SIA "Pilsētas Barber Shop" (reģ. Nr. 40203445210) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 86 739 EUR, peļņa 1 306 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,57 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203445210 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV46ZZZ40203445210 |
| Juridiskā adrese | "Kalmes" - 4, Dursupe, Balgales pag., Talsu nov., LV-3287 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 739 EUR | 1 306 EUR | 13 975 EUR | 3 |
| 2024 | 77 774 EUR | 7 000 EUR | 17 749 EUR | 2 |
| 2023 | 39 708 EUR | -131 EUR | 7 902 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.13 | 0.9 | 3.39 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.97 | 1.38 | 4.88 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.69 | 0.72 | 2.28 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.62 | 1.31 | 3.14 | 3 |
| 2024 | 20.05 | 5.81 | 11.53 | 2 |
| 2023 | 12.20 | 4.21 | 7.98 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 662.95 | ~ 582.29 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 192.92 | ~ 935.66 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 557.35 | ~ 498.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 023.43 | ~ 812.45 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 86 739 EUR | 77 774 EUR | 39 708 EUR |
| Bruto peļņa | 4 562 EUR | 11 140 EUR | 3 522 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 306 EUR | 7 000 EUR | -131 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 306 EUR | 7 000 EUR | -131 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 975 EUR | 17 749 EUR | 7 902 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 807 EUR | 14 722 EUR | 4 150 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 185 EUR | 6 879 EUR | -130 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 590 EUR | 10 870 EUR | 5 802 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 200 EUR | 0 EUR | 2 230 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-10-21 – 2026-07-23 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,57 | 1,35 | 0,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,08 | 1,15 | 0,05 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,51 % | 9,00 % | -0,33 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,35 % | 39,44 % | -1,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,96 % | 101,76 % | 100,77 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,71 | 1,58 | -61,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,21 | 4,38 | 5,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,92 % | 101,76 % | -6,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,94 | 6,35 | 4,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Pilsētas Barber Shop" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 34 | SIA Pilsētas Barber Shop (šis uzņēmums) | 86 739 | 1 306 | 1,5 % | 5 | 17 348 | 663 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203445210 | LV46ZZZ40203445210 | SIA Pilsētas Barber Shop | SIA | Pilsētas Barber Shop | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-02 | NULL | Talsu nov., Balgales pag., Dursupe, "Kalmes" - 4 | 3287 | 117219314 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11891404 | 40203445210 | 2022-11-29 | 2022-12-02 08:18:09 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203445210 | 2026-07-23 | 4800 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 40203445210 | 2026-05-29 | 2144 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Atbalsts pieaugušo izglītībai (SAM 4.3.3.1) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b440899b |
| 40203445210 | 2026-01-21 | 160 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 40203445210 | 2026-01-19 | 2115.68 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Prasmju pilnveide pieaugušajiem (ANM 3.1.2.5.i.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 0ecae701 |
| 40203445210 | 2025-10-21 | 4580 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92945558 | 40203445210 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2025-01-28 | 2025-01-28 15:56:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2032827 | 34432912 | 40203445210 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-25 05:00:57.906 |
| 1897608 | 33496792 | 40203445210 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-02 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-29 19:01:37.939 |
| 2179521 | 35237934 | 40203445210 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:05:43.108 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1897608 | 33496792 | 39708 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36186 | 3522 | 1464 | 1963 | 0 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -131 | 0 | -131 | NULL | 0 | -131 |
| 2032827 | 34432912 | 77774 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66634 | 11140 | 1558 | 1772 | 0 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7000 | 0 | 7000 | NULL | 0 | 7000 |
| 2179521 | 35237934 | 86739 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82177 | 4562 | 581 | 2413 | 0 | 1263 | 0 | 0 | 1001 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1306 | 0 | 1306 | NULL | 0 | 1306 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1897608 | 33496792 | 183 | 0 | 114 | 3853 | 4150 | 0 | 3752 | 0 | 3752 | 7902 | NULL | 5802 | 2230 | 0 | -130 | 7902 |
| 2032827 | 34432912 | 12191 | 0 | 306 | 2225 | 14722 | 0 | 3027 | 0 | 3027 | 17749 | NULL | 10870 | 0 | 0 | 6879 | 17749 |
| 2179521 | 35237934 | 8871 | 0 | 662 | 2274 | 11807 | 0 | 2168 | 0 | 2168 | 13975 | NULL | 4590 | 1200 | 0 | 8185 | 13975 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203445210 | SIA Pilsētas Barber Shop | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 051420 | Balgales pag. | 20.05 | 5.81 | 11.53 | 2 |
| 40203445210 | SIA Pilsētas Barber Shop | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 051420 | Balgales pag. | 12.20 | 4.21 | 7.98 | 2 |
| 40203445210 | SIA Pilsētas Barber Shop | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 051420 | Balgales pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203445210 | SIA Pilsētas Barber Shop | ir | 01.11.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203445210 | SIA Pilsētas Barber Shop | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kalmes" - 4, Dursupe, Balgales pag., Talsu nov., LV-3287.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 86 739 EUR, un peļņa bija 1 306 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,57 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,94, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 050 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 810 EUR un VSAOI 11 530 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026