SIA "Forester R" (reģ. Nr. 40203448363) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 000 EUR, peļņa 6 868 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu
| Reģistrācijas Nr. | 40203448363 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203448363 |
| Juridiskā adrese | Kadiķu iela 7, Mežāres, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 000 EUR | 6 868 EUR | 46 975 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -253 EUR | 32 405 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -803 EUR | 14 573 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -30 EUR | 5 070 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 7 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 918 EUR | -203 EUR | -753 EUR | -30 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 868 EUR | -253 EUR | -803 EUR | -30 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 46 975 EUR | 32 405 EUR | 14 573 EUR | 5 070 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 18 EUR | 0 EUR | 20 EUR | 5 070 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 612 EUR | 1 744 EUR | -703 EUR | 70 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 38 363 EUR | 30 661 EUR | 15 276 EUR | 5 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
98,11 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
14,62 % | -0,78 % | -5,51 % | -0,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
79,75 % | -14,51 % | 114,22 % | -42,86 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,45 | 17,58 | -21,73 | 71,43 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
85,37 | 0,00 | -0,17 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
14,90 % | 0,00 % | -0,75 % | -0,59 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,86 | 0,07 | -0,08 | 0,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Forester R" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Ardelta" | 43 761 898 | 41 610 831 | 95,1 % | 4 | 10 940 475 | 2 022 (2026 Q3) |
| 2 | "E.G. IEGULDĪJUMI" SIA | 24 914 754 | 19 152 296 | 76,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Wandoo Risk Management" | 14 760 303 | 2 852 681 | 19,3 % | 10 | 1 476 030 | 4 242 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LK Investments | 3 166 842 | 628 346 | 19,8 % | 1 | 3 166 842 | *** |
| 5 | SIA Kapell | 3 002 918 | 87 841 | 2,9 % | 2 | 1 501 459 | *** |
| 6 | SE "Capitalia" | 1 829 166 | 2 926 | 0,2 % | 17 | 107 598 | 3 224 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DEV" | 1 692 000 | 863 231 | 51,0 % | 2 | 846 000 | *** |
| 8 | SIA "Auctus Capital" | 1 494 799 | 201 767 | 13,5 % | 9 | 166 089 | 1 990 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Manas MĀJAS" | 981 874 | -27 217 | -2,8 % | 29 | 33 858 | 2 407 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Flexidea" | 976 008 | 246 733 | 25,3 % | 3 | 325 336 | 4 514 (2026 Q3) |
| 101 | SIA Forester R (šis uzņēmums) | 7 000 | 6 868 | 98,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448363 | LV81ZZZ40203448363 | SIA Forester R | SIA | Forester R | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-16 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Mežāres, Kadiķu iela 7 | 2101 | 103418754 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11924278 | 40203448363 | 2022-12-13 | 2022-12-16 13:30:23 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921148 | 40203448363 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-11 | 2024-01-11 15:01:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1452773 | 32172385 | 40203448363 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-12-16 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-08 17:07:55.047 |
| 1881294 | 33444971 | 40203448363 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-20 22:08:14.706 |
| 2280971 | 35434472 | 40203448363 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-27 22:02:50.456 |
| 2002164 | 34327905 | 40203448363 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-05 19:02:43.555 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1452773 | 32172385 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -30 | 0 | -30 | NULL | 0 | -30 |
| 1881294 | 33444971 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 643 | NULL | NULL | -753 | 50 | -803 | NULL | 0 | -803 |
| 2002164 | 34327905 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 203 | NULL | NULL | -203 | 50 | -253 | NULL | 0 | -253 |
| 2280971 | 35434472 | 7000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82 | NULL | NULL | 6918 | 50 | 6868 | NULL | 0 | 6868 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1452773 | 32172385 | 5070 | 0 | 0 | 0 | 5070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5070 | NULL | 0 | 5000 | 0 | 70 | 5070 |
| 1881294 | 33444971 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 14553 | 0 | 0 | 14553 | 14573 | NULL | 0 | 15276 | 0 | -703 | 14573 |
| 2002164 | 34327905 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32405 | 0 | 0 | 32405 | 32405 | NULL | 0 | 30661 | 0 | 1744 | 32405 |
| 2280971 | 35434472 | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 46957 | 0 | 0 | 46957 | 46975 | NULL | 0 | 38363 | 0 | 8612 | 46975 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448363 | SIA Forester R | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 039400 | Babītes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203448363 | SIA Forester R | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203448363 | SIA Forester R | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203448363 | SIA Forester R | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kadiķu iela 7, Mežāres, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 000 EUR, un peļņa bija 6 868 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,86, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026