SIA "AKITA" (reģ. Nr. 40203448397) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 16 467 EUR, peļņa 4 855 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 63,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 40203448397 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203448397 |
| Juridiskā adrese | Puķu iela 7 - 9, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 467 EUR | 4 855 EUR | 8 109 EUR | 1 |
| 2024 | 24 260 EUR | 1 856 EUR | 4 042 EUR | 1 |
| 2023 | 18 610 EUR | 1 269 EUR | 3 024 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.42 | 0.0 | 0.42 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.8 | 0.0 | 0.8 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.58 | 0.00 | 0.58 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 2 |
| 2024 | 0.78 | 0.01 | 0.77 | 1 |
| 2023 | 2.30 | 0.20 | 2.10 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 16 467 EUR | 24 260 EUR | 18 610 EUR |
| Bruto peļņa | 7 583 EUR | 2 761 EUR | 1 836 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 855 EUR | 1 856 EUR | 1 269 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 855 EUR | 1 856 EUR | 1 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 109 EUR | 4 042 EUR | 3 024 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 109 EUR | 4 042 EUR | 3 024 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 981 EUR | 3 126 EUR | 1 270 EUR |
| Īstermiņa saistības | 128 EUR | 916 EUR | 1 754 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
63,35 | 4,41 | 1,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
63,35 | 4,41 | 1,72 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
29,48 % | 7,65 % | 6,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
59,87 % | 45,92 % | 41,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,83 % | 59,37 % | 99,92 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,29 | 1,38 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,03 | 6,00 | 6,15 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,83 % | 59,37 % | 99,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
31,61 | 10,06 | 8,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AKITA" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 682 | SIA AKITA (šis uzņēmums) | 16 467 | 4 855 | 29,5 % | 2 | 8 234 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448397 | LV36ZZZ40203448397 | SIA AKITA | SIA | AKITA | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-16 | NULL | Jūrmala, Puķu iela 7 - 9 | 2008 | 116499314 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11924399 | 40203448397 | 2022-12-12 | 2022-12-16 13:59:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92882318 | 40203448397 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-12-16 | 2022-12-16 14:00:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1849828 | 33318329 | 40203448397 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-16 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-15 21:02:14.807 |
| 2022696 | 34398098 | 40203448397 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-16 21:02:30.461 |
| 2142449 | 35172109 | 40203448397 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-17 18:00:32.165 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1849828 | 33318329 | 18610 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16774 | 1836 | 0 | 561 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1269 | 0 | 1269 | NULL | 0 | 1269 |
| 2022696 | 34398098 | 24260 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21499 | 2761 | 0 | 554 | 0 | 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1856 | 0 | 1856 | NULL | 0 | 1856 |
| 2142449 | 35172109 | 16467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8884 | 7583 | 22 | 895 | 2 | 1813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4855 | 0 | 4855 | NULL | 0 | 4855 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1849828 | 33318329 | 24 | 0 | 3000 | 0 | 3024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3024 | NULL | 1754 | 0 | 0 | 1270 | 3024 |
| 2022696 | 34398098 | 1042 | 0 | 3000 | 0 | 4042 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4042 | NULL | 916 | 0 | 0 | 3126 | 4042 |
| 2142449 | 35172109 | 3374 | 0 | 4735 | 0 | 8109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8109 | NULL | 128 | 0 | 0 | 7981 | 8109 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448397 | SIA AKITA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 004000 | Jūrmala | 0.78 | 0.01 | 0.77 | 1 |
| 40203448397 | SIA AKITA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 004000 | Jūrmala | 2.30 | 0.20 | 2.10 | 1 |
| 40203448397 | SIA AKITA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203448397 | SIA AKITA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Puķu iela 7 - 9, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16 467 EUR, un peļņa bija 4 855 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 63,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 63,35.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 31,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 780 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 EUR un VSAOI 770 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026