | 40203440232 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-15 | 2023-12-15 09:32:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1796600 | 33121938 | 40203440232 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-11-10 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-27 19:01:34.465 |
| 1961409 | 34109356 | 40203440232 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-02-20 19:02:48.127 |
| 2097151 | 35017018 | 40203440232 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-01-15 19:01:17.324 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1796600 | 33121938 | 27160 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9762 | 17398 | 7421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20000 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29977 | 0 | 29977 | NULL | 20000 | 9977 |
| 1961409 | 34109356 | 49260 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34413 | 14847 | 0 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14790 | 0 | 14790 | NULL | 0 | 14790 |
| 2097151 | 35017018 | 39874 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31540 | 8334 | 0 | 105 | 0 | 0 | 0 | 152 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8381 | 0 | 8381 | NULL | 0 | 8381 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1796600 | 33121938 | 14066 | 0 | 0 | 0 | 14066 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14066 | NULL | 1289 | 0 | 0 | 12777 | 14066 |
| 1961409 | 34109356 | 1691 | 0 | 3920 | 0 | 5611 | 24800 | 0 | 0 | 24800 | 30411 | NULL | 2746 | 0 | 98 | 27567 | 30411 |
| 2097151 | 35017018 | 8019 | 0 | 0 | 0 | 8019 | 30593 | 0 | 0 | 30593 | 38612 | NULL | 2586 | 0 | 78 | 35948 | 38612 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203440232 | EML SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6629 | 030510 | Svētes pag. | 11.37 | 3.01 | 8.35 | 3 |
| 40203440232 | EML SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 030510 | Svētes pag. | 1.97 | 0.30 | 1.68 | 1 |
| 40203440232 | EML SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 030510 | Svētes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203440232 | EML SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Spuri", Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3028.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 39 874 EUR, un peļņa bija 8 381 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 680.39 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 573.28 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 010 EUR un VSAOI 8 350 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētas apdrošināšanas un pensiju finansēšanas palīgdarbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026