SIA "Caminito del Sol" (reģ. Nr. 40203449369) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 418 EUR, peļņa 9 783 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Tūrisma operatoru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203449369 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV79ZZZ40203449369 |
| Juridiskā adrese | Atpūtas iela 2 - 16, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 418 EUR | 9 783 EUR | 31 121 EUR | 1 |
| 2024 | 20 125 EUR | 4 347 EUR | 6 424 EUR | 1 |
| 2023 | 10 482 EUR | 613 EUR | 5 671 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.59 | 0.06 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.88 | 0.09 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.87 | 0.09 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.16 | 0.09 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 1.84 | 0.41 | 1.43 | 1 |
| 2023 | 1.04 | 0.19 | 0.85 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 418 EUR | 20 125 EUR | 10 482 EUR |
| Bruto peļņa | 20 297 EUR | 12 582 EUR | 6 447 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 598 EUR | 4 462 EUR | 613 EUR |
| UIN nodoklis | 815 EUR | 115 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 783 EUR | 4 347 EUR | 613 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 31 121 EUR | 6 424 EUR | 5 671 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 30 515 EUR | 6 424 EUR | 5 671 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 027 EUR | 4 503 EUR | 616 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 094 EUR | 1 921 EUR | 5 055 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,52 | 3,34 | 1,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,52 | 3,34 | 1,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,26 % | 21,60 % | 5,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
31,44 % | 67,67 % | 10,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
88,72 % | 96,54 % | 99,51 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,82 | 0,43 | 8,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,95 | 3,13 | 1,85 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
96,11 % | 99,09 % | 99,51 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,77 | 7,37 | 2,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Caminito del Sol" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Join Up Baltic" | 160 686 968 | 1 560 845 | 1,0 % | 30 | 5 356 232 | 3 098 (2026 Q3) |
| 2 | SIA BALTIC WORLD | 124 044 962 | 16 396 | 0,0 % | 7 | 17 720 709 | 2 242 (2026 Q3) |
| 3 | CORAL TRAVEL Latvia SIA | 39 378 212 | 1 231 033 | 3,1 % | 19 | 2 072 537 | 2 190 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "NOVATOURS" | 37 331 488 | -34 409 | -0,1 % | 27 | 1 382 648 | 1 942 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TEZ TOUR" | 31 770 190 | 186 866 | 0,6 % | 18 | 1 765 011 | 2 978 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "IMPRO CEĻOJUMI" | 20 339 092 | 785 472 | 3,9 % | 47 | 432 747 | 1 816 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Travel Group" | 16 675 888 | 261 561 | 1,6 % | 31 | 537 932 | 2 444 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Travel" | 14 295 716 | 922 322 | 6,5 % | 33 | 433 204 | 1 411 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AIRTOUR.LV" | 11 910 398 | 187 531 | 1,6 % | 9 | 1 323 378 | 1 597 (2026 Q3) |
| 10 | Via Hansa Riga SIA | 9 191 392 | 292 667 | 3,2 % | 23 | 399 626 | 2 505 (2026 Q3) |
| 124 | SIA "Caminito del Sol" (šis uzņēmums) | 29 418 | 9 783 | 33,3 % | 1 | 29 418 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449369 | LV79ZZZ40203449369 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Caminito del Sol" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Caminito del Sol | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-21 | NULL | Siguldas nov., Inčukalna pag., Inčukalns, Atpūtas iela 2 - 16 | 2141 | 117901950 | 100016768 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11934511 | 40203449369 | 2022-12-15 | 2022-12-21 14:44:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92882682 | 40203449369 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3 | EUR | 2022-12-21 | 2022-12-21 15:01:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004191 | 34338648 | 40203449369 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-07 23:02:42.881 |
| 2221704 | 35334004 | 40203449369 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-05 18:00:51.908 |
| 1883152 | 33454163 | 40203449369 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-21 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-22 19:03:03.139 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883152 | 33454163 | 10482 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4035 | 6447 | 5160 | 294 | 0 | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 613 | 0 | 613 | NULL | 0 | 613 |
| 2004191 | 34338648 | 20125 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7543 | 12582 | 6544 | 437 | 0 | 1139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4462 | 115 | 4347 | NULL | 0 | 4347 |
| 2221704 | 35334004 | 29418 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9121 | 20297 | 8439 | 391 | 0 | 869 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10598 | 815 | 9783 | NULL | 0 | 9783 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883152 | 33454163 | 1402 | 0 | 4269 | 0 | 5671 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5671 | NULL | 5055 | 0 | 0 | 616 | 5671 |
| 2004191 | 34338648 | 4279 | 0 | 2145 | 0 | 6424 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6424 | NULL | 1921 | 0 | 0 | 4503 | 6424 |
| 2221704 | 35334004 | 12091 | 0 | 18424 | 0 | 30515 | 0 | 606 | 0 | 606 | 31121 | NULL | 20094 | 0 | 0 | 11027 | 31121 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449369 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Caminito del Sol" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7912 | 048410 | Inčukalna pag. | 1.84 | 0.41 | 1.43 | 1 |
| 40203449369 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Caminito del Sol" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7912 | 048410 | Inčukalna pag. | 1.04 | 0.19 | 0.85 | 0 |
| 40203449369 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Caminito del Sol" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7912 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449369 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Caminito del Sol" | ir | 18.07.2025 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203449369 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Caminito del Sol" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Atpūtas iela 2 - 16, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 418 EUR, un peļņa bija 9 783 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,77, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 840 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 410 EUR un VSAOI 1 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Tūrisma operatoru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Tūrisma operatoru darbība · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 09-11-2026