SIA "Kodansoft" (reģ. Nr. 40203441401) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-11-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 068 993 EUR, peļņa 48 362 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203441401 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-11-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203441401 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 69 - 15, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 068 993 EUR | 48 362 EUR | 168 310 EUR | 1 |
| 2024 | 600 880 EUR | 35 349 EUR | 85 073 EUR | 1 |
| 2023 | 497 097 EUR | 18 289 EUR | 19 361 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.01 | 0.04 | 0.06 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.93 | 0.16 | 0.77 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.88 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 3.80 | 0.63 | 3.14 | 1 |
| 2023 | 2.80 | 0.42 | 2.37 | 2 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 068 993 EUR | 600 880 EUR | 497 097 EUR |
| Bruto peļņa | 98 958 EUR | 39 321 EUR | 21 982 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 48 362 EUR | 35 349 EUR | 18 289 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 48 362 EUR | 35 349 EUR | 18 289 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 168 310 EUR | 85 073 EUR | 19 361 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 168 310 EUR | 85 073 EUR | 19 361 EUR |
| Pašu kapitāls | 104 791 EUR | 56 429 EUR | 18 290 EUR |
| Īstermiņa saistības | 48 828 EUR | 28 644 EUR | 1 071 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,45 | 2,97 | 18,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,45 | 2,97 | 18,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,52 % | 5,88 % | 3,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
28,73 % | 41,55 % | 94,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
46,15 % | 62,64 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,47 | 0,51 | 0,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,35 | 7,06 | 25,68 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
40,48 % | 62,64 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,17 | 10,20 | 37,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kodansoft" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 553 | 154 164 | 2 700 (2026 Q3) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 373 | 104 101 | 3 795 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 46 | 758 399 | 5 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 255 | 110 575 | 4 034 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Estoty" | 27 320 959 | 7 808 513 | 28,6 % | 37 | 738 404 | 2 835 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 540 | 50 068 | 2 677 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 947 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 241 | 98 509 | 3 174 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 35 | 665 796 | 3 799 (2026 Q3) |
| 10 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 117 | 187 516 | 6 322 (2026 Q3) |
| 184 | SIA "Kodansoft" (šis uzņēmums) | 1 068 993 | 48 362 | 4,5 % | 1 | 1 068 993 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203441401 | LV69ZZZ40203441401 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kodansoft" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Kodansoft | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-11-15 | NULL | Daugavpils, Saules iela 69 - 15 | 5401 | 116260332 | 0 | 100003011 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11858807 | 40203441401 | 2022-11-10 | 2022-11-15 16:19:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92932921 | 40203441401 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-07-10 | 2024-07-10 14:49:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924286 | 33563844 | 40203441401 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-11-15 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-05 19:04:16.995 |
| 2339679 | 35512859 | 40203441401 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-07 03:00:12.462 |
| 1980519 | 34242831 | 40203441401 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-09 03:00:19.655 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924286 | 33563844 | 497097 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 475115 | 21982 | 0 | 882 | 156 | 2967 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18289 | 0 | 18289 | NULL | 0 | 18289 |
| 1980519 | 34242831 | 600880 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 561559 | 39321 | 0 | 2316 | 2714 | 4370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35349 | 0 | 35349 | NULL | 0 | 35349 |
| 2339679 | 35512859 | 1068993 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 970035 | 98958 | 29623 | 11541 | 5368 | 14800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 48362 | 0 | 48362 | NULL | 0 | 48362 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924286 | 33563844 | 5139 | 0 | 14222 | 0 | 19361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19361 | NULL | 1071 | 0 | 0 | 18290 | 19361 |
| 1980519 | 34242831 | 33121 | 0 | 51952 | 0 | 85073 | 0 | 0 | 0 | 0 | 85073 | NULL | 28644 | 0 | 0 | 56429 | 85073 |
| 2339679 | 35512859 | 13184 | 0 | 155096 | 30 | 168310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 168310 | NULL | 48828 | 0 | 14691 | 104791 | 168310 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203441401 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kodansoft" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 002000 | Daugavpils | 3.80 | 0.63 | 3.14 | 1 |
| 40203441401 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kodansoft" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 002000 | Daugavpils | 2.80 | 0.42 | 2.37 | 2 |
| 40203441401 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kodansoft" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 002000 | Daugavpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203441401 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kodansoft" | ir | 10.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203441401 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kodansoft" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 69 - 15, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 068 993 EUR, un peļņa bija 48 362 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 630 EUR un VSAOI 3 140 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datorprogrammēšana · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026