SIA "Pernille" (reģ. Nr. 40203449829) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 737 EUR, peļņa 4 591 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 5,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203449829 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203449829 |
| Juridiskā adrese | Eduarda Smiļģa iela 18 - 3, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 737 EUR | 4 591 EUR | 9 826 EUR | 1 |
| 2024 | 30 829 EUR | -20 575 EUR | 6 165 EUR | 1 |
| 2023 | 39 259 EUR | 21 286 EUR | 24 301 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.81 | 0.51 | 0.31 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.81 | 0.51 | 0.31 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.81 | 0.51 | 0.31 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.77 | 0.47 | 0.31 | 1 |
| 2024 | 2.78 | 1.55 | 1.23 | 1 |
| 2023 | 1.49 | 0.56 | 0.92 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 737 EUR | 30 829 EUR | 39 259 EUR |
| Bruto peļņa | 27 237 EUR | 25 687 EUR | 36 612 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 591 EUR | -20 575 EUR | 21 286 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 591 EUR | -20 575 EUR | 21 286 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 9 826 EUR | 6 165 EUR | 24 301 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 710 EUR | 6 165 EUR | 23 602 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 102 EUR | 3 511 EUR | 24 086 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 724 EUR | 2 654 EUR | 215 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-01-21 – 2026-02-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,05 | 2,32 | 109,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,42 | 1,85 | 108,66 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13,61 % | -66,74 % | 54,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
46,72 % | -333,74 % | 87,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
56,67 % | -586,02 % | 88,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 | 0,76 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,43 | 5,00 | 1,62 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
56,67 % | -586,02 % | 88,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,06 | -3,93 | 52,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Pernille" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Sadarbības centrs "ITA" | 3 900 209 | 265 013 | 6,8 % | 2 | 1 950 105 | *** |
| 9 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 508 | SIA "Pernille" (šis uzņēmums) | 33 737 | 4 591 | 13,6 % | 1 | 33 737 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449829 | LV75ZZZ40203449829 | SIA "Pernille" | SIA | Pernille | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-23 | NULL | Rīga, Eduarda Smiļģa iela 18 - 3 | 1002 | 111431804 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11940191 | 40203449829 | 2022-12-13 | 2022-12-23 10:48:01 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449829 | 2026-02-11 | 1500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203449829 | 2026-01-21 | 7000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92883190 | 40203449829 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-12-23 | 2022-12-23 10:43:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1818876 | 33181501 | 40203449829 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-23 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:04:36.875 |
| 1960827 | 34105068 | 40203449829 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-19 19:00:54.765 |
| 2236692 | 35368321 | 40203449829 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-14 23:00:04.897 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1818876 | 33181501 | 39259 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2647 | 36612 | 958 | 10471 | 0 | 3897 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21286 | 0 | 21286 | NULL | 0 | 21286 |
| 1960827 | 34105068 | 30829 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5142 | 25687 | 638 | 12612 | 0 | 33012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20575 | 0 | -20575 | NULL | 0 | -20575 |
| 2236692 | 35368321 | 33737 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6500 | 27237 | 38 | 11929 | 1079 | 11758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4591 | 0 | 4591 | NULL | 0 | 4591 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1818876 | 33181501 | 10332 | 0 | 13030 | 240 | 23602 | 0 | 699 | 0 | 699 | 24301 | NULL | 215 | 0 | 0 | 24086 | 24301 |
| 1960827 | 34105068 | 2184 | 0 | 2731 | 1250 | 6165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6165 | NULL | 2654 | 0 | 0 | 3511 | 6165 |
| 2236692 | 35368321 | 5396 | 0 | 2229 | 1085 | 8710 | 0 | 1116 | 0 | 1116 | 9826 | NULL | 1724 | 0 | 0 | 8102 | 9826 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203449829 | SIA "Pernille" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.78 | 1.55 | 1.23 | 1 |
| 40203449829 | SIA "Pernille" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.49 | 0.56 | 0.92 | 1 |
| 40203449829 | SIA "Pernille" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203449829 | SIA "Pernille" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Eduarda Smiļģa iela 18 - 3, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 737 EUR, un peļņa bija 4 591 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 780 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 550 EUR un VSAOI 1 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026